Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Да, гледай и това:

[video=youtube;flssY6CRfWM]https://www.youtube.com/watch?v=flssY6CRfWM[/video]

It's a must be гледано :)
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

It's a must be гледано :)
Оборва умело и някои от твоите тези :)
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Оборва умело и някои от твоите тези :)

Коя например?
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Коя например?

Това е много повърхностна теза - всички мюсюлмани терористи

Човекът ти говори точно за това - ние не заклеймяваме индивидите, а идеологията им. Справка - някои хора гледат вълци за домашни любимци, т.е. не всички вълци ще те изядат. Но повечето биха. Ти би ли си гледал вълк?
 
От: От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Човекът ти говори точно за това - ние не заклеймяваме индивидите, а идеологията им. Справка - някои хора гледат вълци за домашни любимци, т.е. не всички вълци ще те изядат. Но повечето биха. Ти би ли си гледал вълк?

Това, че тероризъм се гради върху изкривен коран, поставя под въпрос това коран ли е или коран на тероризма и това коран на мюсюлманите ли или нещо друго.
Ако утре вземе някой чалната фракция да чете Библията както тя си знае, нещо като Амишите ама на квадрат с оръжие се пита, Християнството ли ражда тероризъм или вярата в нещото, което оправда тероризма.
Ако викаш това не става, обясни ми за самоубийственият култ - примерно най-масовото самоубийство https://en.wikipedia.org/wiki/Jonestown всичко стъпва на Християнството - това, че е радикална форма, се пита сега Християнството до самоубийства ли води и религия на самоубийците ли е?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Ако утре вземе някой чалната фракция
Да, ама няма да вземе. И докато ти развиваш философски теории за едното, другото на практика се случва. Погледни си ръцете, и по тях има кръв на невинните жертви на терора. И ако беше чел поне части от корана, щеше да видиш, че като цяло това си е доста изкривена идеология. Най-малкото факта, че Мохамед, пророкът, се е оженил за 6 годишно момиченце, с което е спал когато е станала на 9, трябва да ти говори за ценностите на тази религия.

Narrated 'Aisha: that the Prophet married her when she was six years old and he consummated his marriage when she was nine years old, and then she remained with him for nine years (i.e., till his death).

— Sahih al-Bukhari, 7:62:64

А християнството забранява самоубийството, не виждам какво общо има тая секта с него.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

aPDX30g_460s_v1.jpg
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

А християнството забранява самоубийството, не виждам какво общо има тая секта с него.

Спрямо твоята логика и теза! Според теб какво е радикалният ислям? Чиста секта! Тогава какво общо има с исляма?

Иначе идеологически, че са сбъракани съм съгласен - просто казвам, че всяко нещо може се чете по-различен начин и се налага там където има почва.

Този знаеш ли го:
[video=youtube;eODiYAw2gCE]https://www.youtube.com/watch?v=eODiYAw2gCE[/video]

Може да съм в грешка затова да считам, че по дефиниция мюсюлманите са радикални терористи, но ако беше така защо няма във всяка точка на света терористически актове? А за идеологията не съм толкова навътре, но това което съм чел освен има тотално несъвместими неща, както и това което го писа за 6 годишното момиче ...
 
Последно редактирано:
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Цитирах ти житието на пророка. Интересува ме това педофилия ли е или не е?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Цитирах ти житието на пророка. Интересува ме това педофилия ли е или не е?

Ти сега какво очакваш да ти кажа, след като по-горе се съгласих с тезата ти?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

но ако беше така защо няма във всяка точка на света терористически актове?
Навсякъде където има мюсюлмани има терористични актове - Китай, ЕС, Индия, останалата част от Азия, САЩ и т.н.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Навсякъде където има мюсюлмани има терористични актове - Китай, ЕС, Индия, останалата част от Азия, САЩ и т.н.

А в БГ има ли или ние не сме от тази планета?

За последните 100 години най-кървавият атентат е на комитата.
Следва отговорът на турците, по линия на политиката на комитата.
Последният бе в Бургас и удари евреите.

Аз просто питам ако от сутрин до вечер на редовият мюсюлмани му промиват мозъка(не говоря за радикалните), че трябва да унищожава защо слава на Бог само това са атентатите в БГ?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Последният бе в Бургас и удари евреите.
Питаш ме дали тук има и после ми говориш за антентата в Бургас. Мисля, че сам си отговаряш на въпроса.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Питаш ме дали тук има и после ми говориш за антентата в Бургас. Мисля, че сам си отговаряш на въпроса.

Питам те тук защо няма на местна почва при положение че има половин милион мюсюлмани? Ние имаме по-голям процент мюсюлмани от западните страни, но да си чел за терористичен самоубийствен атентат като в Брюксел?

А за Бургас не го броим, защото целта на атентата е важна и по никакъв начин тя не беше по линия БГ! Въпроса ми е защо след като мюсюлманите са равни на терористи при наличието на половин милион мюсюлмани в БГ няма такива фалове като в Европа?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Питам те тук защо няма на местна почва
Истината е, че дори българи мюсюлмани колеха наред преди 100-тина години, за да се докажат добри мюсюлмани. Аз, който нямам нищо против тях, бях искрено учуден, когато попаднах на тази информация, но е истина.

Из "Разорението на тракийските българи" от проф. Милетич:

Село Дутли
Грозната сѫдба на селото Дутли, нападнато отъ турци и помаци, които звѣрски измѫчвали жертвитѣ си, прѣди да ги довършатъ. — Неописуемо отчаяние на останалитѣ живи жители. — Особенъ старовремски жаленъ танецъ въ това село. — Отъ убититѣ 90 души 30 сѫ жени отъ разни възрасти дори и дѣца. — Подробенъ списъкъ на убититѣ

Село Кутруджа
Гръцка чета ограбва селото. — Турци и помаци го нападать.— Избиване и изгаряне до 40 мѫже. — Нещастниятъ Чорбаджи Добре. — Други жестокости и обири

Безчовѣчия, вършени отъ помацитѣ на с. Мерикосъ
Следствена комисия по убийството на единъ помакъ отъ с. Мерикосъ. — Аутопсията на убития на самото мѣсто. — Дѣдо Ангелъ разкрива ужасни звѣрства, извършени отъ Мерикосчани. — Три дѣца убити, едното побито на колъ. — Отчаяната майка
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Нали държеше да не говорим в миналото и ИРА и ЕТА са били там, сега ме вкарваш 100 години на зад.

Виж принципно нямам разминаване с теб за идеологията на исляма, просто казвам че всяко нещо може се фанатизира и радикализира - че има почва в корана, повече от другаде съм съгласен и ми е чудна тезата ако всички мюсюлмани са терористи тогава защо БГ не е разорана нива?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

anND5YV_700b_v1.jpg


arKB2n0_700b.jpg
 
Последно редактирано:
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Виж принципно нямам разминаване с теб за идеологията на исляма, просто казвам че всяко нещо може се фанатизира и радикализира - че има почва в корана, повече от другаде съм съгласен и ми е чудна тезата ако всички мюсюлмани са терористи тогава защо БГ не е разорана нива?
Няма как другите неща да се радикализират. Просто сме минали отдавна този период, не живеем в 15 в. Докато за други не съм сигурен.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Няма как другите неща да се радикализират. Просто сме минали отдавна този период, не живеем в 15 в. Докато за други не съм сигурен.

Ти обаче си голям оптимист изобщо да се съмняваш, че някой са в 15 в., сигурно голяма част са идиологически в 5 век, а битово в средновековието.
 

Горе