Нашествието на нелегални имигранти в Европа

От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Мюсюлманската религия като най - млада в момента е в период равносилен на Инквизицията (различните течения в религията се борят за надмощие). В името на религията винаги са се извършвали доста гаври с човечеството ... Аз си мисля, че отдавна религиите са безполезни и изиграли ролята си , но други народи имат да наваксват. След около 500 години всичко ще е ОК и с исляма.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

След 500 години може да няма нищо на тази планета...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Проблемът е, че християнството само е извървяло пътя от първобитната варварщина на Средновековието до сегашното положение, докато в ислямските държави има огромна външна намеса, целяща дестабилизирането им. В Близкия Изток няма мюсюлманска държава, която да може да работи в условията на демокрация. Религията им проповядва толкова много агресия и насили, че единственият начин подобни хора да живеят е в условия на диктатура. Американците претърпяха пълен провал в опитите си да поставят свои марионетки начело на Ирак, Либия и Сирия, защото не разбират, че това не е Южна Америка, където тези неща са възможни. Затова сега мълчат като насрани, защото ако си отворят устата Западна Европа ще поиска да платят тяхната част от сметката за най-голямата миграционна вълна от Втората световна война до момента.

След края на Османската империя мюсюлманите вече нямат амбиция за военна намеса на Запад. Без тъпите намеси на САЩ през последните 70 години Близкия Изток сега щеше да е мирна зона, която търгува свободно с останалия свят и никой нямаше да се сеща за войни или нещо подобно.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

След края на Османската империя мюсюлманите вече нямат амбиция за военна намеса на Запад. Без тъпите намеси на САЩ през последните 70 години Близкия Изток сега щеше да е мирна зона, която търгува свободно с останалия свят и никой нямаше да се сеща за войни или нещо подобно.

Търговията на петрол в долари е факт, който може да се брани само с война, кръв, фундаментализъм и още война. Ако в Близкия Изток има мир - пустинята ще бъде градина (за справка виж Дубай) ... ислям, тероризъм, ядрени програми, демократични и тоталитарни режими са само понятия, които служат за оправдания. Между другото не само САЩ има икономически интереси в района ... Русия иска промяна в статуквото и клати лодката...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Alina Telep
I have a dream...

11954575_896512703771325_2055418623540971989_n.jpg


Аз също...
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Чудесно са се натоварили, една лодка лицемери, едва ли някой живее близо до цигани или мигранти от африка, или пък би приотил някой такъв случаен да живее у тях.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Намерих нещо доста смущаващо, мен лично ме побиха тръпки и не искам децата ми да живеят сред подобни човекоподобни...

[video=youtube;9c4Rvz5stHE]https://www.youtube.com/watch?v=9c4Rvz5stHE[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Малко са се претоварили, ама нищо...:)

Както коментира един фб авер: За нашите пак е нямало място, ще чакат втория курс.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Малко конспирация:

11940334_10154240011469466_1950164028252511422_n.png
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

11986505_870233889750139_6270549183475542920_n.jpg
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Дечицата, които се удавиха преди дни в опит да избягат от войната са само две от над 11 000 деца загинали следствие на военните сблъсъци (от 2014 са ми данните). И децата не ги деля на шиити, сунити, уахабити, или християни, или кквито и да е. За мен религията в съвременния свят е част от политиката и ако умират деца... независимо от региона на света, (Беслан, Сирия, Афганистан, Йемен, Южен Судан...) в който това се случва сме отговорни всички ние.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Дечицата, които се удавиха преди дни в опит да избягат от войната са само две от над 11 000 деца загинали следствие на военните сблъсъци (от 2014 са ми данните). И децата не ги деля на шиити, сунити, уахабити, или християни, или кквито и да е. За мен религията в съвременния свят е част от политиката и ако умират деца... независимо от региона на света, (Беслан, Сирия, Афганистан, Йемен, Южен Судан...) в който това се случва сме отговорни всички ние.
А дали сме сигурни, че истината е точно такава, каквато ни я представят?

Story told by father of drowned toddler Aylan Kurdi is full of holes

Ей ти една интересна гледна точка, можеш да я преведеш и да я сложиш при теб.

