Необичайни кликове в Адсенс

BlackFriday

Well-Known Member
За вчера забелязвам в профила си необичайна активност за 2 сайта ...
Трафика е предимно уса и до сега нямам проблем с кликовете вече над 3 години,но за в4ера имам 19 клика 0.05 евроцента в единия сайт и 21 в другия на стойност 11 евроцента
Проверих логовете и се оказа едно шибано българско ип от завислив можеби уебмастер
Уведомих Гуглето за случая.
Искам да кажа 4е не е коректно да се постъпва така!!!
Зависливи бг чишити сме!!!
 
В кои логове се вижда кое от кое IP е кликано?
 
От: Re: Необичайни кликове в Адсенс

В кои логове се вижда кое от кое IP е кликано?


не се вижда 4е е кликано...просто се е мотало на ляво и дясно
Raw Access Log:тука съм видял и съм отбелязал че можеби
нещо да не сме гузни....?
ШЕГИЧКА ;)
 
:). чудя се как може да се гледа. и в хелповете им пише разни в стил "ако имате странни кликове, разгледайте логовете". та се чудех да не би да има някакъв начин да се види.
 
От: Необичайни кликове в Адсенс

не,поне аз не намерих,но в ип-тата в които се съмнявам им ги пратих като репорт,но е кофти това което се полу4ава ве4е за 2 път,миналата година имаше такъв слу4ай сега пак...
 
Мда, това е типично нашенска, българска черта. Както се казва "Не е важно на мен да ми е добре, важно е на Вуте да му е зле".
 
От: Необичайни кликове в Адсенс

срещал съм скрипт за джумла,който да следи за кликове и ип-та,но сега не се сещам,но струваше и доста парички..не си заслужава.
 
От: Необичайни кликове в Адсенс

не,поне аз не намерих,но в ип-тата в които се съмнявам им ги пратих като репорт,но е кофти това което се полу4ава ве4е за 2 път,миналата година имаше такъв слу4ай сега пак...

А по какъв начин се свързваш с тях?
 

Горе