Начало на нов проект

Здравейте,
желая да започна някакъв нов порект от който ще си вадя по някой лев всеки месец не само от реклами. Чудя се какъв да е проекта ако може някой да ми предложи порект,който не се сеща често. Разполагам с 200 лв за да започна проекта. очаквам предложения
 
От: Начало на нов проект

И аз блъскам същия проблем все още :( Или се сещам за идея, която не мога да направя и ми трябва по-сериозен бюджет, или не се сещам за нещо добро. Работи ми се в екип ако имаш интерес. Пиши какви знания и умения притежаваш
 
От: Начало на нов проект

Имам умения по php, html, css, photoshop, java ,mysql и др. Като цяло се занимавам с изработването на уеб сайт. Имам една идея за един проект но незнам множество пъти се отказвам да я усъществя пиши ми на ЛС да ти предосатвя скайп за да се разберем
 
От: Начало на нов проект

Здравейте
За работа или само за обзъждане на идеи можете да разчитате и на мене, имим опит в разлицни сфери.
 
Re: От: Начало на нов проект

Здравейте
За работа или само за обзъждане на идеи можете да разчитате и на мене, имим опит в разлицни сфери.

Здравей и добре дошъл при нас. Искам да ти пожелая успехи и до нови срещи тук, във форума. ;)
 
От: Re: От: Начало на нов проект

Благодаря Ви и се надявам да бъда полезен на форума и на неговите посетителил
Успех и на Вас и вашите начинания.
 
От: Начало на нов проект

Някой ако знае нещо ново и на мен да каже. :D
Шегата настрани, няма кой да ти кажа направи това, направи онова, което го няма. Ако знае такова нещо ще го направи, защо да ти го споделя на теб вместо той да го направи и да спечели от него? За жалост, това е соровата действителност. :)
 

Горе