Иначе, айде стига глупости. Не си отговорен за нищо, камо ли за това, че някой е пратил децата си на сигурна смърт. Сигурно се чувстваш отговорен и за циганчетата, които ги бутат пред колите, за да изкрънкат после някой лев?
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

[video=youtube;xbTSdUdQeLY]https://www.youtube.com/watch?v=xbTSdUdQeLY[/video]
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Едното от местата, където носят храна хората от видеото е лагер на емигранти от Судан. Причината страната в момента да е бедна и хората там да са на ръба на оцеляването е, че Англия дълго време се е месила в управлението и е пречила Судан да се обедини с Египет и да се стабилизира. Англичаните използват древната византийска тактика "разделяй и владей" и настройват хората от Северен и Южен Судан помежду им. Затова веднага след изтеглянето на британците през 50-те години на XX век започва гражданска война, която продължава и до днес. Подобна тактика западните съюзници прилагат във Виетнам, Корея, Германия и много държави от Близкия Изток. Това е причина в момента положението да е такова, каквото е. На практика Англия, САЩ и други западни държави са извършили най-големите военни престъпления в историята, задминаващи по жестокост дори действията на Хитлер и Сталин. Удавените деца и другите жертви трябва да лежат на съвестта на западните политици и гражданите, които подкрепят постоянните немотивирани със здрав разум военни операции.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Австрия и Унгария затварят границите. Тия сега ще хукнат през нас.
 
От: От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Едното от местата, където носят храна хората от видеото е лагер на емигранти от Судан. Причината страната в момента да е бедна и хората там да са на ръба на оцеляването е, че Англия дълго време се е месила в управлението и е пречила Судан да се обедини с Египет и да се стабилизира. Англичаните използват древната византийска тактика "разделяй и владей" и настройват хората от Северен и Южен Судан помежду им. Затова веднага след изтеглянето на британците през 50-те години на XX век започва гражданска война, която продължава и до днес. Подобна тактика западните съюзници прилагат във Виетнам, Корея, Германия и много държави от Близкия Изток. Това е причина в момента положението да е такова, каквото е. На практика Англия, САЩ и други западни държави са извършили най-големите военни престъпления в историята, задминаващи по жестокост дори действията на Хитлер и Сталин. Удавените деца и другите жертви трябва да лежат на съвестта на западните политици и гражданите, които подкрепят постоянните немотивирани със здрав разум военни операции.
А може би причината е, че преди да отидат там европейци, тяхните дядовци са живеели по дърветата? Извинявай, ама малко по комунистически разсъждаваш. Хората не сме равни и нямаме равни възможности. На тях възможностите им стигат за толкова. Тези индивиди, просто нямат акъл за просперитет. За това и са в перманентни военни конфликти. Само това могат. Преди са се биели с копия и стрели, а сега се стрелят с калашници. Това не значи, че оневинявам престъпленията за които говориш.

Видеото е много яко - френска комунистка се опитва да помогне на нелегалките, а те и се изакват в суратя. Тя въпреки, че се чувства обезверена на моменти, съвсем философски казва, "но аз ги разбирам". :lol: Предполагам, че трябва да и се случи най-лошото, че да и светне колко е глупава горката.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Всъщност не са живеели по дърветата, а са имали развита култура и тесни връзки с Египет още от времената на фараоните. Дори са успели да устоят дълго време на ислямската експанзия и е отнело няколкостотин години, докато арабите успеят да ги ислямизират по мирен път, тъй като не са могли със сила.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Всъщност не са живеели по дърветата, а са имали развита култура и тесни връзки с Египет още от времената на фараоните. Дори са успели да устоят дълго време на ислямската експанзия и е отнело няколкостотин години, докато арабите успеят да ги ислямизират по мирен път, тъй като не са могли със сила.
Кажи ми повече за суданската култура, тъй като не ми се известна.
 
От: Нашествието на нелегални имигранти в Европа

Накратко, каквото важи за Древен Египет е валидно и за тях. А съвременното положение е малко като в Корея. Северната част е ислямска и населена с араби. Воюва с южната. Точно арабите бягат на талази към Европа. Южната част са негрите, които изповядват християнство и разни местни религии. Ако не беше намесата на Запада сега арабската част щеше да е цивилизована и в рамките на Египет, а тези бежански лагери със суданци нямаше да съществуват.
 

Горе