На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

Просто се зарадвах, че още някои е 28+ , защото преди време имах впечатлението, че голям процент от предприемачите са под 18.
 
От: На колко години сте.

Просто се зарадвах, че още някои е 28+ , защото преди време имах впечатлението, че голям процент от предприемачите са под 18.

Ние, около и леко над 30-те ветерани ли сме вече ;)
 
От: На колко години сте.

Наздраве за всички над 28+ :beer::|

Моля всички над 28 да се наредят при автора на темата.

Наздраве от мен на по-младите тогава ииииииииииииии специална промоция имам за ОСЕМНАЙСКИТЕ... директно лс да пишат да им дам координатите и да заповядат, даже и печката ще им запаля, а с русите ще си разделим таксито :wink:.
Лошата новина е че не важи за младежи, изчерпа им се квотата.8)

Добрата е че офертата е в сила и за тези които се чувстват /и изглеждат/ като ОСЕМНАЙСКИ. :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

п.п. Нищо сексистко няма в темата, не си втълпявайте глупости.
 
От: На колко години сте.

Колега, май няма много мадами ОСЕМНАЙСКИ във форума, :) Повечето са младежи:) Дека ще ги намериш тези русите, не знам:rolleyes::) Но успех от мен:|
Хайде някой да направи анкета колко процента са жените (години) и мъжете(години) , посетители във форума. Много ще ми е интересно! Със сигурност ще има изненади:|
 
От: На колко години сте.

Какво да ви кажа относно годините за жените. Убедил съм се, че има на 30 години, които не стават и на 15 години, които стават и се шибат като за последно. Не ме изкарвайте педофил моля :), защото 15 годишните съм ги оправял като съм бил по-млад на 18-20 да кажем хаха :) да не ме чуе дъщеря ми :).
 
От: На колко години сте.

Аз лично минавам горната граница 28+.Не е важно на колко си а на колко се чувстваш нали така?От личен опит мога да кажа,че съм срещал колеги тук на по 18 години които са доста отговорни и си вършат работата много добре!
 
От: На колко години сте.

Тая тема отпреди 5-6 години, ако може да се гласува още, след още толкова време тия дето са под 18, може да се окажат и в групата над 28.
По-добре да се изкара някаква извадка от базата данни с рождените дати, така % гласували спрямо регистрирали се ще се увеличи до 99 и данните биха били по-близки до истината :)
Аз - точно 28,5 към днешна дата
 
Да, доста поостаряла е анкетата. Но и да има нова, какво всяка година да питаме хората на колко години са е малко странно. Просто в сметките слагаме + толкова години от старта и виждаме кой на колко е. :) И аз "малко" съм избягал от графата, в която се отбелязах тогава. :)
 
От: На колко години сте.

е тая тема ми взе акъла...
и понеже е рядко срещана ще отговоря: 40+
:)
 
От: На колко години сте.

За мен - 22. Дал съм си време до 24 да имам една добра финансова основа. Има какво да се гони! :)
 

Горе