На какъв стол седиш?

От: На какъв стол седиш?

Един популярен мем:

Питат един дебел блогър, който яде боклукчава храна (junk food) и по цял ден седи на компютъра (на неудобен стол и на неергономично бюро) в коя ниша му е блога. Казал, че бил в здравната ниша.
 
От: На какъв стол седиш?

Приключих със столовете преди 5 години.
Дивани, легла, в краен случай - фотьойли.
 
От: На какъв стол седиш?

Аз съм с такъв:

%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%81-%D1%81%D1%82%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B5-%D0%9E%D1%84%D0%B8%D1%81-%D0%9C%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%B0G500x300bgM1pic1_1_367.jpg


Но преди два дни му строших облегалката за втори път и в момента съм с един от кухненските, който въобще не е удобен, понеже съм свикнал да си качвам краката на бюрото и да извивам облегалката на стола максимално назад (с пружина е), практикувайки по-скоро лежане отколкото седене.
 
От: На какъв стол седиш?

След като счупих два президенски стола, сега съмна някакъв дрът стол и деяни яко. Понеже си виря краката по стените и общо взето яко държи засега на бой. Дже мисля да го подсиля с винтовърта, че усещам, че почва да поддава:)
 
От: На какъв стол седиш?

Приключих със столовете преди 5 години.
Дивани, легла, в краен случай - фотьойли.
Няма, дрябва си стол, не става с легла и фотьоли. Ти ще трябва да си доста изкривен сапиенс, ако си застоял по такива препособления за задника:)
 
От: На какъв стол седиш?

Абе къвто и да е стола, почнеш ли да си поседваш така удобно на него си тотален пътник :) Гледайте за кво иде реч :wink:
 
От: На какъв стол седиш?

Леонсио, що ти требе стол?
Земи си това, че хем няма да мойш да лягаш, пък и казват че стягало задните части и било нещо като фитнес:mrgreen:
back_pain4.jpg
 
От: На какъв стол седиш?

Евала на ленса, пак цака със старата тактика, пускай малоумни теми и гледай сеир и сеира на притприямачъ:)
Немоа да тис могна на зелено вече:)
 
От: На какъв стол седиш?

Няма, дрябва си стол, не става с легла и фотьоли. Ти ще трябва да си доста изкривен сапиенс, ако си застоял по такива препособления за задника:)
Точно щот не мога се заседявам в 1 и съща поза дълго време, затуй на стол не ма свърта. Демек контактната повърхност далеч не е само задника ми :) .
 
От: На какъв стол седиш?

Аз седя обикновено на твърди столове, че на меките и удобните много ми се доспива.
Понякога в офиса работя прав, бюрото ми има опция за вдигане.
 
От: На какъв стол седиш?

Аз седя обикновено на твърди столове, че на меките и удобните много ми се доспива.
Понякога в офиса работя прав, бюрото ми има опция за вдигане.

тов да си праж го гледах ж един филм, но не мога да си предстажя прав да правя проекти виж некъж филм или да си джъткам в нета.Затожа ли жсички слувители на обилните опериса пражи гледат си тж
 
От: На какъв стол седиш?

тов да си праж го гледах ж един филм, но не мога да си предстажя прав да правя проекти виж некъж филм или да си джъткам в нета.Затожа ли жсички слувители на обилните опериса пражи гледат си тж
Тоя диалект не го владея, но ще се постарая :rolleyes:. Изправянето от време на време е много полезно, особено за заседнали професии, когато с часове си сплескваш д-то. Изправянето и работата прав събужда и концентрират. Друго, което много събужда и концентрира е собствения глас и пеенето. Ако си сам може да си попееш с цяло гърло :D, ако има други хора, тогава разменяш некой лаф.
 
От: На какъв стол седиш?

Тоя диалект не го владея, но ще се постарая :rolleyes:. Изправянето от време на време е много полезно, особено за заседнали професии, когато с часове си сплескваш д-то. Изправянето и работата прав събужда и концентрират. Друго, което много събужда и концентрира е собствения глас и пеенето. Ако си сам може да си попееш с цяло гърло :D, ако има други хора, тогава разменяш некой лаф.

аз пея под душа и само със стола си говорим по време на проекти
 

Горе