Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Статус
Not open for further replies.

Sky

Well-Known Member
Рейтинг - 95.7%
22   1   0
Здравейте, правя нова тема в която да предложа услугите си като начинаещ програмист безплатно.
На някои успях да помогна на други не,някои даже и ги забравих абе стана голямо мазало.
Бях обещал плъгин за WP за попъп галерия с реклами и брояч ,който в последствие забравих на кой трябваше да дам,сега даже и не го намирам а пък ми беше първия работещ плъгин за WP .
Този път мисля да сложа малко ред за да не стават подобни случки.

Какво предлагам:

Редакция/Написване на скрипт(HTML/CSS/jQuery/PHP/MySQL).
Сега ми се налага да мога да работя с jQuery библиотеката така , че ако имате нещо свързано с него сте с предимство.

Какво не предлагам:

От готовите CMS-и съм работил най-вече с PHPBB , с WP съм скаран и не мисля да се сдобряваме,същото важи и за Joomla .
Моля пишете само в темата , на ЛС и в скайп не мисля да отговарям да не става объркване в последствие .
Запазвам си правото ако нещо не е по силите ми да откажа.

Какво се иска от вас:

От вас се иска само да знаете какво искате, да не си губим времето взаимно.
Както и да оставите коментар в темата , дори и да е отрицателен, важното да е обективен.
Също и да не прекалявате,все пак услугата е безплатна.
Да имате поне 50 мнения и положителна репутация!
Старата тема
 
Последно редактирано:
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Здравейте , току що се прибрах от работа . Удрям една следобедна дрямка и се захващам за работа
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Здравейте , в момента съм на линия в скайп
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Днес поработихме няколко часа с uphero и мога да кажа, че останах повече от доволен от взаимодействието си с него. Твърдението "начинаещ" е твърде скромно, защото човека, според мен си разбира от работата. Оправи се бързо с всичко, което поисках!
Надявам се да е придобил някакъв опит от работата си с мен, каквато е и целта на услугата, която предлага. Макар че сякаш не можах да го затрудня особено:)


Общо взето обърна на обратно мнението ми за него, което бях си съставил от темите за хостингите. Желая му светло бъдеще в сферата, в която работи.
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Днес поработихме няколко часа с uphero и мога да кажа, че останах повече от доволен от взаимодействието си с него. Твърдението "начинаещ" е твърде скромно, защото човека, според мен си разбира от работата. Оправи се бързо с всичко, което поисках!
Надявам се да е придобил някакъв опит от работата си с мен, каквато е и целта на услугата, която предлага. Макар че сякаш не можах да го затрудня особено:)


Общо взето обърна на обратно мнението ми за него, което бях си съставил от темите за хостингите. Желая му светло бъдеще в сферата, в която работи.
Благодаря за коментара .
Засега имам да довърша един скрипт,също чакам и @pgplamen да ми пише с подробности какво точно му трябва.
Така ,че съм свободен за нови предизвикателства ,вие сте!
// малко офтопик :
Темите за хостингите съм си изказал мнението каквото и си остава .
И да кажа ,че сега ползвам Суперхостинг и нямам никакви проблеми , както и когато ползвах безплатния към Directhost.bg така , че сами си правете изводите
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

имам един недовършен проект може да го довършим даже ще си заплатя
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

В момента съм на линия в скайп
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Някой нещо да има за ремонт?
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Всичко е безплатно,от вас се иска само коментар след свършване на работата бил той и отрицателен,важното е да е обективен
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Здравей,
изпратих ти на ЛС едно запитване за един скрипт за отваряне на сайт по геолокация...
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Отговорих ти ,на лс .Можеш да ми пишеш в скайп и да се заемам
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Благодаря на uphero, мога да кажа че си разбира от работата...Поне в моят случай се справи много добре.:roll:
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Отново съм свободен
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Здравей!
Писах ти ЛС относно преводач за сайт.
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Искам да изразя доброто си впечатление от качествената работа на потребителя. Помогна ми за един проект и мога да го препоръчам на всеки, който има нужда от услугите, за които е писал.
 
От: Начинаещ уеб програмист си предлага услугите безплатно! 2

Отново съм свободен
 
Статус
Not open for further replies.

Горе