Националната лотария - Една голяма измама!

От: Националната лотария - Една голяма измама!

На мен и е чудно само, как познаха че Англия ще падне и го ползваха да зарибяват хората ....

А като стана дума за картончетата да ви споделя една забавна случка.

Преди няколко месеца в Бургас, двама апашори разбили магазин и взели каквото взели, пиене, цигари , пари + няколко хиляди броики от въпросните билети ...

Хубаво ама билетите били описани няколко хиляди, и ченгетата само ги чакат на гюме, кога ще се появят да поискат някаква печалба.

Колко са били точно картончетата забравих, колко време са търкали не знам но от всички тези хиляди карти само един е печелил 15 лв.

И разбира се са ги хванали като са се опитали да си вземат печалбата от 15 лв....

Ето ти още една "забавна" случка. Веднъж в каофланда една жена пред мен си върна сиренето защото не й стигнаха парите за него и за билетчето. описани няколко хиляд
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Аз познавам един сигурен приятел, който спечели 5000лв от национална лотария и му ги дадоха.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

На мен и е чудно само, как познаха че Англия ще падне и го ползваха да зарибяват хората ....

А като стана дума за картончетата да ви споделя една забавна случка.

Преди няколко месеца в Бургас, двама апашори разбили магазин и взели каквото взели, пиене, цигари , пари + няколко хиляди броики от въпросните билети ...

Хубаво ама билетите били описани няколко хиляди, и ченгетата само ги чакат на гюме, кога ще се появят да поискат някаква печалба.

Колко са били точно картончетата забравих, колко време са търкали не знам но от всички тези хиляди карти само един е печелил 15 лв.

И разбира се са ги хванали като са се опитали да си вземат печалбата от 15 лв....

Ми те хората много коректно са си го казали: НЯМА ТАКИВА ПЕЧАЛБИ. Ами няма. Ама кой да чете. :)
 
  • Like
Реакции: CTAH
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Ама вие какво очаквате, някой костюмиран предприемач да се изтупа по телевизора и да каже - спечелих 200 000 или чувал със злато от лотарията. Ами няма да стане, защото такива хора просто билетчета не купуват. Просто е. Който купува билетчета печели - нормално е някакви цигани, ниско интелигентни хора и т.н да печелят големите печалби, защото те купуват билетчетата.

Най-вероятно ги изплащат големите печалби, ама най-вероятно не са колкото са описани в билета. Няма кой да го хване това. Пък и винаги в печатницата могат да унищожат печелившия билет и да го обявят за непотърсена печалба и т.н. Така или иначе тиражът е проектиран да е на печалба, на гърба на билета го пише и нищо не ги бърка да изплатят всички печалби, Въпросът е, че печелят много малко хора. Останалите са навътре с много, а организаторите на играта карат скъпи джипове и си пият коктейлите на бахамите и не им пука. Ама народът е тъп и не го осъзнава. Имам много познати, които като отидат на магазина купуват билетчета, цигари, алкохол за минимум 10-15 лв на ден, не печелят нищо и най-якото е като започнат да ми държат сметка - ти тука си купуваш скъпи продукти, ядеш много и хубави работи. После ги питам - защо и те не си купуват, а отговорът е - нямам пари. Пък накрая аз съм крив, че не купувам глупости.

Най-любим ми е един приятел който твърди, че е спечелил 600-700 лв от лотарията. Обаче ги е спечелил, а не това, че е толкова на печалба. Колко е дал само той си знае(най-вероятно въобще няма идея, че е на загуба) и не казва, но по мои сметки става въпрос за 3-4 000 лв. И все обяснява как иска да си купи кола ама няма пари(живее на края на града и маха крачоли по 1 час на ден минимум). Ама иди му обяснявай, че досега щеше да има приличен автомобил, ако не търкаше картончета като обезумял.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

1. Наистина има хора, които печелят от въпросните билетчета, но който може поне малко да смята ще му стане ясно, как става врътката.
Продават се билети за 200 000 един печели 100 000.

В случая 100 000 човека си купуват билет по 2 лева и не печелят нищо, но един някъде там е късметлията. В случая процента е нищожен.
Завалийките не се вътрят кой знае колко с 2 лева, като знаят че имат някакъв нищожен шанс да спечелят по-добра сума.

Аз лично познавам 2ма човека спечелили 50 и 100 000 лева от моя град. Имам и познати, за които твърдят, че техни познати спечелили по 5 000 / 50 000 и т.н.

