На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

happyslacker

New Member
Ако се чудите защо няма комисионни - сайта им за приемане на плащанията е с невалиден сертификат и подплашва клиентите, които се опитват да платят - браузърът им извежда страховито съобщение за грешка, че се опитват да им откраднат кредитните карти и клиентите (ако запомнят сайта Ви) няма да пазаруват от вашия сайт (никой не иска да му крадат кредитната карта).

 
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

Проклетият сертификат ли е изтекъл? Мама му стара, а се чудех защо имам някакъв клик за spermomax но нямам продажба....

едит - Засега единственото, което направих е на двата темплейта на КБ, от които се осъществяват продажбите ми да променя ордер.рнр - всичко в боди секцията е изтрито и има сложено съобщение:

Shopping is temporary disabled!

Currently we're experiencing some difficulties wth the verification of the sertificate. Please, check again later. Thank You!

все пак искам да си запазя имиджа на сайтовете си в мрежата, та толкова засега. Дано да си оправят сертификата.
 
Последно редактирано:
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

Оправили са го, поне при мен си работи вече. :)
 
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

Да, оправиха го.
 
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

Дано няма повече такива проблеми, щото не е приятно. :(
 
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

Ти остай от няколко дена хостинга им е долу и се пуска за малко и пак долу :) Казаха, че имат някакви големи проблеми и сега ги изглаждат и ще видим какво ще стане :)
 
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

То ако разчитам на фрий хост за проектите си, по-добре да ида да се гръмна някъде.
 
От: На CashBurners не им работи сайата за приемане на плащания

То ако разчитам на фрий хост за проектите си, по-добре да ида да се гръмна някъде.
Да ева и ти забрави от де си тръгнал ;D
 

Горе