На вниманието на всички и админа.....

Мислия че в всички саитове като този интересен за мен саит.Има тема подариявам. Това е за хора които им е писнало да се занимават с саитове или др неща каквито и да са те.Тук всеки би могул да си направи размияна или да подари своият саит,реклама,линг,банери,хостинг..Ивсичко което не мо е нужно и иска да го замени или пак да го подари. Гледах днес теми които се говори само за пари. нека има и една за коиято да се говори за нещо различно. Благодария ви ако ме поткрепи те но все пак др такава тема не е дадена и ми се ще в саит като този да го има....
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Прочети го още веднъж.Може и да го схванеш?.
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Иска да има раздел - Подарявам

в него да се подаряват неща който не му трябват на някой - като хостинг,сайтове и т.н. оОо

също за размяна на неща ...

това разбрах аз :)
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Измъчих се докато го прочета. В такива случеи съжелявам, че писането на латиница е забранено в повечето форуми. Там поне ия го няма ...
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Сажалявам не знаех че ще ви измъча толкова.Просто като предложение го дадох.
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Няма смисъл от цял раздел за това. Който иска да подари нещо да си пусне тема че го подарява в пазар или off topic и готово. Такива теми със сигурност ще са рядкост.
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Е да ама тая опцика я няма. и кво требва да я турси слочаино някаде си.По замисли се малко.
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Това е, като да отидеш във форум за автомобили и да кажеш "стига сте говорили за тези коли, дайте да говорим за ядрена физика". :)
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Тва е като да идеш в саит или няма значение каде за коли и да ти подарат една гума че на теп ти се е износила...;)
 
От: На вниманието на всички и админа.....

E и глеи си ти твоито не се буркаи в моята чения да не се ядосам.продаваи си саитовете за по 7 лева и да не ти дреме.и пиши на кирилица или не си се научил..
 
От: На вниманието на всички и админа.....

А ти по-добре пиши на латиница, тогава шанса някой да те разбере ще бъде в пъти по-голям, че тая твоя кирилица си е цяло изкуство.
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Да предупредя само , че може и лични предложения да започнете да получавате .:)
Ето на мен какво ми е пратило.

сладорано от каде си ако не е таина даи скаип да се опознаем ако иска6 мислия 4е може и да си допаднем
 
От: На вниманието на всички и админа.....

БАХАААХАХАХАХАХАХАХАХААХХАХАХАХ!
Честито :)
Кога е сватбата? *Evil Grin*
 
От: На вниманието на всички и админа.....

Ами аз обикновенно не разпостранявам спама, но е прекалено и изобщо не ми е смешно .

Отворкото да престане ако обича да ме тормози на лични щото на спам съобщения не отговарям .
Отиват в кофата !


едит : То злоупотребява с функции и правила на форума, а на едни им е смешно , други загрижени за правописа му , трети му дават разни съвети ....нямам думи просто...
 
Последно редактирано:
От: На вниманието на всички и админа.....

Аз нещем нищо само се опознаеме ти че праш саитове аз че ги продавам и че делиме нека има далавера.хахаахаха
 
От: На вниманието на всички и админа.....

ЯК БИЗНЕС ЧЕ НАПРАВИМЕ АКО Е СТАБИЛНО МОМЕ И ДАВА САИТОВЕ .ХОХО-ХОХО
 

Горе