Начините изискващи най-малко умения за изкарване на малко пари

GSA

New Member
Здравейте ! Ще започна с това, че съм напълно наясно, че няма лесен начин и такъв без умения, но все пак търся тези, които не изискват сериозни умения.
Четох за публикуване на сайтове в директории / публикуване на статии в артикъл директории. Някой може ли да ми обясни малко повече какво точно представлява, тъй като не ми стана ясно. Освен това, ако се сещате за други лесни начини като качване на обяви и т.н може да споделите.
Пак казвам целта не е да правя много пари или да се издържам, а да изкарам някой лев и да добия опит.
 
@Blinky е делнал старите теми / поне не ги виждам в профила ми, щях да ти пусна темата , такова предлагах 2009-20010. Правиш си някакъв списък с български директории / каталози / бизнес каталози, теглиш си някакъв autofiller, по възможност да има spin syntax за 2-3 заглавия, и това е...

Тук още може би витае духа на онзи дето спамеше всички на лично, да ги добавя в каталози ( забравих му името ), така че, май вмомента няма човек който да предлага такава услуга, поне не и от последните теми. Та това е идеята, фирмите/ сайтовете получават публичност / някой линк, и плащат за това, като и даваш репорт де къде си ги добавил, къде не си и т.н..
 
Нищо не е трито. Гаранция. Да не съм луд да изтрия такива съдържание. :) По скоро ползвай нещо като заглавие и комбинация в Гугъл. За да ги намериш.
А вярно, там си е бутона за темите.
 
@Blinky е делнал старите теми / поне не ги виждам в профила ми, щях да ти пусна темата , такова предлагах 2009-20010. Правиш си някакъв списък с български директории / каталози / бизнес каталози, теглиш си някакъв autofiller, по възможност да има spin syntax за 2-3 заглавия, и това е...

Тук още може би витае духа на онзи дето спамеше всички на лично, да ги добавя в каталози ( забравих му името ), така че, май вмомента няма човек който да предлага такава услуга, поне не и от последните теми. Та това е идеята, фирмите/ сайтовете получават публичност / някой линк, и плащат за това, като и даваш репорт де къде си ги добавил, къде не си и т.н..
А дали може само списък със сайтове или трябва да има и статии. Например да има статия и в нея линк към определен сайт.
И тези статии аз ли трябва да ги пиша или просто клиента ми предоставя текст и аз само поставям текста в моя сайт за директории ?
Също сайта дали е по-добре да бъде нишов както при онлайн търговията или тук няма значение и дори е по-добре да са повече ?
 
Ами каталозите и директории,те нямат статии , не пишеш статия, а добавяш заглавие, текст, контакти, линк към сайта. Това какво ще предлагаш си е твоя работа.
 
  • Like
Реакции: GSA

Горе