На кой е obiavi.org

mvmrik

Well-Known Member
Здравейте, искам да попитам дали знаете на кой е сайта obiavi.org? Преди време беше мой, но го дадох на друг, след това и аз не знам кой го е взел, а искам да уточним нещо.
 
Точно това е едно от нещата, заради които търся собственика, че в whois са моите данни и искам да се сменят.
 
Точно това е едно от нещата, заради които търся собственика, че в whois са моите данни и искам да се сменят.
Имат фейсбук страница и контактна форма на сайта.Пробвай там да им пишеш
 
Не можах да намеря никой, какво мислите, че е най-добре да се направи? Писах на icn и въобще не ми отговориха. Работата е там, че ми звънят от полицията за някакви обяви за фалшиви дипломи, а аз нямам нищо обшо със сайта, нито с домейна, само данните ми са в whois.
 
Имат фейсбук страница и контактна форма на сайта.Пробвай там да им пишеш
Писал съм, там като гледам никой не е публикувал нищо от 2015г. Има и контактна форма, която не работи и дава грешка. Чудно ми е как може от icn въобще да не ме отразят. Писах им съвсем учтиво и не получих никакъв отговор.
 
Звънни им и им обясни, с писане не става особено щом те търсят от МВР си на зор да се свържеш с тях повече отколкото те са на зор да ти отговорят.
 
Пробвай утре на тел. 0700 300 70.

Редакция:

Даже и сега да пробваш. 24/7 са, ако не са на вино и луканка, в летаргия, би трябвало да те отразят.
 
Всичко е точно вече, благодаря за съветите. От icn ми съдействаха и ми дадоха данни на собственика. Темата може да се заключи.
 
Всичко е точно вече, благодаря за съветите. От icn ми съдействаха и ми дадоха данни на собственика. Темата може да се заключи.
Tiq са бахти олигофрените...
 

Горе