На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

защо анкетата е само до 28+ години? Това ли е мярката за старост? ;)
 
От: На колко години сте.

майчице, има ли някой над 30, например. Вие сте били големи сладури, бе. Евала!!! Ама направо съм във възторг - 17-18 годишни деца и толкова умни...хехехе....браво на вас, хлапета
 
Ще е добре да се направи анкета за месечни или годишни доходи от интернет, както и анкета за най голям проблем при реализирането на по големи доходи. След това сами по себе си ще се образуват "threads" които са за решаване на най често срещнатите затруднения.
 
От: На колко години сте.

25 и ако всички искате да станете милионери, то смея да твърдя, че аз искам да променя света... крайно време е :)
 
От: На колко години сте.

Всъщност има ли разлика след 20-та годишнина?След тази възраст хората се делят на можещи и неможещи,а не на стари и млади......

''защо анкетата е само до 28+ години? Това ли е мярката за старост? :wink:''.......

Каприз,ВИЕ на колко години СТЕ,че така пренебрежително се изказахте за горната граница на анкетата:)(при условие,че сте ЖЕНА....)
 
От: На колко години сте.

naix, статистика се води тук някаква и не е логично някакси горната граница да е толкова малка. За информация - не съм над 28, но все пак съм сигурна, че има хора тук и в границите 30-35; 35-40, 40-45
Това, че съм жена, какво общо има? И ти на колко години си?
 
От: На колко години сте.

moz-screenshot.png
moz-screenshot-1.png
moz-screenshot-2.png
moz-screenshot-3.png
moz-screenshot-4.png
moz-screenshot-5.png
''Това, че съм жена, какво общо има? И ти на колко години си''
Всъщност исках да рабера,дали зад примамливия ти аватар се крие пъпчив тинейджър или наистина жена...

''За информация - не съм над 28''- с това отговори категорично на въпроса ми.ЗАЩО?..защото жените НИКОГА не си казват точно възрастта-факт!Относно възрастта ми-на 1 декември навърших 28-тоест дърт козел,вклиняващ се в последната категория(над 28 трифонзарезановци)

АРЕ НЕ МЕ ЗАНИМАВАЙТЕ,че ми свърши тъмната бира.

 
От: На колко години сте.

naix, нали не мислиш, че можем да отворим файл на твоя компютър / или по-скоро се надявай да не можем/. Аз проблем да ти кажа възрастта си нямам, но явно не желая да го кажа публично /има ЛС за целта/ :) И не, не съм тийнеджър и не съм пъпчива :)
 
От: На колко години сте.

naix, нали не мислиш, че можем да отворим файл на твоя компютър / или по-скоро се надявай да не можем/. Аз проблем да ти кажа възрастта си нямам, но явно не желая да го кажа публично /има ЛС за целта/ :) И не, не съм тийнеджър и не съм пъпчива :)

''Аз проблем да ти кажа възрастта си нямам, но явно не желая да го кажа публично /има ЛС за целта/ :)''....


Въртиш,сучеш,но не КАЗВАШ ВЪРАСТТА.Вече съм 1000% убеден,че си жена:twisted:

АНКЕТА:
Какво е файл:
А. Марка прах за пране
Б. Омекотител за дрехи
В. Вид бира

Награда за всички познали:перманентен абонамент в SANDBOX-A.
 
От: На колко години сте.

На провокации не поддавам, който има желание намира начин ;)
Правиш ли разлика между суетност и конфиденциалност?
Жена съм, кой твърди противното?
 
От: На колко години сте.

малко са жените тук..все някой трябва да те уважава.
На провокации не поддавам, който има желание намира начин ;)
Правиш ли разлика между суетност и конфиденциалност?
Жена съм, кой твърди противното?
 
От: На колко години сте.

наско, какво имаш предвид. Не те разбрах, честно
 
От: На колко години сте.

когато станеш над 30 пак прочети темата и най вече твоите мнения и уверявам те ще има разлика в това което мислиш и това което си писал..
Всъщност има ли разлика след 20-та годишнина?След тази възраст хората се делят на можещи и неможещи,а не на стари и млади......

''защо анкетата е само до 28+ години? Това ли е мярката за старост? :wink:''.......

Каприз,ВИЕ на колко години СТЕ,че така пренебрежително се изказахте за горната граница на анкетата:)(при условие,че сте ЖЕНА....)
 

Горе