На кой е това говно webnovinar...com

От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Уни не спами, уни работи. Спам е нежелано получено съобщение, точно на теб ли да го обяснявам?
А дитето веке ме изтрило и от фейса, явно е засегнато много.

Имаш много да учиш за разликата между web-spam и mail-spam. Да не ти казвам за по-детайлни диверсификации като social-spam, comment-spam , etc.
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Добре братле, не ми се спори, ако за теб това да информираш народа е спам няма проблеми, но поне се опитвам да го правя като хората.
Имаш много да учиш за разликата между web-spam и mail-spam. Да не ти казвам за по-детайлни диверсификации като social-spam, comment-spam , etc.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз вече не мога, явно така се решават проблемите. Когато не може по друг начин, вече ме е блокирал в фейса.
Много оригинално, не сме го виждали това до сега, честно!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз пък съм за Уни-то! Тва политико-чалга-мутро-метросексуалното чаве ми идва малко в повече политикочалгамутрометросексуално. Па и крадливо излезе....мачкай Уни, нема се предаваш имаш мойта виртуална подкрепа на нинджа!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Какво ще рече като хората бе братленце?
Нима не се опитах да се свържа с него?
Нима не му търсих контакти по всевъзможни начини?
Нима след като разговаряхме не писах и темата да се махне защото обеща да не се случва повече?
Как да постъпя по друг начин?
Бате, решавай ги нещата като хората, пак ти казвам. Не използвай нета , за да се карате. И кво, цирк стана... :)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Искам да попитам всички които ме упрекват как биха се почувствали, ако някой влезне у тях и им гепне ей така за спорта или хобито беше парите?
Дали щяхте да сте толкова толерантни към въпросния господин, който дори нямаше и смелостта да влезе в форума да каже поне едно извинявай???
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Да емоционално съм подходил, но няма как, аз съм си такъв всички си ме познавате. Обаче съгласете се, че няма право някой да те дебне са да те е*не и после да обвинява теб, че ти си виновен, а с цялата си наглост дори няма и телефон на сайта си краде отвсякъде всичко и се тъпче за да се прави на голямата работа, а аз си скъсвам задника от работа от 6 до поне 12 вечер и подпомагам и други хора.
Както и да е мисля всеки трезвомислещ ще ме разбере.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Какво ще рече като хората бе братленце?
Нима не се опитах да се свържа с него?
Нима не му търсих контакти по всевъзможни начини?
Нима след като разговаряхме не писах и темата да се махне защото обеща да не се случва повече?
Как да постъпя по друг начин?

Ще рече да използваш мейл, телефон, адвокат, ако си се решил наистина да го нагъзваш и ей такива средства. Извинявай, но последните няколко теми, които придобиха такава популярност тук са все в този стил тук. Не, че не те подкрепям, ама форума някак има друга цел. Да се обзаложим ли, че след има няма няколко седмици, този въпросния, ще дойде тук, и ще ни тормози нас с Кула да му махнем името, снимките и там всичко, което е изсипано тук. Не знам как си свикнал да си решаваш проблемите, но определено в този случай, създаваш работа. И нямаше да ти го казвам сега (и намеквам в началото още), но не се случва сефте. ;)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Мейл на сайт на който няма и телефон за контакти, а ввъ хуиса телефона е грешен, а суперхостинг отказаха да съдействат.
Е извинявай, не съм гадател...
Що ли надушвам някакво пристрастие???
Ще рече да използваш мейл, телефон, адвокат, ако си се решил наистина да го нагъзваш и ей такива средства. Извинявай, но последните няколко теми, които придобиха такава популярност тук са все в този стил тук. Не, че не те подкрепям, ама форума някак има друга цел. Да се обзаложим ли, че след има няма няколко седмици, този въпросния, ще дойде тук, и ще ни тормози нас с Кула да му махнем името, снимките и там всичко, което е изсипано тук. Не знам как си свикнал да си решаваш проблемите, но определено в този случай, създаваш работа. И нямаше да ти го казвам сега (и намеквам в началото още), но не се случва сефте. ;)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Искам да попитам всички които ме упрекват как биха се почувствали, ако някой влезне у тях и им гепне ей така за спорта или хобито беше парите?
Дали щяхте да сте толкова толерантни към въпросния господин, който дори нямаше и смелостта да влезе в форума да каже поне едно извинявай???

