На ямболско сафари за бежанци

От: От: На ямболско сафари за бежанци

На теб може да не ти пука, щото до Варна не стигат (за сега), обаче недалеч от Ямбол има лагер за такива субекти. Тези хора са си в района и идват някакви, които кой ги знае какви са? Много ясно, че ще направят нещо. Отделно във въпросния случай, ти си караш атв-то и се кефиш, аз изведнъж изскачат някакви амуджи и те нападат. Какво ще направиш, ще им отвориш компот ли? Не знам за какви комплекси ми говориш, след като вероятно дори не си ходил в тая част на България. Не виждам какво ти пречат хората, които са заловили нарушители на държавната ни граница - т.е. престъпници. Ако го правят, аз лично нямам нищо против. Дори им ръкопляскам и ги подкрепям. Не може всеки да си влиза и да броди из тая държава, както му е кеф.

Когато ти намали емоцията защото те удря това по патриотичната ти струна, се върни и прочети точно какво съм писал. Прочети отново статията и се надявам да разбереш какво съм писал.
Не може никой да броди, но пък да хванеш и след това ги ступаш за спорта, след като не са ти вече никаква заплаха, а и на дали са ти били щом спокойно си ги поступваш за спорта - е на мен ми е форма на комплекси, ако за теб е форма на клакьорстване така да е.
 
От: От: На ямболско сафари за бежанци

Е добре ако е Джон Рамбо и си цъкал с АТВ-то и е видял 10-15 и ги е респектирал чудесно, но не е така и комплексите се виждат в изказа, аз коментирам само постъпката му след като ги е респектирал.
Нали ти е ясно, че можеш да спреш и да респектираш 10-15 човека и да си сам и да спреш 10-15 човека, когато не си сам, а си с аверите си, които имат и хладно и огнестрелно оръжие?
Но след като си респектирал да си ги поступал за спорта ... за мен си е избиване на комплекси за теб не знам.

Не бе блеки, не ги разбираш ти нещата. Да натръшкаш на земята 3 жени и още 2-ма-3-ма слаботелесни (вероятно децата им) и да им викаш ''ю лукинг терорист'' е еманация на българския патриотизъм и мъжкарство. Герой е селю войвода - предлагам да му издигнем паметник и да му купим още един анцунг - официален.

Редрум, основният въпрос в темата е ''подкрепяте ли го тоя убосник?'' - дадох си мнението - не, не го подкрепям. Да ходи да се бие с опасните, а не да трупа дивиденти, като тормози беззащитните, тогава може да го подкрепя, ама не е сигурно...
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Не може никой да броди, но пък да хванеш и след това ги ступаш за спорта, след като не са ти вече никаква заплаха, а и на дали са ти били щом спокойно си ги поступваш за спорта - е на мен ми е форма на комплекси, ако за теб е форма на клакьорстване така да е.
Никой не ги е бил, аз не прочетох за нито един отишъл в болница. Два шамара не са бой, нито пребиване за избиване на комплекси. Държавата тотално е абдикирала и органите на реда не си вършат работата. Върху това трябва да наблегнем, а не върху "факта", че някой ти се струвал комплексар, щото имал татуси и ланец. Къде е държавата, на която плащаме данъци, къде е МВР и защо не охранява границите? Какво ще стане, когато турците пуснат следващата вълна и тоя път я насочат да мине през България?
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Много забавно как се раздухва всичко - http://btvnovinite.bg/article/bulga...ad-ot-dobrovolci-kojto-da-pazi-granicata.html тук и на много места го дават за солов акт, в БТВ-то нашият проснал 1 и после още няколко след самозащита супер. Бил той и негов авер супер - по ръцете му никакви наранявания, кокалчета му все едно нищо му няма - след като удариш някой в главата хич да не ще има следи. После бил перфе англе, пък Стоичков при него ходил на уроци. В репортажа като шефа го раздава супер.

