Търся: Необходимост от разработка на уебсайт

ramiel

New Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Здравейте,

Не съм много на "ти" с интернет технологиите, за това - питайте, ако нещо в обявата не е ясно, ще се опитвам да дообясня разбираемо :))

Ще закупя домейн. След това имам необходимост от някой, който може да разработи простичък уебсайт за мен. Какво трябва да представлява той:

1. 6 страници - всички от които да бъдат изобразени най-горе на сайта
- Home Page, на който да присъства текст и картинка;
- Две допълнителни сраници със изображения и текст. При hover с мишката върху тях да излизат допълнителни избори за влизане в страница;
- Една страница;
- Contact.

Прикачвам и изображение, за да добиете по-ясна представа за изгледа :D

Колко би струвала една такава услуга и дали има тук някой, който би съдействал. Бих желал уебсайтът да бъде изцяло на английски език, но да има и възможност да бъдат избирани други езици, тъй като евентуално ще бъде превеждан в бъдеще при успех.

Поздрави,
 

Прикачени файлове

  • пример.png
    пример.png
    18 KB · Преглеждания: 38
Здравей. Доста хора тук биха се справили с тази задача. Нужно ти е домейн и хостинг, една бърза WP инсталация, хубава тема, и един мулти-езичен плъгин - примерно WPML. И това ти е играта. Сигурно и бюджета няма да е много голям, ако е само това, което описваш. Така че, почни си по плана с взимане на домейн и т.н. Или и там ще имаш нужда от помощ. Успехи и пиши до къде си с разработката и какво искаш. Може да писнеш и някой примерен сайт, към който да се приближи твоя като визия. ;)
 
Привет и благодаря за информацията.

Ами с домейна ще се справя, но за всичко останало предпочитам да се върши от някой, който разбира добре.

Относно какво искам - това е. Пиша детска книжка, за която искам да направя сайт.

Хоум пейдж с постер, информация за книжката + “Купи” бутон.

Подстраници за персонажите.

Подстраници за 7-те приключения в книжката.

Страница с NFT изображения на герои, локации и т.н., които ще се продават.

Страница с Контактна форма.

Страница със За нас инфо.

Това е общо взето :д
 
200.gif
 
Здравей. Доста хора тук биха се справили с тази задача. Нужно ти е домейн и хостинг, една бърза WP инсталация, хубава тема, и един мулти-езичен плъгин - примерно WPML. И това ти е играта. Сигурно и бюджета няма да е много голям, ако е само това, което описваш. Така че, почни си по плана с взимане на домейн и т.н. Или и там ще имаш нужда от помощ. Успехи и пиши до къде си с разработката и какво искаш. Може да писнеш и някой примерен сайт, към който да се приближи твоя като визия. ;)
Кои са тези доста хора? Че като се стигне да се работи и всеки бяга или искат по 3000лв. за WordPress.
 
Кои са тези доста хора? Че като се стигне да се работи и всеки бяга или искат по 3000лв. за WordPress.
Парите не са от значение.

Шегувам се :D

Но да, ако има някой с интерес - нека пише, пък ще видим докъде ще стигнем :)) Гледах и във FIVERR, но предпочитам да работя с някой, който говори български, за да улесня комуникацията.
 
Блинки, бе ти що не вземаш % от целата галимация? :) Взимай примерно 10% от изпълнителя, наеш как ще си дойдат нещата на място. Примерно 100 сайта на година, горе-доле по 1К, начи по 10% = 10К, поне да имаш за хостинг ;)
 
Кои са тези доста хора? Че като се стигне да се работи и всеки бяга или искат по 3000лв. за WordPress.
Е, това си е работа за много по-малко от 3К. :) И се сещам поне за 5ма, тук активни потребителя. Да ги изброявам ли? :) С тагване даже. :)

Блинки, бе ти що не вземаш % от целата галимация? :) Взимай примерно 10% от изпълнителя, наеш как ще си дойдат нещата на място. Примерно 100 сайта на година, горе-доле по 1К, начи по 10% = 10К, поне да имаш за хостинг ;)
Може, може. Виж каква идея за която не съм се сетил. Но по-скоро на мен основната цел е местенцето тук да е полезно и да се намери някой, както и да сподели, че от тук е намерил добър професионалист, който му с свършил работа. А вече каквото каже, и аз ще помогна. Но защо някой да не изкара едни бързи пари. И честно казано не е много работа, освен ако това "задание" няма някакви подводни камъни. :)
 
Но защо някой да не изкара едни бързи пари..

