Наполеон Хил - Законът на успеха

InvestSolution

Active Member
Здравейте Колеги,

От няколко дни търся книгата на Наполеон Хил - Законът на успеха, но никъде немога да я намеря, за да си я поръчам или да ходя да си я купя.

Някой случайно да я срещал по българските магазини за книги или по българските онлайн сайтове за пазаруване на книги - независимо дали е на български или на английски?

Поздрави!
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Ама не се прави така...
Защо не пробва първо тука да потърсиш?
Близо 80% са онлайн книжарници
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Привет,

Както бях написал в поста си, моля ако някой я е виждал книгата, да ми каже от къде мога да я закупя, тъй като не съм я виждал по онлайн книжарниците.

Аз не търся Законът на успеха книга 1,2,3,4,5,6 и т.н, а търся цялата книга. Както може да забележиш в сайтовете я няма цялата. Затова сметнах, че е удочано да попитам, ако някой все пак я е виждал някъде да ме информира и мен.

Благодаря!

Моля ви по темата да пишат само хора, които желаят да помогнат, няма нужда да пълним темата с спам.
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Не точно, по въжмоност я търся на хартиен носител и е около 1300 страници :)
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Ние няма как да гадаем какво точно ти трябва. Да опишеш цялостно проблема от самото начало помага доста.

В БГ не я намирам, би трябвало да е тази от амазон
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Той търси успеха, но не е сигурен, дали е в същата книга. И понеже иска да се докосне до него, предпочитаха хартията пред pdf-а. :)
 
От: От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Имам Е-Версията, на английски, в два варианта:
  • Цял .PDF (8 MB) - 1170 страници
  • Отделни 16 .PDF (20 MB) - 1180 страници

Ако те устройва, ще измисля къде да ги кача и ще ти пратя линк на ЛС. Ако някой друг също Я иска - да каже.
 
Последно редактирано:
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Ако е възможно да изпратиш една и на мен? Благодаря предварително.
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

Привет,

Сигурен съм какво търся, затова ти казах не точно, тъй като ти си ми изпратил версия от 47 страници, а аз ви споменах че ми трябва цялата книга, не на части или по въжмоност на хартиен носител. Мисля че темата съм я описал достатъчно ясно. При положение, че съм казал че е около 1300 страници дали не знам какво търся?
 
От: Наполеон Хил - Законът на успеха

"От няколко дни търся книгата на Наполеон Хил - Законът на успеха, но никъде немога да я намеря, за да си я поръчам или да ходя да си я купя.

Някой случайно да я срещал по българските магазини за книги или по българските онлайн сайтове за пазаруване на книги - независимо дали е на български или на английски?" - Какво не ясно има в питането ? Трябваше да опиша брой страници и година на издаване ли ? 1929 - 1170 страници! Така добре ли е структориран въпроса?
 

Горе