Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

AM-RA

Member
Щото е голяма олигофрения някакви гоуеми форумийници да ми раздават червени репутации, за мнения които съм написал и които може на тях да не им харесват, но са истина поне за мен.
Или поне да се наблюдава строго кой раздава тъпи, репутации на нови потребители,
защото няколко такива репутации могат да откажат всеки нов тук да пише!!!

Ето няколко примера:

atest Reputation Received (-37 point(s) total)
20-04-12 11:41
Тема: "България е недостижим...
изкачи се и ти ...
18-04-12 23:37
Тема: Търси се нов стопанин...
Трагедия!!!
18-04-12 23:15
Тема: Търси се нов стопанин...
18-04-12 22:52
Тема: Търси се нов стопанин...
Прекаляваш!

и това само за два дни?
при това мненията ми са си нормални нали?

да получа три червени? от някакви вживяли се в ролята си на стари кучета е огромна простотия...

че и докато съм нов не мога да виждам кой ми ги дава за да му благодаря искренно и лично!

Че как от 20 мои мнения разбрахте че не струвам и ми дадохте отрицателна оценка?
Вие за по-добри от мен ли се имате? да си спретнем еднно състезание а?

Обещавам ви че ще си записвам кой ми дава отрицателна репутация от сега!
и след време, като направя няколко хиляди мения и по-висока от вашата репутация, ще ви го връщам всеки месец с големия черпак, а това ще стане, не се заблуждавайте че няма да стане
Обещавам ви го!
та най-добре да се махнат тези петна червени, поне докато не направи потребителя 100 мнения и да може да се прецени дали ги заслужава!
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Във форума по дефаулт последно време новите се зачервяват, заради трупане на 10 мнения по мързеливия начин, така че не го взимай навътре:)
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Във форума по дефаулт последно време новите се зачервяват, заради трупане на 10 мнения по мързеливия начин, така че не го взимай навътре:)

Ок но аз нямам нито едно мнение по мързеливия начин, затова не приемам да ме слагат под общ знаменател.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Имаш червена, защото се оплакваш като госпожичка.

Вие за по-добри от мен ли се имате? да си спретнем еднно състезание а?

Обещавам ви че ще си записвам кой ми дава отрицателна репутация от сега!
и след време, като направя няколко хиляди мения и по-висока от вашата репутация, ще ви го връщам всеки месец с големия черпак, а това ще стане, не се заблуждавайте че няма да стане
Обещавам ви го!
записвай си и започни от моето име, че почти ме уплаши :lol:

Спокойно, понеже си ущипана госпожичка, сега ще се избият да ти дават зелено, поне таква е тенденцията към такива госпожички, които се оплакват и пускат нови теми заради репутации.
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Имаш червена, защото се оплакваш като госпожичка.


записвай си и започни от моето име, че почти ме уплаши :lol:

Да видях че си се разписал, и си ми пуснал едно червено, рабирам те, цял живот са те тромозили и сега за първи път си сред върховете, а това не ти се е случвало нито в училище, нито и на улицата, разбирам те и обещавам да не забравям как си ме посрещнал.
Гледам май, няма нов потребител без да си му помогнал с част от своите разбирания за живот и селска власт, колкото и изкривени да са те в твоя малък и скромен пясъчен дворец.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

А вие за репутацията ли се регистрирате тук ? Аз от няколко месеца само чета ,скоро се регистира,а то само таквиа безсмислени теми напоследък.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Някои раздават репутации за щяло и нещяло. От мен за да получиш каквато и да е репутация ще трябва бая да се потрудиш. Червена репутация давам за неграмоност, простотия и груба форма на неуважение. Различното мнение или несъгласие с моето мнение не го намирам за сериозно основание за червена ряпа. Зелена давам в случай когато някой реши да е полезен или ако с действието или изказването си ми е направил наистина добро впечатление. Злобата, с която се засилваш спрямо всеки, който не те харесва, те подготвя за червено и от мен. Имам негативно отношение към злобарите и отмъстителните хора. В една от темите си беше за червено, но реших да ти го спестя поради незначителност. Ако се сърдих за всяка червена ряпа, отдавна да съм се скарал с много от тези, които считам за приятели.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

И аз току-що ти цъкнах една.
Пиши ме в тефтера за death wishes.