После гледаме тук записа от самия него - http://www.dnes.bg/stranata/2016/02/18/dinko-ot-iambol-koito-lovi-migranti-s-goli-ryce.293399 поне 4-5 АТВ-та се видяха екпирани момчета. Сега солов акт ли беше, на него с авера или всичките в дружинката?
Не видях да се е хвалил, че е ги е счупил от бой еди си колко, но пък в БТВ-то друго дават мускули а у, ще ги избием - после нямало комплекси ...

След толкова противоречиви данни, хиперболизирана из нета с "Голи ръце" то освен да съдим по първичния клип май няма какво - 4-5 ма поне с АТВ сигурно пресрещат тези и ги проскат на земята и до там, после си правят клипа и другото се раздухва. Дали са били нашите момчета въоръжени след като са от дружинка ... го оставям на спекулацията.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Никой не ги е бил, аз не прочетох за нито един отишъл в болница. Два шамара не са бой, нито пребиване за избиване на комплекси. Държавата тотално е абдикирала и органите на реда не си вършат работата. Върху това трябва да наблегнем, а не върху "факта", че някой ти се струвал комплексар, щото имал татуси и ланец. Къде е държавата, на която плащаме данъци, къде е МВР и защо не охранява границите? Какво ще стане, когато турците пуснат следващата вълна и тоя път я насочат да мине през България?

В статията пише, че ги потупал, били слаботелесни та и за това реших комплексите, но се оказах и прав, след малко проучване по БВТ-то човека сам казва - че 2-3 ма били на земята кървели, пък накрая ако видиш какво съм писал от горният пост, си личи че няма нищо общо - та пълно избиване на комплекси - ще ги колим бесим а у иначе с аверите си сигурно и с оръжия не знам.

Иначе съм напълно съгласен с теб с абдикацията и не случайно писах за активна гражданска позиция, но ти реши да не четеш и да се оставиш на емоциите.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Бил той и негов авер супер - по ръцете му никакви наранявания, кокалчета му все едно нищо му няма

12079307_722107881256104_5842749761163871680_n.jpg


АТВ е нормално да се кара с елементарна екипировка, която включва подсилени ръкавици . Също, логично е да е кара и с каска на главата. Сещаш ли се, за да може ако случайно паднеш от това нещо, да не станеш на кайма. Та е нормално да му няма нищо.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

"Лови ги с голи ръце" - ти май не виждаш как по най-малоумен начин се раздухва всичко. Пределно ми е ясно каква е екипировката на човек с АТВ особено навлязъл в планината.
Сега виж репортажа по БТВ - представят го без никаква екипировка без нищо, та направил самосиндикален арест, та той си цъкал АТВ и веднъж един скача някой, който нашият човек го заобикаля и веднага този му налита на бой, нагърмява го после още 2-3 ма и вече е респектирал всички и ги наредил в права линия с очи към земята.
А от неговият клип се вижда коренно различно нещо.

Просто ми е смешно и компелксарско поведението му нищо повече, а че са пресекли 15 души с аверите си БРАВО! Не случайно това и писах в началото 200-300 дружинки по дузина души и пиле няма да може хвръкне по границата с Турция.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Уаааахахахахаха Бозавия - медиен герой! Хвала юнак! Знам го тоз симпатяга, готин е. Ма е малко прос, ма то пък от Ямбол дето му викат града на мечтите демек всеки мечтае да се махне оттам не може да се очакват нобелови лауреати нали...ей пример Волен, втори пример - Бозавия. А иначе за непросветените, аллах маллах не е имало, както и респектиране. Мангалете си били супер послушни ма това са подробности.
Иначе доде не почнат да се изтребват физически теа хлебарки на место из драките, голем че го ядеме!
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Уаааахахахахаха Бозавия - медиен герой! Хвала юнак! Знам го тоз симпатяга, готин е. Ма е малко прос, ма то пък от Ямбол дето му викат града на мечтите демек всеки мечтае да се махне оттам не може да се очакват нобелови лауреати нали...ей пример Волен, втори пример - Бозавия. А иначе за непросветените, аллах маллах не е имало, както и респектиране. Мангалете си били супер послушни ма това са подробности.
Иначе доде не почнат да се изтребват физически теа хлебарки на место из драките, голем че го ядеме!
Поумнял е даже недей така, виж колко добре се изказва.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Един мъж е хванал няколко бежанци. И се започва спорене герой ли е, малоумен комплексар ли е? И други подобни легенди се бистрят из нета. Това обаче не е най-важното.

