На какво ви прилича това??

От: На какво ви прилича това??

What the Hell is dat ?!

Мисля че е крайно време да се създаде международната комисия по ограничаване и затваряне на определени типове сайтове!
 
От: На какво ви прилича това??

What the Hell is dat ?!

Мисля че е крайно време да се създаде международната комисия по ограничаване и затваряне на определени типове сайтове!
Добре казано.:) И аз мисля че трябва такива сайтове да получават автоматичен бан от търсачките и директорийте.
 
От: На какво ви прилича това??

Този сайт е за нищо!

Обаче ако имаш виртуални доларови банкноти от 1 милион долара, ще ти ги изкупят.
 
От: На какво ви прилича това??

Преди малко си нарисувах в Paint банкнота от $130 000 000 000, мисля в другиден да си купя Ферари и да се заселя трайно на Хавайските острови :D :twisted: 8)
 
От: На какво ви прилича това??

Този сайт по скоро ми прилича на е*авка с някого :)

Ако някой се обади на дадения телефон или отиде до "офиса" ще се разбере :)
 
От: На какво ви прилича това??

webmoney е разплащателна система от която парите се прехвърлят в България с доста усилия, създателите на сайта може би се занимават с форекс и правят разни далаверки - поне това разбрах аз.
 
От: На какво ви прилича това??

Отдадите Получите
1.000 WMZ 1.225 E-gold
1.000 WMZ 1.033 LRUSD
1.666 WMZ 1.000 LREUR
1.000 WMZ 23.642 WMR
1.000 WMZ 4.670 WMU
1.561 WMZ 1.000 WME
1.000 WMZ 2169.3 WMB
1.000 WMZ 1457.8 WMY
30.447 WMZ 1.000 WMG
1.000 WMZ 0.985 WMZ



Курс обмена: 1.000 WMZ 23.642 WMR

Tова са най-високите курсове за обмен към днешна дата в едно от интернет чейнч
бюра в Русия. Както виждате 1 WMZ - 1.225 E-gold

А след това от egold.com лесно се прехвърлят в България:):)
 
От: На какво ви прилича това??

Правих просто предположения, не съм ползвал webmoney. До колкото знам от уебмъни се прехвърлят в egold.com, след това в egold-bg.com и чак след това в българска банка.
 
От: На какво ви прилича това??

Правих просто предположения, не съм ползвал webmoney. До колкото знам от уебмъни се прехвърлят в egold.com, след това в egold-bg.com и чак след това в българска банка.

Вече не може да се прави тоя обмен. С последните промени в политиката си отрязаха egold.
 
От: На какво ви прилича това??

На мен ми прилича на олигофрения и то графично издържана в стил - "1994-та".

Абе, ако ще правят качествени измами (или качествен бизнес), тия хора не се ли научиха да си планират сайтовете като хората и да си правят смислени (дори и опростени) дизайни.

Това л**но ми сигнализира, че разработилият го е претърпял фронтална лоботомия и не разполага с нито една молекула естетически усет...
 
От: На какво ви прилича това??

Гхаххаа чак ми се прииска да отскоча до офиса им да видя :)
 
От: На какво ви прилича това??

случайно се натъкнах на темичката Ви и няма как да не я вдигна като се има предвид че става дума за един от моите сайтове (един от многото сателити на основния сайт на обменния пункт - wmdeals.ru)
та с какво моите непретендиращи за челни места сайтчета толкова ядосаха най-големите ИТ-мозъци в БГ? та чак ми приписаха мозъчна лоботомия...
 
От: На какво ви прилича това??

Препоръчвам смяна на фона. В долната част контраста не е добър.
 
От: На какво ви прилича това??

това ли не се чете?
"Забележка: в момента пунктът за атестации и обмен в Пловдив временно не извършва продажби на WebMoney"

а може би нарочно не искам клиентите да го четат НО ДА ГО ИМА на сайта в случай ако нали... разбираш ме.... "кви сте вие та продавате ВМЗ и кого сте питали?" - "е па ние не продаваме - то си го пише най-долу при лошия контраст!"
 

Горе