На кое викате продажби?

KillerSoft

New Member
Здравейте на всички!
Това е първият ми пост и искам да поздравя екипа на предприемач.ком че са направили този сайт.
Поразчетох тук там за вадене на пари в интернет и имам няколко въпроса .
Първо ми хареса този начин за вадене на пари чрез афилети мисля беше думата(сори ако съм я написал грешно) та избрах си програмата генбъкс регистрирах се и значи мисълта ми е сега незнам какво да правя.
:?: На кое викате продажби в смисъл продавате някакви продукти в интернет или на кликове или импресии.
:?: За АДСЕНС от гоогъл знам и я ползвам ама до ся нищо не са ми дали.
може ли да ме светненте за ГЕНБЪКС как стават нещата Аз имам сайт
ама нов ли да си правя с тея продажби незнам. МОЛЯ ВИ ДА МИ ИЗЯСНИТЕ НА КОЕ ТОЧНО КАЗВАТЕ ПРОДАЖБИ ?
 
Re: Здравейте!

KillerSoft каза:
Здравейте на всички!
Това е първият ми пост и искам да поздравя екипа на предприемач.ком че са направили този сайт.
Поразчетох тук там за вадене на пари в интернет и имам няколко въпроса .
Първо ми хареса този начин за вадене на пари чрез афилети мисля беше думата(сори ако съм я написал грешно) та избрах си програмата генбъкс регистрирах се и значи мисълта ми е сега незнам какво да правя.
:?: На кое викате продажби в смисъл продавате някакви продукти в интернет или на кликове или импресии.
:?: За АДСЕНС от гоогъл знам и я ползвам ама до ся нищо не са ми дали.
може ли да ме светненте за ГЕНБЪКС как стават нещата Аз имам сайт
ама нов ли да си правя с тея продажби незнам. МОЛЯ ВИ ДА МИ ИЗЯСНИТЕ НА КОЕ ТОЧНО КАЗВАТЕ ПРОДАЖБИ ?

Здравей и добре дошъл във форума ;)
Продажба .... Т.е да рекламираш даден продукт и да го продадеш!
Рекламирането става чрез твоя сайт (можеш с твоя собствен, може и с нов, Генбъкс предлагат и хостинг даже, само и само да рекламираш ;))
и ако някой си купи нещо през твоя сайт, то ти получаваш от 20 до 50 процента комисионна от цената на продукта (различните продукти имат различен процент на комисионна, ако си разгледал в сайта пише).
Общо взето така стоят нещата... Ако има нещо неясно питай ;)

За адсенс не мога да говоря защото не ги ползвам...
 
ман много ми помогна.
Искам да те питам като каз а ПРОДУКТ в смисъл като ХАПЧЕТА ТЕНИСКИ нещо такова имаш предвид ?
ако можете да ми кажете в как да го направя направо ще черпя .
 
KillerSoft каза:
ман много ми помогна.
Искам да те питам като каз а ПРОДУКТ в смисъл като ХАПЧЕТА ТЕНИСКИ нещо такова имаш предвид ?
ако можете да ми кажете в как да го направя направо ще черпя .
Виж в Genbucks Темплейтите :) . Т.е ти трябва нов сайт за да ги промотираш . С Темплейтите ти идват всичко готово и ако някой поръча от твой темплейт си готов . Разбира се виж и config.php на темпейта преди да го качиш
 
arsenal каза:
сега ако попиташ и как да тсанеш милионер ще те призная
Ти пак милионер аз 1 лев не съм изкарал от интернет та искам да започна интересно ми е
 
MsGeR каза:
KillerSoft каза:
ман много ми помогна.
Искам да те питам като каз а ПРОДУКТ в смисъл като ХАПЧЕТА ТЕНИСКИ нещо такова имаш предвид ?
ако можете да ми кажете в как да го направя направо ще черпя .
Виж в Genbucks Темплейтите :) . Т.е ти трябва нов сайт за да ги промотираш . С Темплейтите ти идват всичко готово и ако някой поръча от твой темплейт си готов . Разбира се виж и config.php на темпейта преди да го качиш


Значи да си изтегля темплейт и да го кача на хостинг и само тва ?
питам защото не ми са ясни нещата а като се разчетох из форума тук почти всички ги разбирате тия работи и така Мерси иначе че ми помагате много уважавам такива хора.
 