Тревожно е, че въобще се случва. Бежанци на тазлази преминават границата ни. Вече обикновени хора ги ловят. Имам предвид, че не са граничари или други от службите за сигурност.

Хайде си представете, че другия път някой от тези бежанци направи беля и посегне, не да си боже убие някой обикновен човек от народа. Ще пламне и ще си е*е майката. А това да се случи, не е нужно бежанеца да е терорист - просто инстинкт на защитаващ се човек. Един вид ония войни се пренасят постепенно при нас.

Та това е проблема - че това въобще се случва - хора се разхождат в гората и ловят бежанци. Естествено всеки сам решава какъв е мъжа от Ямбол. Най-добре въобще е обаче да не се случва!
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Хайде си представете, че другия път някой от тези бежанци направи беля и посегне, не да си боже убие някой обикновен човек от народа. Ще пламне и ще си е*е майката. А това да се случи, не е нужно бежанеца да е терорист - просто инстинкт на защитаващ се човек. Един вид ония войни се пренасят постепенно при нас.
И? Утре могат да изнасилят майка ти, докато отива за хляб, нали си наясно с това? Ако не си наясно, виж какво се случва в Германия. Тия въобще не трябва да бъдат пускани тука.
 
От: От: На ямболско сафари за бежанци

Редрум, основният въпрос в темата е ''подкрепяте ли го тоя убосник?'' - дадох си мнението - не, не го подкрепям. Да ходи да се бие с опасните, а не да трупа дивиденти, като тормози беззащитните, тогава може да го подкрепя, ама не е сигурно...
Човекът залавя потенциалните ти изнасилвачи, а ти не го подкрепяш. Браво.
 
От: От: На ямболско сафари за бежанци

Човекът залавя потенциалните ти изнасилвачи, а ти не го подкрепяш. Браво.

Жа умра! Ти си толкова хванат в матрицата. Толкова зомбиран, че чак се чудя да ти се смея ли или да те съжалявам. Спри да гледаш новини и потърси малко реална информация за света и това как е устроен. Тая масова истерия се създава с цел! Ти си ходещо доказателство каква е целта - тотален зомбизъм на масите и категоричен отказ да разсъждават.

Мерси за трогващата ти загриженост, обаче. Ще гледам да не ходя по горите и ако видя ханъми с бохчи ще се пазя да не ме изнасилят и ще съжалявам горчиво, че Рамбол от Ямбол не ги е натръшкал, понеже му ''лукинг терорист''. :)
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Този човек е само "бекграунд" на ситуация, която трябва да се решава на ниво правителство, не тук да се дъвче кой какво е направил и какви са му възможностите. Щом цивилни граждани залавят нелегални емигранти какво има да се спори, кой пази държавната ни граница ... или кой не я пази и защо?
 
От: От: От: На ямболско сафари за бежанци

Жа умра! Ти си толкова хванат в матрицата. Толкова зомбиран, че чак се чудя да ти се смея ли или да те съжалявам. Спри да гледаш новини и потърси малко реална информация за света и това как е устроен. Тая масова истерия се създава с цел! Ти си ходещо доказателство каква е целта - тотален зомбизъм на масите и категоричен отказ да разсъждават.

