На колко години сте.

На колко години сте.

  • под 18

    Votes: 306 28.8%
  • 19 - 21

    Votes: 148 13.9%
  • 22 - 24

    Votes: 139 13.1%
  • 25 - 27

    Votes: 133 12.5%
  • над 28

    Votes: 337 31.7%

  • Общо гласове
    1,063
От: На колко години сте.

Анкета: На колко години сте.
под 18
19 - 21
22 - 24
25 - 27
над 28
Разгледай резултатите от анкетата
Добре де, а такива като мен де да вървят? (що няма емотикон почесване по главата?)
56 лазарника -май трябва да претендирам за лична титла "Библейски древен".
Между другото, много си обичам това определение.
 
От: На колко години сте.

24 с тенденция към 25 ама младея, мен ученичките още ме заглеждат бре, което си е плюс де :D
 
От: На колко години сте.

27 започвам след месец и половина, кога мина това време?:lol: Мисля да карам до 30 и след това-спирам да ги броя:lol:
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 24, но ме обхваща чувството че до 26 трябва да сме милионери, вие как мислите?

Ти си Я минал вече тази възраст - Я сподели как върви милионерстването? Че аз съм в зоната 19-21 и още не съм видял светлината в тунела, а годините си летят... :-]
 
Последно редактирано:
От: На колко години сте.

На 980 ще се меря с мастър Йода ;) де ги измисляте тези анкети :D
 
От: На колко години сте.

На 16 съм :) Тук гледам, че доста по-малко сме под 18 :D
Одъртяваме бавно, но сигурно. :)
 
От: На колко години сте.

Тая анкета трябва да се рестартира, защото много от хората дето са гласували в началото вече са в други категории.
 
От: На колко години сте.

Аз съм на 24, но ме обхваща чувството че до 26 трябва да сме милионери, вие как мислите?
Ти си Я минал вече тази възраст - Я сподели как върви милионерстването? Че аз съм в зоната 19-21 и още не съм видял светлината в тунела, а годините си летят... :-]


Вмъкнах тези цитати, защото колегата задава много готин въпрос и ме накара да се замисля къде съм аз...

Хехе, интересно ми е сега, 4 години след като разбрах за онлайн бизнеса и този форум, да погледна назад и да видя до къде съм стигнал - на 27 съм стигнал под кривата круша :) . Имах големи мераци тогава, щях уж да се занимавам с афилиейт маркетинг, но стигнах до извода, че ми е трудно да се справям с нишата, която избрах и се отказах. Само си фантазирах за милиони след 2 години :D

Не съм се отказал да градя бизнес - от година и половина се занимавам здраво с електроника и микроконтролери, и с мятам те да ми изкарват хляба. Този ден още не е дошъл, но мисля че сега съм слязъл малко по-на Земята и мисля малко по-реално, отколкото в началото.

Важното обаче е никой да не пилее времето си, а да действа, защото годините летят и много ми харесва как се е изразил по този въпрос Стив Джобс. Гледайте го, казва много мъдри неща и това е най-якото интервю, което съм гледал до този момент:

motivirai.me/1412/stiv-dzhobs/
 
Последно редактирано:

Горе