На кой е това говно webnovinar...com

От: На кой е това говно webnovinar...com

С такива като теб ми е омръзнало да се занимавам, а и няма смисъл. Ходи си се гушкай с приятелчето си и му се жалвай колко съм велик във форума, но помни едно.
За да си велик или обичан то трябва и да го заслужиш. Колкото до сайтовете ми, когато си извадиш главата от задника и започнеш сам да си ги правиш то тогава ще имаш право да ми говориш.
Да не говоря за популяризацията, че сте гола вода. Ама такова е той бог дал на мама и тати, а взел от децата....
Няма, аз живея за "форума" като теб. Ти си голяма работа тук, явно супер авторитет.. Иначе, сериозно, какво изобщо да се занимавам с теб, като си кръгла нула, щом дори и не работя с теб, а работя с поне 5 човека от "форума" - еми щото съм преценил, че не ставаш и не разбираш грам - то си личи от сайтовете ти. Супер зле са, що никой не ти казва. Заблуждавай се, че си направил някаква медия и как някой си краде от супер сериозната медия. Бас държа, че не можеш дори да си направиш динамични ид-та изобщо, щото ако можеше отдавна да си намерил как да заблудиш един елементарен бот, който ти краде нещо от "великата" медийна империя и нямаше да ревеш като някой "дришльо"
Тадааа: ламер си, и си личи. Е, за това не работя с такива като теб ;)
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Без значение кой е, всеки който краде нещо чуждо е крадец и трябва да понесе своята отговорност. Ако Христо краде - ще си понесе отговорността, ако "уебновинара" краде - да си носи отговорността. И гледам писмото което Христо е показал от него... тоя човек нещо не е нормален, говори за телефони, контакти, мейли, а когато оня ден отворих сайта му, нямаше оставен нито един контакт, имейл, телефон за връзка. Което означава, че той се крие. И вие какво, искате от някой, който се крие да постъпва честно? ... Риторичен въпрос.

Според думите на крадеца на съдържание от Христо: "Тяхна основна задача е да поставят хипер линк и източник според закона за авторско право с което връщат читателите към автора ( реклама )."

Това не е вярно и той лъже, никъде в закона не се разрешава да се взема цялото съдържание на дадено произведение, каквото е статията, и съгласно този закон подлежи на съд ако без разрешение на автора се копира цялото му произведение.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

и започнеш сам да си ги правиш

Пхаха :D Да, имаш право. Вече не правя сайтове, щото така се прави бизнес, някой ги прави вместо мен. Ако искаш, ще ти направим сайтовете и на теб, само и само да спреш да цивриш, и бот ще ти сложим да си "крадеш" от другите, щото явно те е яд, че не знаеш как се прави, и да не ти крадат от теб ще ти направим, щото за всичко си има майсторлък. Ама си приготви едни 3-4 хилки на сайт, щото аз правя сайтове за клиенти като БСП, е тва е разликата между мен и теб, дето ти казах ;)
Нишо лично, просто няма кво да ми обяснява нещо на мен, че и да се пробваш да ме засягаш. Боли ме фара за теб и тъпите ти сайтове, живей си форумния живот :D



А, аре да ви питам - защитниците на интелектуалната собственост под формата на пренаписани статийки - вие плащате ли си данъците? Декларирате ли си адсенса? Бил плащал 1400 лв, с договор ли им плащаш, фирма изобщо имаш ли? Сто процента съм сигурен, че нямаш нищо. Не знам за кво се правите на толкова праведни, като вие крадете повече като не плащате нищо и сте в сивата икономика. Аз на тоя уни къв е не виждам никъде фирма, еик? Голямата медия, ама шано отвсякъде. Данъчни да не минат да те питат за адсенса и на кой какво плащаш и как :D
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

От тези смешните като на приятеля ти ли.
Не благодаря, дръжте си ги за вас си.
Казах утре ще говоря и с другите медии от които крадете информация.
Пхаха :D Да, имаш право. Вече не правя сайтове, щото така се прави бизнес, някой ги прави вместо мен. Ако искаш, ще ти направим сайтовете и на теб, само и само да спреш да цивриш, и бот ще ти сложим да си "крадеш" от другите, щото явно те е яд, че не знаеш как се прави, и да не ти крадат от теб ще ти направим, щото за всичко си има майсторлък. Ама си приготви едни 3-4 хилки на сайт, щото аз правя сайтове за клиенти като БСП, е тва е разликата между мен и теб, дето ти казах ;)
Нишо лично, просто няма кво да ми обяснява нещо на мен, че и да се пробваш да ме засягаш. Боли ме фара за теб и тъпите ти сайтове, живей си форумния живот :D
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

От тези смешните като на приятеля ти ли.
Не благодаря, дръжте си ги за вас си.
Казах утре ще говоря и с другите медии от които крадете информация.

