На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
вече съм на 16 днес имам рожден ден :p
Еми, батка - да си ни жив и здрав, Пожелавам ти всчко най-готино да ти се случва и много кеш естествено. Здравето и щастието да са неразделна част от живота ти. :)
 
благодаря ти баце айде идвайте да ви черпя :p
 
на 21 ма...ка му :)
 
Аз съм в графата на пенсионерите - на 26 съм :mrgreen: Но пък зацепвам доста бързо, така че ще наваксам. :wink: Какво съм виновен аз, че до преди една година си мислех че интернета се използва главно за да си провериш пощата :mrgreen:
 
Кога станаха 28.. :(

"Какво съм виновен аз, че до преди една година си мислех че интернета се използва главно за да си провериш пощата"

Има и по-зле :)
Аз навремето даже не знаех за какво се използва Интернет. Само знаех от филмите, че хакерите много го използват. Особено във филма "Хакери" :)
 
От: На колко години сте.

За пореден път преобладава възрастта под 18 години :)
 
От: На колко години сте.

Само на 42. Не само 20 годишните се интересуват как се изкарват пари онлайн.
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 24, но ме обхваща чувството че до 26 трябва да сме милионери, вие как мислите?

Подобно на Blinky, имам желание сега (на 23) да започна онлайн бизнес, който да се разрастне и в други области и след 2 години да карам кола, каквато имат единици българи :D

Ами така де - какво му е луксозното на едно BMW или Mercedes, след като всеки може да си купи такова на старо за 5 000 лв. примерно. Това е ширпотреба :D


Иначе подкрепям Деян Марковски за това:

Аз съм решил да стана милионер преди да съм станал на 22 за да може хората да ме гледат и да викат, "Ей вижте го това момче колко е младо а колко много е постигнало" : ]


Мисля, че моята причина да искам да се занимавам с бизнес, е същата. Стискам палци на всички, които сте се захванали или имате желание да се занимавате с това :)
 
Последно редактирано:

Горе