На кой е това говно webnovinar...com

uni-web

Well-Known Member
Ако още една статия ми откраднеш тиквеник прост ще се разправям по друг начин с теб наглец с наглецати аз няма да хвърлям по хиляда и косур лева за автори да ти въпча мързеливия задник.
Да ти го подпъхна ще те намерия и ще му ядеш тиквата всичко копирано от мен да се сваля моментално ясен ли съм!!!!!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

uni-web... винаги ще те крадат, няма свършване, за съжаление. Бухалката ги оправя само. На който и да е сайта, приятел от форума или непознат - не е хубаво да се краде, и само бой ще го оправи!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Абе писна ми бе човек 1400 кинта съм дал на автори тоя месец пак, па тоакива келеши си правят пишки с мене.
uni-web... винаги ще те крадат, няма свършване, за съжаление. Бухалката ги оправя само. На който и да е сайта, приятел от форума или непознат - не е хубаво да се краде, и само бой ще го оправи!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Изключително неприятно наистина!
Няма ли контактна информация при whois на домейна?

И разбирам те напълно, и аз съм бил ядосан на подобни сайтове, но не смятам, че стартирането на такива теми е удачно. Не смятам, че във форум за бизнес и предприемачество трябва да се толерира такъв език.

Успех с проблема!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ако го хвана ще го пречукам направо
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Телефона е грешен, от суперите не дават контак.
Изключително неприятно наистина!
Няма ли контактна информация при whois на домейна?

И разбирам те напълно, и аз съм бил ядосан на подобни сайтове, но не смятам, че стартирането на такива теми е удачно. Не смятам, че във форум за бизнес и предприемачество трябва да се толерира такъв език.

Успех с проблема!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

И то гледа да ми краде точно тези които стават вирали и ми вадят пари, па после никой та не пита, като дойде края на месеца автора си иска паричките, аз от де да ги вземам, и се чудя що ми пада трафика постоянно.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Има име, адрес, мейл и телефон на whois-а. Чуйте са.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Телефона е грешен, а на мейла нали знаеш колко ще ми отговори.
Има име, адрес, мейл и телефон на whois-а. Чуйте са.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Има и друг номер и друг сайт, ама незнам дали и той ще е актуален ;)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Суперите пишеше даже им звънях, аз верно че имам проблем с очите тези дни, ама поне от там ми казаха, че е до тях, но нямали право да дадът контакт.
Домейна е от хост.бг, питай там
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Знаеш ли го кой е?
Има и друг номер и друг сайт, ама незнам дали и той ще е актуален ;)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Суперите пишеше даже им звънях, аз верно че имам проблем с очите тези дни, ама поне от там ми казаха, че е до тях, но нямали право да дадът контакт.

Уни, рипорт на ФБ и Гошо и е аут домейна.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Нямам толкова ресурс за толкова масов репорт брат.
Уни, рипорт на ФБ и Гошо и е аут домейна.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Някой соросиист или гербаджия ще е да знаеш.
[video=youtube;mU_BsuhMKbg]https://www.youtube.com/watch?v=mU_BsuhMKbg[/video]
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Суперите пишеше даже им звънях, аз верно че имам проблем с очите тези дни, ама поне от там ми казаха, че е до тях, но нямали право да дадът контакт.

Хм, хостинга е от суперите, но домейна е при хост.бг, според мен
Виждам, че имаш такива проблеми отдавна с крадено съдържание, не оставяй нещата така
И аз не знам какво да те посъветвам, но явно ако оставиш някой да те краде, проблема се мултиплицира
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Нямам толкова ресурс за толкова масов репорт брат.

При трейдмарк и копирайт клейм опонента е виновен до доказване на противното, т.е. ще го резнат веднага,а той противното няма как да докаже. Ресурса ти се изразява е 2 текста на английски(1 за ФБ и 1 за Гошо) с няколко(3-4-5) линка за примери(доказателства). Ще си ги запаметиш и за всеки следващ тарикат само ще редактираш съответните линкове.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Те не са два текста братле, аз като се разгледах има поне 20-30 сигурно.
При трейдмарк и копирайт клейм опонента е виновен до доказване на противното, т.е. ще го резнат веднага,а той противното няма как да докаже. Ресурса ти се изразява е 2 текста на английски(1 за ФБ и 1 за Гошо) с няколко(3-4-5) линка за примери(доказателства). Ще си ги запаметиш и за всеки следващ тарикат само ще редактираш съответните линкове.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Има начин. Свързваш се с тях да ползваш реклама в сайта им, искаш реална среща и договор.. и на срещата отиваш с бухалка. Даже две, че първата ако се счупи...
 

Горе