Начинаещ с афлейтите

Sconfi

New Member
Така от много време чета форума преди бях с друг акаунт но взе да не ми позволява да се логна и реших да си направя нов акаунт.Така по същество искам да благодаря на coolice за страхотния му форум.Знаеш ли братле кое прави форума ти толкова лубим на всички според мен е твоето присъствие.Админ да участва по теми и да коментира и да помага на хората тва е рядкос по бг форумите.А и според мен е и тва че си постигнал нещо в живота разбрах от един фр че си имал хотел и мн други раоти.Много ме надухва факта че не некакъв селянин прави форум и той става популярен трябва да има хора теб ти си като пример примерно аз от теб се надъхвам от постиженията ти.Така нека да не увъртам повече а да действам по-същество.Главно заради тоя форум тръгнах да правя истински пари знам че много от форума ще ми се измеят че правя по некви си 400 долара за ся поне от адсенсе но все още съм само начинаещ.Гледам че във форума има доста хора който правят по над 1000 лева месечно и и много повече.Интересува ме главно към коя пазарна ниша да се насоча за да се занимавам с неква афлейт програма мм според вас кое е по добро да продавам антикварни вещи,мъжко облекло или да ми дават пари за всяко написано писмо към дядо коледа от сайта ми дори и такова нещо намерих.Забелязах че един човек от форума печели доста от продажба на надуваеми столове.Посочете ми сайта на тази афлейт програма моля ви доста ме заинтригува или ме насочете към нещо по-добро ама тва за столовете мн ме зариби.И още нещо защо човек на толкова интересен форум като този не е публична личност тои се пак е преуспял човек вярно не е некакъв милионер или деазн. може и да е въпроса е да си направи неква безплатна реклама да викне некоя телевизия репортери да даде някое интервю.Мисля че никога не съм писал толкова дълъг пост през живота ми. :D
 
Sconfi каза:

Хах, по принцип отговарям с цитат, но в този случай ще направя изключение. :D
Виж, аз не съм чак толкова опитен, нито преуспял. Дори мога да кажа, че все още имам само комисионни от продажби на линкове, които трудно могат да наброяват над сто долара. Тъй, че ще си кажа своето, пък да не го взимаш за чиста монета. :p

От известно време проучвам пазара и ще ти кажа нещо, което почти всеки тук би ти казал. Защо не се насочиш към хомеопатични (билкови) лекарства, таблетки за отслабване или нещо на полова тематика?

Според мен може да постигнеш добри конверсии ако съпоставяш няколко продукта, които можеш да "афилиейтваш". Не знам за надоваемите столове, но едва ли има толкова конкурентни продукти и търсения колкото във фармацевтиката.

Ако си минал по този път вече, моля, бих оценил някоя критика да вкарваш, защото и без друго сега започвам. :roll:
 
Здрасти и от мен. Искам само да уточня нещо за да стане ясно. Това за надуваемите столове го писах аз. Дадох го като пример само. Аз не продавам надуваеми столове. Просто поради някой причини знам колко изкарват хората зад този сайт. И го дадох като пример. Но всъщност дали аз или някой друг май няма значение - въпроса е че някой ги прави тези пари.
 
Ако правиш от адсенс 400 може да сложиш твой си аф линкове и да правиш по 1000-2000 според мен. Но не знам в коя ниша си де ... Аз например правя 10x повече с аф програми от колкото печеля от адсенс.

И нещо не сам много доволен от тях, един месец Х сума диругия Х/2 със същия трафик - нещо не ми се връзва въпреки че и с ад програми е същото почти. Но ако имаш добро пресел копи или сел копи няма да имаш проблеми да си удвоиш или утроиш приходите.
 
Добре минавам 100 долара и си получавам виза картата от генбъкс.После има ли нужда тая карта от некво активиране и примерно има ли си някакъв минимум трябва да се стой заради годишните такси и тия като теглиш също така отивам в kaUFLANGE примерно и искам да си платя покупките с нея освен цената на покупките вземат ли ми няква друга такса че теглят пари от картата примерно а че не им ги давам на ръка???Май въпросите станаха много надявам се да ми отговорите:)
 
$2 теглене на бакомат при пазаруване в магазин нямало такса, $40 годишна такаса ако ГБ ти направят картата ги дължиш от втората година

ПП нямам хотел засега :wink:
 
coolice каза:
$2 теглене на бакомат при пазаруване в магазин нямало такса, $40 годишна такаса ако ГБ ти направят картата ги дължиш от втората година

ПП нямам хотел засега :wink:

ти ме уби :lol: :lol:

имам въпросче аз - как ви се струва, да променя текста на готов темплейт? =) ... Готов темплейт с уникален текст... Позволено ли е?
И дали според вас ще има по-голям ефект? ;-)
 
ами ние досега цъкахме така и го препоръчвахме на всички но Г ни избамка саит темлеит променев в онази тема за смяна на алгоритъма съм го описал така че незнам какво да предприемеш засега

интересното е че саита с блог на които на темплеита е сложено ноиндекс фолоу и се опитмизира само блога не е издумкал

Moko каза:
coolice каза:
ПП нямам хотел засега :wink:

Никога не трябва да казваш не мога да си го позволя - Ако направиш мозъка ти спира да работи и се примиряваш със сегашното положение... Правилният начин за ръсаждаване е : Как ще мога да си го позволя? дори и да не го полуиш веднага след години може да го имаш ако си работил усърдно за постигане целта :)

Бих препоръчал на всички едни книжки от поредицта Рич дад Пуур Дад ще ви помогнат да получите правилна настроика за живота ....
 
Извинявай за това с хотела просто отнекъде се беше разнесъл такъв слух а между другото тва пак си е реклама радвай се че говорят за теб и извинявай още един път.А за тези книги ще потърся в нета :D
 
"пресел копи" и "сел копи".

vitohol каза:
Ако правиш от адсенс 400 може да сложиш твой си аф линкове и да правиш по 1000-2000 според мен. Но не знам в коя ниша си де ... Аз например правя 10x повече с аф програми от колкото печеля от адсенс.

И нещо не сам много доволен от тях, един месец Х сума диругия Х/2 със същия трафик - нещо не ми се връзва въпреки че и с ад програми е същото почти. Но ако имаш добро пресел копи или сел копи няма да имаш проблеми да си удвоиш или утроиш приходите.

Vitohol, моля те обясни ми какво е "пресел копи" и "сел копи".
Благодаря ти предварително!!!
 

Горе