На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

bormanbg

Active Member
Да попитам дали е на някой от форума goodlinq(dot)info?

Питам, защото сега видях, че на статия моя от 7 януари, която съм изпратил за одобрение, е публикувана, но линка е махнат...добре поне че друг не е сложен :evil:

В сайта няма и контакти, та затова питам...
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

мерси много! :)
реп +
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

И все пак не е редно да се публикува като не отговаря на условията нека да е в кошчето.

А времето за модерация на директорията - да не му е безплатно?
трябва да сме благодарни на такива хора и да четем условията.

Не можеше да няма логична причина за статията на @bormanbg, а Ефтимов е печен.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Най-правилно е да ти пратят мейл с проблемите и условията, на които не отговаря статията. Така ще имаш възможност да я оправиш и двете страни ще са доволни.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

И според мен също. Даже още се чешам по тиквата :)
Какво общо има труда по дирката с това че на някой са му взели статията само щото не отговаря на изискванията :D Напротив, мен в даскало са ме учили, че ако не отговаря на правилата, статията просто не се публикува :rolleyes:
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Кофти работа, но това е един от минусите на тези дирове, особено като са си вързали гащите:rolleyes:
Собственикът на директорията си запазва правото да нарушава правилата
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Може да му даде втори шанс за поправка и вкарване на линк в "неговата" си статия, все пак се допускат и грешки в бързината при събмит ....
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Може да му даде втори шанс за поправка и вкарване на линк в "неговата" си статия, все пак се допускат и грешки в бързината при събмит ....

Незнам дали е от бързина или от нечетене на правилата
но едно мога да кажа - отзивчив е, и съм сигурен, че ако @bormanbg му пише писал с молба за допълване на статията с още текст и вече да си сложи един линк - щеше да се съгласи.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

хех не мога да повярвам, че защитаваш подобна практика...тамън беше тръгнал пак да ми се издигаш в очите с ония гаргите :D (ако има значение нали) и са па тръгна надолу. Кой нормален ще ПРИЕМЕ за публикуване чужда статия, пък няма да публикува линка щото не отговаряла на "изискванията" аахахахахааа яко същински бг-тупан-ЦИРК :lol::lol::lol:

Я пак: къде беше яката мега желязна логика да публикува статия която не отговаря на изискванията :D

А я пак: или това е наказанието, "че ти гепим статиите до кат се научиш да пишеш" :D

Още един опит: а две менюта - статии с линк и статии без линк има ли :D


Ако си наистина си загрижен, тоя пич ти е френд и си убеден че е ток и жица, най-добре му дай линк към темата, сметам ще вземе по-равилното решение и за други подобни случаи, щото едва ли само на мен ми стана бая интересно :wink:
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

не ми е френд, но няколко пъти съм ми писал за едни други неща и мисля, че е точен
затова казах, че би откликнал положително при молба за редактиране на статията :wink:
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Извикай го в тая тема и да махне на човека статията, да не си прави оглушки, откъде накъде ще я взема и то без линк. Абе норт - фурнаджийска лопата - аз тебе колко те защитавах за 1 казус с една статия, че чак се карах с масата народ заради тебе, я недей защитава тоя сега.
Имал правото да нарушава правилата - ами и аз имам правото да го нареждам заради тея дребни далавери.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

двата случая не са съвсем аналогични
тогава пуснах една статия в една директория - тя се появи в някакъв друг блог :lol:
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Директорията си има правила - http://goodlinq.info/rules, които са нарушени от негова страна и ненарушени от моя.

Автора на статията ми има контактите вече, да се свърже с мен /ЛС; e-mail/ за да решим проблема му, не виждам какво още има да се дъвче по темата.

Edit: Понеже в последно време рядко одобрявам и да, кошчето ми е пълно, има вероятност колегата да е забравил да си сложи и линка (и преди ми се е случвало статии без линк, тактично съм им писал и съм ги чакал да си добавят, но без отговор от тяхна страна).
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Ами правете черен списък на директориите, които правят мизерии и това е. Да не се опарват други хора.

В моята директория такива мизерии не правя и няма да правя.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Директорията си има правила - http://goodlinq.info/rules, които са нарушени от негова страна и ненарушени от моя.

Автора на статията ми има контактите вече, да се свърже с мен /ЛС; e-mail/ за да решим проблема му, не виждам какво още има да се дъвче по темата.

Edit: Понеже в последно време рядко одобрявам и да, кошчето ми е пълно, има вероятност колегата да е забравил да си сложи и линка (и преди ми се е случвало статии без линк, тактично съм им писал и съм ги чакал да си добавят, но без отговор от тяхна страна).

Какво има да решавате проблема? Махни му статията.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Извинявай, ти какво отношение имаш по въпроса, че и ми нареждаш какво да правя?
Проблема е между мен и потребителя пуснал темата и ще се реши между мен и него, не чрез който и да е друг. Все още очаквам свързване от него.
 
От: На някой от форума ли е goodlinq(dot)info

Абе няма какво да очакваш, махай статията, имам отношение, като пишеш във форума, всеки има отношение, особено в публична тема.
 

Горе