Мерси за трогващата ти загриженост, обаче. Ще гледам да не ходя по горите и ако видя ханъми с бохчи ще се пазя да не ме изнасилят и ще съжалявам горчиво, че Рамбол от Ямбол не ги е натръшкал, понеже му ''лукинг терорист''. :)
Реалната информация за младите мъже идващи от Африка и Азия е, че такива като тебе не ги броят за хора. Е*ат, убиват и изхвърлят на боклука. И много ясно, че хората ще се притесняват, трябва да си слабоумен да не ти пука, че ЕДИН МИЛИОН души с тотално различна религия и ценности са влезли в ЕС. А още колко идват, жална ни майка.
 
От: На ямболско сафари за бежанци

[video=youtube;hPb0WgzPDhQ]https://www.youtube.com/watch?v=hPb0WgzPDhQ[/video]
 
От: На ямболско сафари за бежанци

И? Утре могат да изнасилят майка ти, докато отива за хляб, нали си наясно с това? Ако не си наясно, виж какво се случва в Германия. Тия въобще не трябва да бъдат пускани тука.

Ами именно де. Това въобще не трябва да се случва, въобще да не се допускат да влизат - може да изнасилят някой/някоя, може да оберат магазин, може да нападнат човек, който се опитва да ги задържи, може да нападнат граничар, може да вкарат бомба, може да вкарат въшки, всичко може. Проблемаът е, че са нелегални имигранти, които пресичат нелегално границата ни.

Този човек е само "бекграунд" на ситуация, която трябва да се решава на ниво правителство, не тук да се дъвче кой какво е направил и какви са му възможностите. Щом цивилни граждани залавят нелегални емигранти какво има да се спори, кой пази държавната ни граница ... или кой не я пази и защо?

+1
 
От: На ямболско сафари за бежанци

Дори не ми се мисли какво ще се случи когаго Турция почне да ги пропуска по повечко и запада си затвори границите понеже това рано или късно ще стане.
Всичко това си е война която се води на всички фронтове и не знам къде ще му излезе края, а България е една безгласна буква, на където ни повее вятърът на там ще се накланяме, дано сме достатъчно жилави да издържим.
 
От: От: От: На ямболско сафари за бежанци

Реалната информация за младите мъже идващи от Африка и Азия е, че такива като тебе не ги броят за хора. Е*ат, убиват и изхвърлят на боклука. И много ясно, че хората ще се притесняват, трябва да си слабоумен да не ти пука, че ЕДИН МИЛИОН души с тотално различна религия и ценности са влезли в ЕС. А още колко идват, жална ни майка.

Във филма ''Мостът на шпионите'' имаше една култова сцена, в която героят на Том Ханкс обясняваше на руския шпионин всички несправедливости, които ще му се струпат, след което изненадан от спокойствието на руснака го попита: ''не се ли ядосваш???'', на което руският шпионин отвърна с детска наивност: Ще помогне ли??? :)

Мислиш ли, че масовата истерия, на която сте се отдали напълно ще ви помогне??? Мислите ли, че вие и Рамбо от Ямбол можете да промените нещо??? Не можете, затова спете спокойно, деца. Историята е отдавна написана и сега просто се реализира. Вашата роля се състои единствено в това да се страхувате и озлобявате все повече и да се мъчите да насаждате страх и омраза и в останалите - справяте се чудесно със задачата, браво. :)

Аз винаги съм се стремяла да не влизам в стадо, затова ще ви гледам от страни и ще ви се възхищавам. Да наблюдаваш мравуняк е много забавно, макар че е по-яко да поглеждаш от време на време и ливадата, на която се намира малкият мравуняк.
 
  • Like
Реакции: ops5
От: На ямболско сафари за бежанци

Какво толкова го умувате, винаги ще има някой неразбрали. Крайно време е да се премине към действия: всеки който премине незаконно границата да бъде разстрелван на място. Истинският бежанец няма да се крие, ще премине през граничните пунктове и ще му помогнем с каквото можем, а другите - на място!
 

Горе