Търся: Необходимост от разработка на уебсайт

Аз мога да го изработя - бързо, качествено и отговарящ на най-високите стандарти към днешна дата. Цената можем да я обсъдим лично. Работя с договор и фактури с ДДС.

Ако обаче искате някой да го скалъпи за 300лв както се изрази колегата преди мен, аз не съм Вашият човек.

Поздрави и благодаря!
 
Някой ще ти го направи от темата, ама ако ти трябва логин с метамаск / итеракция с blockchain - автоматични плащания/ approve/ spendings - ауторизации . Може да се свърши, стига сайта да не е осран с wordpress преди това.


https://web3wp.com - това олицетворява NFT-тата перфектно с очаквания и реалност. Очаква човек да види при тях някакъв плъгин - логин работещ, и api евентуално, итеракшън с блокчейн - аа неее, няма такова нещо - те си селват хората някакви магически числа в тоя сайт, нищо общо с Wordpress. Напомня ми на white paper-ите на всички крипто магически числа - презентират някакъв проблем, после втори, трети, и накрая с 2 реда казват, че в бъдеще ТЕ СА РЕШЕНИЕТО - ама как ще стане - just hodl.
 
Мен клиентите за тези 300лв хонорар по-горе ме имат за скъпар :)
Ако иска всеки може да се свърже с мен на този хонорар за каквито и да е разработки. Ако е нужна фактура няма проблем: +20%


Magento, WordPress, OpenCart, Custom, etc.
 
Аз мога да го изработя - бързо, качествено и отговарящ на най-високите стандарти към днешна дата. Цената можем да я обсъдим лично. Работя с договор и фактури с ДДС.

Ако обаче искате някой да го скалъпи за 300лв както се изрази колегата преди мен, аз не съм Вашият човек.

Поздрави и благодаря!
Извинявай обаче колко може да иска човек за "скалъпване", тоест импортиране на Elementor-ски темплейт и краен резултат под формата на неоптимизиран сайт който зарежда 5+ секунди?

Съдя по проектите в подписа. Извинявам се ако нямат връзка.
 
Мен клиентите за тези 300лв хонорар по-горе ме имат за скъпар :)
Ако иска всеки може да се свърже с мен на този хонорар за каквито и да е разработки. Ако е нужна фактура няма проблем: +20%


Magento, WordPress, OpenCart, Custom, etc.
С бахти цървулите работиш брат значи. :) Време е да преосмислиш бизнес модела си и тия да ги вхърляш на кучетата.

Не знам точно какво задание има автора, това което пуска на лични съобщения, но от първия му пост едно 500-1000 лева може да му излезе. Ако някой вложи желание, за без желания и претупване, сигурно ще стане и за 100 лева. Ама после пак ще пусне обява, но нема да се плаши, шефчетата имат още два форума. :D
 
Мога да съдействам с някаква скромна цена. Който ти каже, че ще отнеме повече от ден два, то значи просто има други проекти на главата.

Разбира се да знаеш какво точно искаш.
 
Здравейте ,

Ако все още не са ви предложили оферта , може да ми пишете на лично да се разберем . Грубо по това което прочетох като задания от вас , около 5 - 8 дена работа !
Поздрави
 

Горе