Некоректен поръчител ли е това?

От: Некоректен поръчител ли е това?

Аз не искам да бързам с поставянето на червени репутации и т.н, защото искам да съм сигурна, че съм права. Не съм човек, който иска да ощети някого, затова и исках да се допитам до вас, колеги, какво да правя в такъв случай.


Няма значение, дори да са я махнали вече! Трябва да си ти я платят, даже компенсация трябва да иксаш, понеже е ползвана вече и не може да я продадеш на друг!

nikoleta, jesika това са все алтер егота на баннатия мошеник murad80.

Добре е шефчетата да проверят IP-тата.

Да... Не знам дали са на този мултаци, но 100% съм сигурен, че за николета седи мъж. Няма да ги хванат по ИП, вече толкова начини има за скриване на ип, та ако не ги ползват, значи са супер зле...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Няма значение дали са 1,2,3 или 4 лв. Това са твоите 4лв. да кажем по едно кафе с приятели, дразнещ е тарикатлъка на подобни "предприемачи".
Щом са ползвали статията, трябва да ти я платят иначе червеничкото...

Ще следя темата.

Преди време ми трябваха доста статии за един сайт. Трима ми написаха ревюта. Едното момче дори две. Съответно се избра един да напише поръчката. Свързах се другите двама и попитах какво им дължа за труда. Единия ми отказа, но другия поиска парички за двете ревюта. Беше малка сума, но ги платих с удоволствие - това беше част от неговия труд. И така както аз искам да ценят моя, по същия начин ценя труда на другите, дори да става въпрос само за парички за кафе ...
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Няма значение дали са 1,2,3 или 4 лв. Това са твоите 4лв. да кажем по едно кафе с приятели, дразнещ е тарикатлъка на подобни "предприемачи".
Щом са ползвали статията, трябва да ти я платят иначе червеничкото...

Ще следя темата.

Преди време ми трябваха доста статии за един сайт. Трима ми написаха ревюта. Едното момче дори две. Съответно се избра един да напише поръчката. Свързах се другите двама и попитах какво им дължа за труда. Единия ми отказа, но другия поиска парички за двете ревюта. Беше малка сума, но ги платих с удоволствие - това беше част от неговия труд. И така както аз искам да ценят моя, по същия начин ценя труда на другите, дори да става въпрос само за парички за кафе ...

Те тези пари винаги са най-важните.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Не може да ползваш нещо, което не си платил - парите нямат значение в случая. Това се нарича кражба и освен незаконно е адски грозно, особено като става дума за малка сума и човешки труд.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Остави,че потребителя в случая е некоректен, а и ме съмнява доста отдавна за мултиакаутинг.


nikoleta, jesika това са все алтер егота на баннатия мошеник murad80.

Добре е шефчетата да проверят IP-тата.


Аз винаги като видя нещо такова и го казвам, но никой не ми обръща внимание, само гледате сеири да стават. Ако бяхте ме послушали, сега нямаше да се стигне до това.


Да, за същия човек става въпрос.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

18-07-14, 15:33
nikoleta
nikoleta Не е онлайн
Member

Регистрация
Apr 2014
Мнения
81

Rep Power
2

Начално От: ???

Цитат Първоначално написано от lili
Пепйпал адресът ми е....
очаквам статията да ми се плати, след като сте я публикували същия ден в който съм я изпратила, и след като не я одобрихте заради незадоволителната уникалност САМО 82 процента!
След като сте я публикували най-малкото което може да направите е да си я платите. Аз не съм я подарила, след като съм я написала и не е одобрена, мога да я продам на друг потребител - както се е случвало, но е страшно некоректно да си позволите да я публикувате, без да сте заплатили или без разрешението на автора.
Очаквам до довечера да го направите, в противен случай ще се свържа с админите за вашата некоректност!


iavno e stanala greshka s niakoi ot statiite, pishi mi za koia statia stava vapros i shte ia mahneme .

Pozdravi ot nas.

Кой е сайта на тоз келеш, щом обича безплани неща може да му пратиме подарък
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Това, е тарикат, а и с тая уникалност вече се нааквате всички... но хайде давайте си уникалните статии и действайте напред в развитието, след 20-30 годинки, може да имате и голям сайт. :-o
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Трябва да се изсели от България това животно с неговите тъпотии.
 
От: Некоректен поръчител ли е това?

Оказа се ,че отдавна съм дал червена ряпа + доклад на админите за мултиакаутинг на този потребител.

С пожелания да не се връща повече във форума и да си знае,че тези линкове от подписа ще са докладвани където трябва ;)
 

Горе