Абе говори с арменския поп :D Нито имам някакви сайтове, нито ме интересува.

Слушам те по повод данъчните, не се прави на луд :D
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Че и тръгнал да ме заплашва....

Абе келеш по пътя на логиката всеки трезвомислещ човек ще обвърже сайта с теб, а той ми писал, че му бил правил сайт.

Ти мен за баламурник ли ме имаш? Аз да не съм ти някой от пиклешите тук???

Нали щеше да говори в темата в Понеделник "клиента ти"? Къде го?

Хайде да се появи и да си излее мъката, не да ми стресира авторите!!!

Чакам го, не, че не знам че си пише под по-горния псевдоним.

Тия номера ще ги предаваш на циганката на пазара, не на мен.

Оня ден въпреки, че аз съм зле с очите, но на сайта си има всичко телефон за контакти нямал. Дадоха му го.

Е прекрасно след 8-9 часа се сети да звънне след сума и рев от автора.

Голям мъж, голямо чудо.
Въобще нямам думи от такива пиклеши.
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Ти да не стана цеци тъпото две?
Слушай си не ми пречиш.
Абе говори с арменския поп :D Нито имам някакви сайтове, нито ме интересува.

Слушам те по повод данъчните, не се прави на луд :D
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Нали не искаш да преслушам и теб и цялото ви младежко БСП???
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Ако ти крадеш за пари, то аз не крада давам на бедните и се боря за истината в България. Така, че не ме занимавай с простотиите си. Казах признай си извини се!!!
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Абе аз те питам за данъчните, той пак ми циври тука.
Крадеца вика дръжте крадеца. Фирма няма, доходи не декларира, плаща без договори, пък много знае кой е крадец и кой не. Големия бизнесмен, май ти стана за смях.
Бизнес не се прави като тебе - ти си типичния пример за лаладжия. Вземи си оправи бакиите, да не изгориш, щото много знаеш да лаеш по форумите, ама не става така. Ако лаеш и заплашваш, поне имай солидни връзки и да не те боли фара, ама като те гледам какъв си мухльо, надали имаш каквото и да е. А мен, мен ме боли фара. Такива като тебе дори няма какво да деля или да споря, смешна работа.

Едит: Освен тва, тоя прословут сайт не е мой, ама, да - аз му правя новата версия :lol:
Не си от наблюдателните, отдавна трябва да си разбрал, че в твоя бизнес с адсенса хляба свърши и не ме интересува отдавна. Подарявам ти останалите стотинки, щот съм ларж
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Че и тръгнал да ме заплашва....

Абе келеш по пътя на логиката всеки трезвомислещ човек ще обвърже сайта с теб, а той ми писал, че му бил правил сайт.

Ти мен за баламурник ли ме имаш? Аз да не съм ти някой от пиклешите тук???

Нали щеше да говори в темата в Понеделник "клиента ти"? Къде го?

Хайде да се появи и да си излее мъката, не да ми стресира авторите!!!

Чакам го, не, че не знам че си пише под по-горния псевдоним.

Тия номера ще ги предаваш на циганката на пазара, не на мен.

Оня ден въпреки, че аз съм зле с очите, но на сайта си има всичко телефон за контакти нямал. Дадоха му го.

Е прекрасно след 8-9 часа се сети да звънне след сума и рев от автора.

Голям мъж, голямо чудо.
Въобще нямам думи от такива пиклеши.

Абе не знам ама определено кивито няма общо с "красотата" тук: http://webstranici.com/
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Абе не знам ама определено кивито няма общо с "красотата" тук: http://webstranici.com/

Еми, кво да му обяснявам - моя стил е съвсем друг, ако внимава, ще види кои сайтове са мои, кои бизнеси са мои, какво изобщо правя. Ама дебелоглав и тва е :D
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

Е, ти имаш печелиш и плащаш на хората.
Нямаш проблеми, имам и фирма имам и всичко.
Обаче това теб не те засяга.
Абе аз те питам за данъчните, той пак ми циври тука.
Крадеца вика дръжте крадеца. Фирма няма, доходи не декларира, плаща без договори, пък много знае кой е крадец и кой не. Големия бизнесмен, май ти стана за смях.
Бизнес не се прави като тебе - ти си типичния пример за лаладжия. Вземи си оправи бакиите, да не изгориш, щото много знаеш да лаеш по форумите, ама не става така. Ако лаеш и заплашваш, поне имай солидни връзки и да не те боли фара, ама като те гледам какъв си мухльо, надали имаш каквото и да е. А мен, мен ме боли фара. Такива като тебе дори няма какво да деля или да споря, смешна работа.

