Некадърност

slaveya

New Member
Рейтинг - 50%
1   1   0
Не е причината, а защото идват празници и съм нова във форума. Та ето го и моето предложение:
статии:
250 думи - 3 лв
500 думи - 5 лв
1000 думи - 8 лв
като тематиката на която мога да пиша е безгранична, просто съм добре осведомена и владея чичо гугъл. Гарантирам за качество и оригиналност.

Разкази до 5 машинописни страници - 30 лв (писателка ми е призванието, драма и фентъзи е моята игра, но ме бива и в хумора)

Надявам се на оферти и без негативни коментари. Благодаря :)

ПС:
Ако някой има сайтче за работа и желае да подпомогне създаването на портфолиото ми, да драсне едно лично :)
 
От: Некадърност

Цените на доказалите се копирайтъри във форума са същите, защо при теб? Пусни две, три ревюта...
 
От: Некадърност

Защо ( Некадърност ), това някакъв рекламен трик ли е? :)
 
От: Некадърност

Тъкмо си мисля, че ще видя някакъв хейт в темата, пък това било някаква антиреклама.
 
От: Некадърност

Лоша реклама няма, 40% от потребителите в раздела четат темата в момента :D
 
От: Некадърност

Не знам ама от тая тема освен цените нищо друго не разбрах. Не е хейт, а приятелски съвет. Напиши си темата така, сякаш пишеш стания за клиент. Защото в момента текста е ужасно несвързан. Ако и статиите са ти такива няма да имаш много клиенти.

Все пак успех с намирането на клиенти. :)
 
От: Некадърност

Наложи ми се да ползвам услугите на момичето, доволен съм (не за статии, за друг проект). Работи се лесно с нея и може да се разговаря :)
 
От: Некадърност

Съгласен съм с колегите. Темата е доста несвързана, заглавието е шокиращо, а и защо да няма и негативни коментари...?! Всеки от нас си има свое мнение и може свободно да го изкаже тук във форума, пък и защо не и в темата...?! :)
 
От: Некадърност

... без негативни коментари

ства заглавие е само вапрос на време душа

земи пусни малко ревьта преди да му дойде времето
 
От: Некадърност

Свържете заглавието с първото изречение и ще решите пъзела: "Некадърност не е причината, а защото идват празници и съм нова във форума. Та ето го и моето предложение:". След което момичето е написало колко струват статиите. Като се има предвид, че пишещият трябва да провокира, в случая тя си е свършила работата и прикова вниманието. Всички надзърнахме, очаквайки да видим поредния сеир скандал, но не би... :) Адмирирам.
 
От: Некадърност

Хитро заглавие на темата, но тези които не търсят статии, просто си четат темата. Портфолио трябва за новите...
 

Горе