Напредване с уникално съдържание

oXteR

New Member
Значи имам афилиейт сайт които е 100% копирано съдържание и не съм го барал само съм добавял в директории и така. Сега съм на втора страница дали ако пренапиша цялото съдържание и добавя още ще изтегля ли по напред в резултатите ?
 
При пренаписване на съдържанието на вече ранкнат сайт се наблюдават промени както нагоре, така и на долу. Зависи на Google колко ще му хареса новото ти съдържание. Ако си добър в писането - действай! Най-много да паднеш временно и после да се завърнеш на по-горна позиция.
 
От: Напредване с уникално съдържание

Определено, да, като държиш съсдържанието на думичката си същото, като на стария или даже по-добро. Но мисля, че ще се отрази много положително, ако пипнеш контента и го направиш уникален, както и на всички страници. ;)
 
От: Напредване с уникално съдържание

в началото е възможно да има спад в ранкирането на Г, ако съдържанието е добро след време това ще се компенсира, така че отивай да пишеш
 
От: Напредване с уникално съдържание

в началото е възможно да има спад в ранкирането на Г, ако съдържанието е добро след време това ще се компенсира, така че отивай да пишеш
Дим да те няма баце, и гледай да вкаващ повечно смислено и уникално съдържание. Важнотото е и да се закрепиш за лонх тейл думички, все пак има и трафик търсещ с повечко описание към основната думичка ;)

Ето един тип от мен: Виж в статистиката за какво излиза (от тези лонг тейл фрази) и следващия път като правиш линк билдинг използвай тези примери. ;) Важното е и те да носят не само трафик, но и продажби. ;) Нарича се адаптация към пазара. ;)
 
От: Напредване с уникално съдържание

сайта на английски ли е или на български?
 

Горе