Това верно ли го написа :oops:
Едни бързи пари изкарват далавераджиите и комарджиите.
Това си е труд и то в повечето случаи - неблагодарен. Да не говорим как се съсипва здравето..
Са, ако говориш за некви бързи шаблонни сайтове.. да кажем, че си прав на 5%, ама ако се прави читаво, къстъп и ти висят на главата.. ела да видиш колко са бързи.. ;)

Ми направи го ти тогава, щом ще е толкова бързо и лесно :) Видял съм, че имаш знанията да го направиш, хайде дай пример като глава на форума и зарадвай един нов потребител :love:
 
Човече, защо се пънеш да пишеш постоянно неща, които тотално не са на място. Прочети какво се иска, научи се как се прави, направи 200 сайта и ще може да го погледнеш адекватно. Казвам го от позицията на тези, които имат подобен опит. За хора, които не правят разлика между хостинг и домейн, да, ще е голямо приключение. ;) Ще го направя, защо не. ;) Нека драсне.
 
Според мен има голямо разминаване между пост 1 и пост 3 ;)

От сайт с 5 картиники отидохме до възможност за купуване на продукт и НТФи.

Добре е да се уточнят нещата и да се коригира първия пост.
 
Според мен има голямо разминаване между пост 1 и пост 3 ;)

От сайт с 5 картиники отидохме до възможност за купуване на продукт и НТФи.

Добре е да се уточнят нещата и да се коригира първия пост.
Е, това вече не са лесни пари и направо проект, който е задължително да се опише и да се даде оферта.

Виж тук вече няма какво да кажа, но да, да си оправи поста, изглежда доста заблуждаващ.
 
Човече, защо се пънеш да пишеш постоянно неща, които тотално не са на място. Прочети какво се иска, научи се как се прави, направи 200 сайта и ще може да го погледнеш адекватно. Казвам го от позицията на тези, които имат подобен опит. За хора, които не правят разлика между хостинг и домейн, да, ще е голямо приключение. ;) Ще го направя, защо не. ;) Нека драсне.

Изобщо не се пъна, ама грам :) Пиша си леко, лежерно и без напрежение ;) По скоро ти се пънеш, също така мненията ти по темата са абсолютно неадекватни..
И да не забравиш да дадеш линк към сайта като го направиш, добре е дадеш подобаващ пример на ламер като мен, да ми натриеш носа един вид :)
 
Изобщо не се пъна, ама грам :) Пиша си леко, лежерно и без напрежение ;) По скоро ти се пънеш, също така мненията ти по темата са абсолютно неадекватни..
И да не забравиш да дадеш линк към сайта като го направиш, добре е дадеш подобаващ пример на ламер като мен, да ми натриеш носа един вид :)
Ако не си прочел, друг е поел сайт. Ще дам линк, ако бях аз, ако автора иска. ;)

Да, личи си, че пишеш лежерно, нищо което да ти напрегне мозъка не чета. За неадекватност, нека другите преценят. ;)
 
Ако не си прочел...

Не, не съм, защото никъде в темата не го пише :) ;) Това, че ти го знаеш от някъде, не означава, че го пише в темата ахаха

Не се съмнявам, че някой ще го поеме, изобщо не пиша за това и не съм си го и помислял. Хванах се за "защо някой да не изкара едни бързи пари" и то с пълно право. Просто написа адска глупост, признай си :)

Да не си на градус? В този форум само аз мога да пиша пиян на кирка, един литър концентрат дори :love: и да не загубя логика и последователност :D:D
 
Привет,

Защо спамите, а не се разберете на лично. Единият очевидно е админ/модератор... :Д

Относно NFT - ще са просто картинки, които препращат към сайта, където ще се продават. Не разбирам почти нищо от сайтове, но това и аз мога да го направя, макар и мега лейм... Така че - стоп тук, плийз :D Моля малко по-сериозно
 
Привет,

Защо спамите, а не се разберете на лично. Единият очевидно е админ/модератор... :Д

Относно NFT - ще са просто картинки, които препращат към сайта, където ще се продават. Не разбирам почти нищо от сайтове, но това и аз мога да го направя, макар и мега лейм... Така че - стоп тук, плийз :D Моля малко по-сериозно
Ако го познаваш добре тупана, с него с нищо не може да се разбереш. Там спама си се лее. И като единия е модератор, да не е Бог? Защото на този и Бог не може да му помогне.

Колкото до сайта, сериозни сме като и ти станеш сериозен. :) Искам и-комерс (защото ще се купува и ще има карта, кличка, плащане), страниците са ясни, материалите си ги подготви и почвай с няой от тук. До каква кеш пара си се разпрострял и какво точно очкаваш, някои примерни сайтове да дадеш.
 
Привет,

Защо спамите, а не се разберете на лично. Единият очевидно е админ/модератор... :Д

Не спамиме, а защитаваме интереса на трудещите се ;) НО има бая лизаролапачи, дето са си мазни по деф, и квото и да напишеш, се ще да е спам :)
 
Около 300лв или ден работа + цената на темата (евентуално). Това е реалистична оферта за проектчето без нищо къстъм.
 

Горе