Начин на плащане

Silver320

Member
Здравейте колеги! Имам едно питане. Понеже ще правя поръчки от един сайт от имената на мои клиенти като доставката ще е на техен адрес. Плащането ще става с моята карта.
Проблема е че адреса на доставка трябва да е с адреса на картата. Не искам да ги поръчвам на моя адрес и после да ги пращам на клиентите понеже доставката ще се проточи към месец. Въпроса е какви са вариантите.
 
Пиши си просто адреса на картата същия с адреса на клиента. Бг картите нямат проверка по ZIP както имат американските например. Това е.
 
А името на картодържателя?
Пиши си просто адреса на картата същия с адреса на клиента. Бг картите нямат проверка по ZIP както имат американските например. Това е.
 
Твоето. И имената ли трябва да съвпадат??? Ако трябва - пиши пак на получателя и бх. Като мине - мине, като не мине - не мине.
Къв е тоз сайт дет са толкоз нагли да искат всичко да им съвпада???
 
Здравейте!Не знам,дали е тук мястото, където да попитам,но...ще пробвам.Регистрирах се към okmoney.Изкарах малко пари и когато попълвам,начин на плащане,избирам по банкова сметка.Но когато искам да попълня бланката,в полето за държава, не може да се запише.И когато пиша айбан, също не мога да напиша целия номер.Винаги,за двете последни цифри,не остава място.Може ли някой да ме посъветва,как да постъпя!?!
 

Горе