На първо място без усилия

alabam4eto

Active Member
Здравейте колеги не сдържах да се изкефя, преди време пуснах рекламни предложения в един от моите сайтове и днеска гледам съм на първо място в google.bgна дума Рекламни предложения от общо 58 500 000 резултата. КЛИК

Ако може някой да ми отговори, защото няма логично обяснение на факта… без да съм го желал не че се оплаквам :)
reklamna poziciq&#46.jpg
 
От: На първо място без усилия

Честито колега, но по тази дума едва ли има много трафик да не говорим че и този който дойде ще отлети с поне 75% боунсрейт.
Хубаво е да си на първо място по дума която при изписването Г. ти я предлага като готов вариант. Когато става въпрос за две думи които Г. не ти ги предлага както каза ти първото място се постига понякога и без да искаш.
Много по ценно е петото ти място по думата - лечител отколкото по горното словосъчетание
Поздрави и дано скоро да се похвалиш с първо като лечител
 
От: На първо място без усилия

Определено думата лечител ми е много по ценна. А по горе посочените думи не очаквам трафик, но беше приятна изненада да видя, че съм излезнал на челна позиция
 
От: На първо място без усилия

Хах ахаха ахаххаха, намерил с какво да се фука :D
Питаш защо си на първо място ли? Ами ето защо:
Търсения на ден за рекламни предложения: около 0
Търсения на месец за рекламни предложения: по-малко от 10
 
От: На първо място без усилия

Отговорът е лесен. Първо виж резултатите за търсене с кавички - "рекламни предложения": ~4970 резултата. След това виж реалната конкуренция: intitle:"рекламни предложения" - резултатите са 9 :) Мисля, че това е достатъчно ясно.
 
Последно редактирано:

Горе