Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Ivo94

Well-Known Member
От предишни мои постове вероятно повечето от потребителите на форума знаят, че предлагам софтуерни решения най-вече насочени към уебмастърите и SEO специалистите. Всички, които вече се сдобиха с тях ми гласуваха доверие и останаха доволни от закупените продукти. Естествено не крия, че имам изгода от продажбите (всички линкове в поста са ref), но целта ми е да ви предложа най-добрите цени, на които се продават в момента. Вие нищо не губите в случая, а само може да извлечете изгода с използването им. Тук е момента да пристъпим към основната тема на самия пост.

Може би и вие сте прекарвали много от свободното си време в уебсайтове с видеоклипове. Освен, че се ползват за развлечение те могат да съдържат и много ценна информация като уроци и трикове за уебмастъри и други най-вече за обикновените потребители. В този пост искам да ви представя онлайн софтуера, с който за минути може да създадете десетки и дори стотици нишови видео сайтове, с които да генерирате приходи по един или друг начин. Целта на изграждането им е единствено трафик, който ще получите от търсачките, а самият модел на реклама в тях може да определите вие самите.

Niche Video Site Bulider е на стандартна цена 197 долара, но един от пакетите в линка към офертата, който ще ви дам е с огромното намаление от цели 90% в момента. С него получавате софтуера, с който може да създадете за минути неограничени количества нишови видео сайтове, които да работят за вас и вашите доходи.

Виж демо на онлайн софтуера ТУК »

Как и за какво може да го използвате? Освен за основни сайтове може да го използвате като отделни поддомейни или категории в тях, за да подобрите трафика им. С въвеждането на дума или фраза той бързо генерира желаните страници, в които ще поставите вашите реклами. След създаването им остава само да се индексират от ботовете на търсачките и потребителите да ги открият. С възможността за използването му на неограничени количества уебсайтове вие може да изградите десетки или стотици (защо не и хиляди видео портали) с които да привличате масите.

Вижте още ТУК »

Изработените страници с него са много „леки“ и използването им от потребителите е максимално улеснено. Вече над 350 000 уебсайта са създадени с този онлайн софтуер и помагат за повишаването на доходите на своите собственици. Не трябва да сте програмисти, не трябва да разбирате, от каквито и да е програмни езици, не ви трябват уроци за работата с него. Просто ви трябва малко време, за да създадете вашите перфектни видео сайтове още сега.

От ТУК » имате възможност да го закупите и да разберете повече за него.
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Здравей ти пробвал ли си я тази програма.
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Здравей ти пробвал ли си я тази програма.

Да, разбира се, но се спрях на пакета Premium. Всеки сам може да прецени кой точно ще му върши работа според целта с която се закупува :)
 
Re: От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Да, разбира се, но се спрях на пакета Premium. Всеки сам може да прецени кой точно ще му върши работа според целта с която се закупува :)

.................... грешка
 
Последно редактирано:
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Именно, да. Много е прав "Фоззи"! :)
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

KAKA27 имаш ЛС
 
Последно редактирано:
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Има ли опция в тази програма човек ръчно да си добавя видеоклипове от други сайтове, освен YouTube? Напр. VBOX7? Или евентуално лесно да можеш да си модифицираш кода така, че съдържанието да се генерира чрез клипове от VBOX7, а не от ЮТюб? :) Също се чудя не се ли нарушават някакви правила на Адсенс, ако де факто цялото съдържание е от трети източник, напр. ЮТюб, няма нещо уникално, твое?
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Разбира се, че посред Google сте абсолютни престъпници, ако имате некачествени сайтове (с никакво уникално съдържание).

Google има двоен стандарт за сайтовете на SEO специалисти.

Google Openly Profiles SEOs As Criminals

2iaviiv.jpg


Red Flags that Reveal to Google You’re an SEO Criminal – Avoid These!
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Има ли опция в тази програма човек ръчно да си добавя видеоклипове от други сайтове, освен YouTube? Напр. VBOX7? Или евентуално лесно да можеш да си модифицираш кода така, че съдържанието да се генерира чрез клипове от VBOX7, а не от ЮТюб? :) Също се чудя не се ли нарушават някакви правила на Адсенс, ако де факто цялото съдържание е от трети източник, напр. ЮТюб, няма нещо уникално, твое?

Има Developer версия ТУК >> , която дава много повече възможности
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Хубаво, но така и не пише на твоя линк какви точно са възможностите :( Не знам кой би си дал парите така.
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Може да създавате видео сайтове за ваши клиенти, но за съжаление и аз разполагам само с тази информация, която е на DEV версията (не съм я ползвал)
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Цената е 9.99 долара за стандартния пакет :) Линк към софтуера в първия пост.
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Определено софта е качествен и си заслужава парите.
 
От: Направете автоматично свои нишови видео сайтове за минути и печелете от тях

Определено е много добър, не бях срещал нещо подобно до сега, а цената е направо смешна. Само ми е чудно, дали може да заместиш банерите от адсенсе с афилиейт банери? Гледах туториала, има само едно поле, където въвеждаш адсенсе ид-то, има ли някъде опция чрез, която да поставяш афилиейт банери?
 

Горе