Некоректен колега!

Статус
Not open for further replies.

Maji92

Active Member
Здравейте!

Както доста от вас знаят аз се занимавам с няколко услуги който предлагам.
До сега не съм имал проблем НО нали за всичко има 1ви път и той дойде!

Колегата 5ROVBABY се свърза с мен и помоли да му добавя 5 000 харесвания само от US. След коментар на цената и разбиране за това как ще стане плащането с него се разбрахме да е на 3 пъти * на 30% на 70% и на 100 % останалата част, това с цел при следващи поръчки да ми плаща на 100%.

На 7 Май 2014 му бяха добавени 1500 фена, тогава започнахме с колежката * която му ги добавя * да го търсим в скаип или тук (по едно съобщение на ден максимум ) но той не отговаря никъде.

Дадохме една седмица 7+7 = 14. Но него пак го няма. * Последно е бил на линия 14-05-14 21:35 *

Сумата не е голяма ( 30 лева ) но все пак е нещо.

Ако до Понеделник 19.05.2014 не се е появил тук или в скайп * надявам се, че е жив и здрав и може да се разберем * ще му дадем и двамата отрицателен iTrader. До момента той е с 15 положителни.

От тук нататък само с 30% капаро иначе няма да започнем да работим. * препоръчвам го на всички фреелансери *

Ще ви държа в течение и ще ви кажа за резултати!
Пазете се от такива хора!
Поздрави!
Мaji!
 
От: Некоректен колега!

Е как си се съгласил за 30лв да ги плаща на 3 пъти :D
Примерно си направи под 200лв. да не може на разсрочено плащане изобщо а над 200лв. да има възможност примерно 50% преди и 50% след извършването на услугата.
Рядкост са такива които да се крият но все пак си ги има и вярвам, че всеки предприемач се е опарил от тях.
И аз съм имал такъв случай преди години. Последствията за лицето което ми дължеше пари бяха такива, че по добре да ми ги беше дал.
Дано все пак да прояви желание и да ти ги върне :beer:
 
От: Некоректен колега!

Това да поръча и да не плати е много некоректно меко казано. Всяка услуга се заплаща, добре е да го имат предвид въпросния клиент останалите фрийленсъри
 
От: Некоректен колега!

Дано нещата се оправят. Аз до сега не съм имал проблеми с хора от форума, всички са коректни.Да чукна на дърво, за сега само на коректни хора попадам. Стискам палци, maji! Дръж ни в течени. Успех.
 
От: Некоректен колега!

И аз мисля, че за 30лв да не платиш е смешно, затова темата е за подсещане. Ако има проблеми човека го разбираме, на всеки може да се случи. Хубаво е да остави съобщение като влиза, защото има писани мнения през тези седмици във форума
 
От: Некоректен колега!

Сигурно ще си плати. Винаги 30-50 процента предварително, иначе не почвам. Опариш ли се веднъж ти е за урок.
 
От: Некоректен колега!

Аз винаги вземам парите като свърша работата и засега само 2 са ме прекарвали. Да са живи и здрави.
Инак с пича кат, че ли съм имал вземане даване и нямаше проблеми. Пък и сега ще не ще ще си плати ако всичко друго е било ОК и не си премълчал нищо.
 
От: Некоректен колега!

Сигурно ще си плати. Винаги 30-50 процента предварително, иначе не почвам. Опариш ли се веднъж ти е за урок.

Да, разбирам те.
До сега всички ми плащаха напред .. но да трябва да си имаме доверие и се надявам да е имал проблем просто след време да се появи и да си плати все пак 30 лева са смешна сума.

Ако има някакъв проблем с услугата трябваше да се оплаче още в началото, а не да си трае.

По-големият проблем е, че той влиза в форума, вижда съобщенията и си отива. Може да драсне 2 думи " ще се забавя с плащането, имам проблем "
 
От: Некоректен колега!

Може да е минал към „Тъмната страна на Силата“. 30 кинта за някои са много. Сещам се един немец преди 3-4г., за когото пък €1 беше много, но това е др. тема.

От друга страна пък по всяко време може да му бъде докладвана страницата, но като цяло занимаването изобщо с time wasting случаи за мен е губене на време, което може или е можеЛО да отиде в друга посока.

Виждал съм хора модератори с 300+ vouches да scam-ят (но там сумата беше $3k+).

Btw, 00:10ч. последно се е логвал и е чел. 5ROVBABY, поне като се криеш (четейки това), крий се достойно и коректно. Как може да се логваш в профилът си, оставяйки следи!? Чети като гост, толкова ли е сложно?

Или се „направи на луд“, казвайки, че са ти хакнали профилът, логвайки се последно през Proxy, заличавайки „уж“ следи, които иначе пак ще са намируеми по др. канали.
 
От: Некоректен колега!

Та както се вижда колегата е влизал и 100% е прочел темата.

Лошото е, че не е от вчера и, че сумата не е много ... а за толкова малко да прави цирк ... поне да излъже " нямам при ще платя след седмица или нещо подобно.

Та ще видим какво ще направи до понеделник и тогава ще се реши до край!
Поздрави!
М
 
От: Некоректен колега!

Колегата получи червеничко!
Моля внимавайте за него и вие!
Също така от тук нататък без капаро 30 / 50% или пълната сума не започвам да работя * запазвам си правото за двама или трима човека от форума да работя за напред но тях ги познавам на лично и за това бих си го позволил това :) *

Поздрави и гледайте да не ви опарят за нищото и си подбирайте клиентите :)
 
От: Некоректен колега!

Вие казвате 30 лева била малка сума, обаче, като мине 10 човека по 30....
 
От: Некоректен колега!

Дам така е 10 човека по 30 лева е една минимална заплата :)
А в Китай / Индия и тем подобни тези 30 лева са много повече от колкото при нас ... има места на който живеят с толкова така, че нека не наглее и да вземе като влиза да се извини поне ;)
 
Ще изчакаме няколко дни срок за обяснения или да заяви кога ще плати ако не може веднага... ако не изгори с акаунта си тук

Много мразя да лъжат фрилансърите
 
От: Re: Некоректен колега!

Ще изчакаме няколко дни срок за обяснения или да заяви кога ще плати ако не може веднага... ако не изгори с акаунта си тук

Много мразя да лъжат фрилансърите

Благодаря за подкрепата.
Ако може да му пише някой съобщение тъй като на мен и на колежката не отговаря пък на вас туко виж ви пише.

Благодаря МНОГО!
 
От: Re: Некоректен колега!

Ще изчакаме няколко дни срок за обяснения или да заяви кога ще плати ако не може веднага... ако не изгори с акаунта си тук

Много мразя да лъжат фрилансърите

Жалко, че такъв потребител с 30 успешни сделки измами за 30лв... :(
 
Статус
Not open for further replies.

Горе