Направа на Afiliate program basic question

Rationality

New Member
интересува ме следното.
коя система проследява кой потребител от кой партньорски сайт е дошъл и после дали е купил нещо от онлайн магазина?
сам ли трябва да си напиша и внедря такава система или има готови сайтове, които извършват тази услуга?
 
да можеш да ползваш и услуги от трета страна като кликбанк незнам дали ти е икономически изгодно и виж какво съм ти оговорил на другия пост в другата тема
 
От: Направа на Afiliate program basic question

Да не отварям нова тема , но може ли в един сайт да предлагам два продукта на различни аф програми? Разбира се ще бъдат представени на отделни страници!
 
От: Направа на Afiliate program basic question

Да не отварям нова тема , но може ли в един сайт да предлагам два продукта на различни аф програми? Разбира се ще бъдат представени на отделни страници!

Може. Много хора правят така. Например погледни сайтове от типа "How to make money online". Там ще видиш различни продукти от кликбанк. Един съвето то мен. Ако ще промотираш различни продукти, опитай да бъдат сходни, от една ниша, за едни и същи потребители. Например: "Как да правя по 100 долара на ден с Адсенс", "Бля-бля-бля с Адсенс" и т.н.

Четох някъде, че една от грешките на хората занимаващи се с препродажба на продукти е точно това. Да се пуснат прекалено много продукти на сайта. Все пак е въпрос на знание, умение и време.

п.п. Странно е да задаваш такъв въпрос. Имаш регистрация от 2009 година. Трябва да ги знаеш тези неща. :)
 
От: От: Направа на Afiliate program basic question

п.п. Странно е да задаваш такъв въпрос. Имаш регистрация от 2009 година. Трябва да ги знаеш тези неща. :)

Благодаря за съвета първо, продуктите са ми наистина сходни, дори са за едно и също нещо ,надявам се скоро да се похваля с готов сайт . А иначе тогава се регистрирах е така търсейки няккъв лесен начин за правене на пари онлайн. После ми светна ,че лесен начин няма и започнах да търся просто възможен начин за правене на кешец.....и така преодкрих сайта, гледайки вече по друг начин.
 

Горе