Ами това е само началото трябва да направиш саита с уникален контент и да почнеш да го промотираш ( можеш да позваш тази техника) ако не ти се променя контента.. чети форума като за начало
 
мерси.. много Дори и админ ми отговаря на темата направо чест ми правите. въобще се радвам много че ми обърнахте внимание 100 години да живеете момчеета



Моежете ли да ми кажете с каква тема да започна мисля с билки ама незнам вие имате повече опит какъв съвет ще ми дадете
 
KillerSoft каза:
мерси.. много Дори и админ ми отговаря на темата направо чест ми правите. въобще се радвам много че ми обърнахте внимание 100 години да живеете момчеета



Моежете ли да ми кажете с каква тема да започна мисля с билки ама незнам вие имате повече опит какъв съвет ще ми дадете

Здрасти и добре дошъл във форума за онлайн забогатяване. :D
Не ползвам генбъкс и не знам точно какви продукти предлагат, но можеш да направиш проучване какво най-много се търси в интернет в момента. В случай, че не си на "ти" с нещо такова мога да те посъветвам да пробваш с каквито и да били хапчета на билкова основа(за отслабване, уголемяване на знаеш-кое и прочие).
 
KillerSoft каза:
мерси.. много Дори и админ ми отговаря на темата направо чест ми правите. въобще се радвам много че ми обърнахте внимание 100 години да живеете момчеета



Моежете ли да ми кажете с каква тема да започна мисля с билки ама незнам вие имате повече опит какъв съвет ще ми дадете

всеки се хвърля на хапчетата... генбъкс са изчислили че коефициента за продажба е 1:47 (т.е на 47 посетители, поне 1 купува!).... Но трябва да си на първа страница в гугъл.... да не кажа на първо място :) щото адски много хора продават продуктите .... или пък доста да рекламираш... генбъкс са написали "не толерираме спама!!!!! ако ви хванем че спамите ще ви изхвърлим от програмата" .... спазвай това правило ;-) не спами!
(под спам имай предвид да флудиш в някви форуми, irc и така нататък... рекламката в подписа например е готино нещо.. и е позволена ;)).
Аз също имам сайт в генбъкс .... от 2 седмици е направен , нищо не съм барнал по него... даже ключови думи не съм турил... това е по простата причина че смятам да правя едни промени по блога си (ето пак хитър начин за релкамка ;)) и после ще пооправя сайтчето ... аз се нахвърлих на мп3 плеъри... смятам че 20% комисионна от един плеър не е зле... като се има в предвид че най-евтините са 50$ (а те са адски грозни и смотани и никой няма да ги купи ;-)), а другите са над 70$ до 230$...
Генбъкс предлагат следните продукти :
Diva Pills , Maxodent, Goatweed

Sex Toys

Herbal Meds, Max Willy

Soft-V

Mp3s / Bed & Bath

като в този си ред комисионните им (от горе надолу)са от 50 до 20 % ..
Като си влезеш в акаунта горе има новини... Има доста нови продукти.. Можеш да пробваш с нещо ново... Конкуренцията ще е по-малка ;-)
Има едно за мускулна маса... Смятах да го пробвам, но се спрях на плеърите...
Пожелавам ти късмет и успех, можеш да вземеш темплейт готов, можеш и твоя версия да си направиш ;-) .... Генбъкс дори предлагат безплатен хостинг, за да им рекламираш продуктите :)
Успех ;-)
 
ММ златни сте много уважавам пичове като вас само не разбрах това за спама в смисъл мога ли да си правя реклама чрез други сайтове ?
 
KillerSoft каза:
ММ златни сте много уважавам пичове като вас само не разбрах това за спама в смисъл мога ли да си правя реклама чрез други сайтове ?

What is spam?

Spam is flooding the Internet with many copies of the same message, in an attempt to force the message on people who would not otherwise choose to receive it.

СПАМ = флудене на едно и също съобщение в интернет....

на твоя въпрос :
да може ;-) можеш да рекламираш сайта си през други сайтове независимо дали ще е чрез разменени банери/линкове или чрез PPC програма :)
[PPC = Pay per click, най-светлият пример е AdSense]

Дано съм бил полезен

(пиша го за втори път щото без да искам натиснах ctrl+a докато триех грешна буква :lol:)
 

Горе