На какъв стол седиш?

leonssss

Well-Known Member
Абе всеки има що годе някакво бюро , но ми е интересно какъв ви е стола ,какво му е КПД то ,щото моя вече е един вид легло след много спане облегалката е доста зад гърба ми и той не се опира в нея.Егаси измъчих се, какво ли не ползвах Президентски, Мултивицепрезидентски и накрая един детски стана фарси, но с моите 120 кила се чупи
при вас как е?:-o
 
Последно редактирано:
От: На какъв стол седиш?

Без удобен стол, зарежи тая работа... Гърба ти става на нищо след 2-рия час, да не кажа и по-рано. По-добре отделете от предприемаческите си приходи 200-300-тина лв за добър стол, отколкото да се изкривите след няколко години. Иначе столове има и за хиляди левове, кой колкото може да отдели
 
От: На какъв стол седиш?

Аз счупих 2 вече от тия въртящите се, имам един нов още е в кашона. Но междувременно бях намести един от старите столове, дървен в буквалният смисъл има удобна облегалка дето ми пасва перфектно. И за сега онзи въртящия се си остава в кашона :)
На този и 10 часа да седя не чувствам умора
 
От: На какъв стол седиш?

thumb8_a760c2c230275993945e1d76f8012ac6.jpg


Ей на такъв ама малко ме боли гърба когато седя повече от 12 часа, иначе е страшно удобен за работа :)
 
От: От: На какъв стол седиш?

на този дето си го показал едвали да седиш толкова часове, щото гърба ше стане S образен

пс- Почти винаги ако ида в някой офис и ми позволят пробвам столовете там!
 
От: На какъв стол седиш?

Аз счупих 2 вече от тия въртящите се, имам един нов още е в кашона. Но междувременно бях намести един от старите столове, дървен в буквалният смисъл има удобна облегалка дето ми пасва перфектно. И за сега онзи въртящия се си остава в кашона :)
На този и 10 часа да седя не чувствам умора

Ха Ха... И аз съм така:) След 1000 опита да намеря стола на живота си накрая прибрах един стол от масата за хранене.Жената често мрънка да и връщам стола, че било грозно, ама засега ще съм си с него. Много е стабилен и сякаш ми е по удобен от другите... Тея президентските са удобни за писане и седене като нормален човек, за седене на челна стойка си трябва стабилен стол дето не може да шава много:)
 
От: От: На какъв стол седиш?

на този дето си го показал едвали да седиш толкова часове, щото гърба ше стане S образен

пс- Почти винаги ако ида в някой офис и ми позволят пробвам столовете там!

прав си събота и неделя почивам, иначе този го зех за $130 от ебей, по препоръка на приятел рибар ...
 
От: На какъв стол седиш?

Аз съм на обикновен кухненски стол (дървен) и ми е много удобен... За 10 години съм пробвал сигурно 100 стола и най-удобен ми е кухненския, който пък по години ми е набор :D
 
От: На какъв стол седиш?

Използвам онези въртящите от комунизма. Много е удобен и здрав. 2 пъти е претапициран. Кеф ти седнал, кеф ти легнал . 8)
 
По принцип - купих един президентски стол, свалих му краката заедно с колелцата, че са железни и ги сложих към детския. Сега този малкия няма чупене, каквото и да правя :)

Дефакто - на столовете в кухнята съм и аз.
 
От: На какъв стол седиш?

Ikea-Chair-and-ottoman.jpg


Напоследък на туй икейско чудо. Удобен е и за спане.
 
От: На какъв стол седиш?

Абе всеки има що годе някакво бюро , но ми е интересно какъв ви е стола ,какво му е КПД то ,щото моя вече е един вид легло след много спане облегалката е доста зад гърба ми и той не се опира в нея.Егаси измъчих се, какво ли не ползвах Президентски, Мултивицепрезидентски и накрая един детски стана фарси, но с моите 120 кила се чупи
при вас как е?:-o

червено още преди да почна да чета, чай ся да видим кви глупости си писал
 
От: На какъв стол седиш?

Ама как си излъскал пода...специално заради снимката ли е, или зорлем искаш да си скършиш врато с двойно салто :D
 
От: На какъв стол седиш?

червено още преди да почна да чета, чай ся да видим кви глупости си писал

ти червено даващ най дефолст заради червената ти книжка ли?
 
  • Like
Реакции: bioz
От: На какъв стол седиш?

червено още преди да почна да чета, чай ся да видим кви глупости си писал

Гледай само да не го объркаш с един друг, че много си приличат :twisted:
 
От: На какъв стол седиш?

Кой ти дава да му пробваш стола...120 кила, трябва да е подсилен с винкелова ферма.

Абе всеки има що годе някакво бюро , но ми е интересно какъв ви е стола ,какво му е КПД то ,щото моя вече е един вид легло след много спане облегалката е доста зад гърба ми и той не се опира в нея.Егаси измъчих се, какво ли не ползвах Президентски, Мултивицепрезидентски и накрая един детски стана фарси, но с моите 120 кила се чупи
при вас как е?:-o
 
От: На какъв стол седиш?

На един китайски за около 90 лева, като гледам ги продават същите за по 3-400 лева.
 

Горе