90% от сайтовете с ФБ трафик грабят и то яко.
Грешна ти е метафората, по-подхожда "ако някой си върви по улицата и си хвърли цигара на земята".. щото твоя проблем е равносилен на това :)

А смешното е щото се заканваше като голем бияч, видиш ли Скалата, на млади години.. Когато отсрещната стана ти каза "ела да те видим", изведнъж стана много цивилизован, с рационални искания.

Тона от "ша му еба майката" стана на "ама аз такова... ъъ.. вие такова.. ъъ.. кво бихте направили на мое мястто".

П.П. Не защитавам по никъв начин острещната страна, но стана голяма драма за една дреболия..
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Тарикат, за разлика от отсрещната страна аз дори и не знам къде се намира човека, а той знае всичко за мен.
Колкото до цигарите ти, ако искаш си пуши фасовете като клушар аз няма да ти кажа нищо, но ела да ми я вземеш от ръзете.
Ненормални тарикати има в тоя форум.
90% от сайтовете с ФБ трафик грабят и то яко.
Грешна ти е метафората, по-подхожда "ако някой си върви по улицата и си хвърли цигара на земята".. щото твоя проблем е равносилен на това :)

А смешното е щото се заканваше като голем бияч, видиш ли Скалата, на млади години.. Когато отсрещната стана ти каза "ела да те видим", изведнъж стана много цивилизован, с рационални искания.

Тона от "ша му еба майката" стана на "ама аз такова... ъъ.. вие такова.. ъъ.. кво бихте направили на мое мястто".

П.П. Не защитавам по никъв начин острещната страна, но стана голяма драма за една дреболия..
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз съм за Унито и само да ми падне това копеленце, дето го е копирал, ще съжалява, че се е родил, мамито му да ева
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз не мисля че ти вреди по някакъв начин, какво като краде, нали става въпрос за фейсбук трафик. То си е различна аудитория, до която ти така или иначе не можеш да достигнеш, следователно няма как да ти гребе от паницата. Да, дразнещо е, ама си е част от работата, а работа с емоции не се върши. Сядаш мислиш как да се оправиш в ситуацията, без да понесеш повече загуби, щото и това се случва и си действаш. Енергията дето хабиш по тея теми по форума, вероятно щеше да ти стигне за нещо доста по-креативно. По този начин вече щеше да си минимализирал загубите :) Така само си губиш времето....

Друг е въпроса, че като тръгнеш така рязко, какво очакваш да се случи? Нищо друго освен конфронтация и загуба на време и сили в глупости...

Като толкова държиш да го накажеш има си начини. Ама обявяването им публично не мисля, че е уместно в случая!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

uni-web, смея да твърдя, че съм трезвомислещ. Принципно си прав, НО след изрази като "ще го пречукам", "пребия" и.т.н. сам влезе в калта. Колко хора да ти кажат, че се изложихте?! Ако го намериш щеше да го пребиеш, е намери го и? В момента стана за смях пред всички и това е, защото освен една общност във форума си и конкуренция, не го забравяй! Какво се получи - прав си - да. Как постъпи ти - ще го пречукам, какво направи - нищо. Във виртуалния свят и аз ще ви избия всички, защото виждаш ли имам супер сили, но реалноста е друга! Пак казвам прав си за мен, обаче с този подход на хлапак ще си береш плодовете от темата - подигравки. Не е лошо да се вслушаш, когато 20 човека ти казват, че се излагаш, и просто да спреш. Да спреш значи да си търсиш правата!!! Съвета ми е: Ако мислиш, че по закон няма да се справиш да получиш възмездие, просто да се бориш технически да ограничиш "кражбата". И като послепис. Бил си ефектиран, разбирам. А колегите, които те съветваха да ходиш с бухалката какви са били?! В бизнеса ако нямаш железни нерви трудно ще оцелееш, било то онлайн или офлайн. Вслушай се вече какво казват неутралните хора по въпроса. И този форум няма как да реши проблем с кражба на статия. Мога още да пиша по темата, но ще си го спестя. Успех с бизнеса ти желая! :)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

@UNI не ми се чете цялата тема братле, ама ти прочете ли една моя статия която написах по повод твоя еднозначен пост с този тук преди 2 месеца ???!!!! - Как да защитя Авторското си право и Съдържание на сайта от Копиране в други сайтове?

Като му спрат адсенса от гугъл, ще печели ама наполовина :D
 

Горе