Относно офертата дай 20 загуби ги и ще ти дадем 77 лева изобщо не се връзва дори това да е маркетингов трик за привличане на клиенти те реално не могат да си позволят такава скъпа реклама.
Съдейки по това, че освен измамни те са и много хитри и недосегаеми дали ще са толкова глупави да дават такава оферта при положение, че им е ясно, че който и да е даде въпросните 20 лева ще е с цел да спечели 77.

Дори да спечелиш взимаш 50 и да загубиш взимаш 77 и в двата случая те няма как да са на никаква печалба просто няма логика.
Може да се осерат в господарите, но съм сигурен, че са си вързали предварително гащите това с IP адреса е доста умно за пред потребителя, но съм 100% сигурен, че интернет доставчиците могат спокойно да им извадят кирливите ризи и да докажат, че лъжат.

НО няма никой с толкова големи т*шаци да им пръдне на к*ра ;)
За тва пийте по 1 студена вода и другия път на подобни оферти отидете опънете 1 каса бира в парка с приятели и не го мислете! Пари от космоса не падат!
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

По госодарите няма как да пуснат нещо против националната лотария, няма кой да им позволи, някакви леки ташаци да, но не и, че тарикатеят, в коя държава живеем все пак, не се заблуждавайте, че по господарите пускат всичко.
Те, че няма как да не пускат по някой лев няма, колкото и да им се иска може би, но шансовете за печалба са действително нищожни поради големите тиражи, а и предполагам, че печалби се пускат избиртелно по райони, когато решат и в какъвто размер решат, което няма как да се докаже разбира се.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Лотарията си е съвсем законен бизнес. Отзад на лотарийния билет е изписан тиража и печалбите. Всеки иска лесни пари, но лотарията е до късмет
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Това си е хазарт, но защо пускат нереални оферти, подвеждащи по-точно, то ясно, че те няма как да се набутат банката винаги печели, но да смятат хората за толкова наивни.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Не можах да изчета всички коментари, но към автора на темата. Аз имах същия проблем преди 4 дни... Повече няма да играя при тях. Правя си регистрация, активирам си бонуса, даже момичето от съпорта ми го активира, заложих 20 лв, обаче аз спечелих и на следващия ден ми изпратиха писмо, че не няма да имам бонус. Педерасти.. големи.... изтеглих си парите и си ги вкарах в бета.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Не можах да изчета всички коментари, но към автора на темата. Аз имах същия проблем преди 4 дни... Повече няма да играя при тях. Правя си регистрация, активирам си бонуса, даже момичето от съпорта ми го активира, заложих 20 лв, обаче аз спечелих и на следващия ден ми изпратиха писмо, че не няма да имам бонус. Педерасти.. големи.... изтеглих си парите и си ги вкарах в бета.

Добро решение.... поне при бет , дори да има по света нагласени мачове , нищо не ти пречи да търсиш изненади или да заложиш каквото си посискаш - тоест имаш избор и зависи от теб. При лотарийката драскаш едно листче и стискаш палци.....
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

жени залагат на мачове, това съвсем не се връзва с реалността...

за билетчетата, мисля, че им написаха лобистки закон да не плащат 15% данък върху стойността на залога, така всичко им е до данък печалба...може да се направи статистика колко са броя печеливши билети срещу общия тираж, но процента е много висок - 25-45% като голям брой "печалби" са друг вид билети или имагинерно участие в тв шоу
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Реших и аз да пробвам да видя какво ще стане. Депозирах 50лв. заложих ги и спечелих. Днес сутринта си изтеглих печалбата,а току що получих безплатен залог на стойност 50лв. Не искам да звучи като реклама но за мен всичко е ОК.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Явно аз и приятелката ми сме ударили черния Петък без бонуси ... Или всичко е на случаен принцип за едни има за други що да не ги извъртим, пък нека плачат ...
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Може да пускат на някаква бройка и да компенсират от други, които са се надявали на бонуса...
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Мога да заложа 20лв, че господарите няма да си мръднат пръста :) Колкото направиха репортаж през 2010, когато гръмна билинга на Ментел, толкова и сега ще направят.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Това е сигурно, макса им са разни професори и скунксове. Имам чувството, че FB страницата им се движи от 12- годишни, пълно безхаберие е там. :D
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Мен ме изненадва, че е позволено частна фирма да има в заглавието си думата "национална".

В началото си мислех, че тази лотария е някаква игра на държавния тотализатор.
 
От: Националната лотария - Една голяма измама!

Всичко е законно и игрите за бонус и името
 

Горе