Едит: Освен тва, тоя прословут сайт не е мой, ама, да - аз му правя новата версия :lol:
Не си от наблюдателните, отдавна трябва да си разбрал, че в твоя бизнес с адсенса хляба свърши и не ме интересува отдавна. Подарявам ти останалите стотинки, щот съм ларж
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Няма да споря, нека колегите си преценят за теб.
Аз нямам какво да кажа повече!!!
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

имам и фирма имам и всичко.
Обаче това теб не те засяга.

няма я на сайта, сложи я, да видим - ти какво плащаш. Ако си изряден, всичко ти е декларирано, адсенса ти е на фирмата и т.н. ще се покая публично. Може и по телевизията ако искаш, щот и там имам връзки :D Ще ти направя реклама на сайта и ще избухне.
Дано, ама надали имаш нещо..
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

:D

Не, че искам да подклажда спора... ама ми е интересно, а колажа с авторски материали и лицензиран софтуер ли е създаван?!? :) :) :)

Иначе и Uni не е прав да ползва авторски снимкови материали, но там ще го кастрим като изреве автора на колажа, че все пак да следваме някаква сюжетна линия :D
 
От: От: На кой е това говно webnovinar...com

:D

Не, че искам да подклажда спора... ама ми е интересно, а колажа с авторски материали и лицензиран софтуер ли е създаван?!? :) :) :)

Иначе и Uni не е прав да ползва авторски снимкови материали, но там ще го кастрим като изреве автора на колажа, че все пак да следваме някаква сюжетна линия :D
Къде го тоя колаж?
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Изключително лошо впечатление ми прави начина по които говорите. Ако претендирате че сте сериочни и интелигентни хора занимаващи се с онлайн маркетинг, то това значи че трябва да спазвате добрия тон в правилните теми и разговори. Единия почна с бухалки и шамари, това хем не отговаря на сферата от която печелиш хем няма как да се случи. Ако можеше да халосваш и шамариш хората щеше с това да си изкарваш парите щото за ден се изкарват повече от колкото за година! Ако беше много праведен и борещ се за чиста България, щеше да публикуваш патриотични новини и да се радваш когато ти ги копират!

Относно човека които копира номивите: Определено ако ще създаваш сериозен бизнес зад които да стоиш не можеш да си позволиш да бъдеш замесван в подобни скандалчета. В случая човека се жалва във форум утре друг ще се изжалва пред някои съдия и ще пледира фективна присъда, както и забрана за участие в IT бизнес, което е супер лесно постижимо, работя с няколко дорби адвоката от Пловдив специализирани в IT правото. Миналия месец спечелихме дело върху един домейн които беше откраднат неправомерно и сега сме на път да спечелим дело за над милион срещу регистратура, което най - вероятно ще го фалира. Общо взето ако попаднеш на някои от може би хилядите хора ползващи услугите му ще имаш сериозни правни проблеми, а той не е единствени знам поне 20 адвоката в софия, коиото от това живеят и печелят доста добре.

Относно testkiwi:
Пръво да спомена, че този човек не го познавам. Определено неговия почерк не стои зад сайтовете поне във вида в които са! Рядко се впечатлявам от труда на някои, но това което виждам в неговите сайтове ме впечатли до известна степен. Не виждам причина да се заяжда някои с него в тази ситуация при положение че сайтовете в подписа му говорят красноричиво в коя сфера се развива, а тя е мнооооооого по печеливша от адсенс в сайт от пантивека с домейн казващ (не влизай)! Въпреки всичко ми направи лошо впечатление това че влезна в диалог с теб UNI, но го отдавам на факта на афекта и най - вероятно и аз бих постъпил по същия начин. Относно уменията и положението в което се намира той и ти, бъде сигурен че той е светлинни години пред теб, че дори и да имаш 50 скрити подобни сайта в джоба.

Не на последно място!
Не крадете материалите от други сайтове абсолютна тъпотия е! Винаги можете да се свържете със собствениците на готини и интересни сайтове и да ги помолите да ви предоставят материалите доброволно като слагате линк към тях. Нито ще навреди на сайта ви, нито ще пречи на трафика ви. Ерата на скрапърите беше доста отдавна и вече замира, сега нещата се правят интелигентно. Има огромно количество автори които са готови да пишат статии за без пари, огромно количество сайтове готови да предоставят статии срещи линкове, огромно количество копирайтъри готови да пренапишат статий за вас. Ако ще правите бизнес го правите умно, не правете умни неща по тъп начин.
 
От: На кой е това говно webnovinar...com

Аз съм потресен колко грозно могат да говорят толкова големи бизнесмени като вас хахаха, аз съм скъсана мишка, но такива приказки и простотии не бях чувал скоро.

Евала! Голямо мерене на пи*ки, само един съвет, не говорете подобни простотии публично, оставате много грозно впечатление за личността си, може да имате милиони(съмнително), но това не ви оправдава и не ви дава правото да си говорите по този унизителен начин хахах :drama:
 
Последно редактирано:

Горе