PS: Въпреки че всъщност темата ти ме развесели и ме провокира да пиша - за пръв път от известно време насам. Ама пък цъкнах червено основно щото реакцията ти към такива неща е особено забавна... Та имам предвид че не е нещо лично, просто си правя кефа :) .
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Някои раздават репутации за щяло и нещяло. От мен за да получиш каквато и да е репутация ще трябва бая да се потрудиш. Червена репутация давам за неграмоност, простотия и груба форма на неуважение. Различното мнение или несъгласие с моето мнение не го намирам за сериозно основание за червена ряпа. Зелена давам в случай когато някой реши да е полезен или ако с действието или изказването си ми е направил наистина добро впечатление. Злобата, с която се засилваш спрямо всеки, който не те харесва, те подготвя за червено и от мен. Имам негативно отношение към злобарите и отмъстителните хора. В една от темите си беше за червено, но реших да ти го спестя поради незначителност. Ако се сърдих за всяка червена ряпа, отдавна да съм се скарал с много от тези, които считам за приятели.


Ти май се вживя в ролята си на свети Петър?

Такива харесваш такива не... откъде знаеш че не съм супер хубавец и няма да си представяш как езика ти рисува по тялото ми?
Спокойно малко, как па прецени от 10 мнения какво и как?
Ми нормално да имам мнения които не ти харесват, я се замисли според теб днес колко неща си направил които не са се харесали на някой друг?
Ако всеки на който не му харесва вземе да ти слага червени точки? утре ще си като разгонена калинка.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

И аз току-що ти цъкнах една.
Пиши ме в тефтера за death wishes.

PS: Въпреки че всъщност темата ти ме развесели и ме провокира да пиша - за пръв път от известно време насам. Ама пък цъкнах червено основно щото реакцията ти към такива неща е особено забавна... Та имам предвид че не е нещо лично, просто си правя кефа :) .


Интересен човек си ти? А? значи ти си тук за да си правиш кефа?
А ние останалите за какво сме тук?
За да си изрязваме ноктите ли?
Или?

Нали и ние сме тук за това иначе щяхме да сме оттатък...

Осъзнай ситуацията...
там е проблема не мислите, а цъкате.
Научете се да мислите и да преценявате ситуацията.
Липсва ви обективност, нормално е за политици, пенсионери и жени...
ти от кои си ?
 
AM-RA, мненията ти са доста далеч от нормалните. В почти всички мнения, които са ми попадали се държиш агресивно предизвикателно. Провокираш ответна реакция и откровено заплашваш. Прочети си собствените мнения в тази тема - "Обещавам ви че ще си записвам кой ми дава отрицателна репутация от сега!
и след време, като направя няколко хиляди мения и по-висока от вашата репутация, ще ви го връщам всеки месец с големия черпак, а това ще стане, не се заблуждавайте че няма да стане
".

Мненията ти са грамотни и по мое впечатление можеш да се вместиш в нашето малко общество и то доста успешно, но с шут в кръчмата влизаш първия път а не всеки път. В обществото е най-лесно да се държиш като кретен - да се заяждаш с всеки, да се блещиш на всеки, да обещаваш някакви си саморазправи в бъдеще време и т.н. форумни бабаитщини. Далеч по трудно е да се присъединиш към обществото и дори на моменти да потиснеш или да игнорираш провокациите и дори откровените заяждания.

Ако избереш трудния път - добре дошъл. Ако предпочетеш другия - ще ти бъда много благодарен ако ме добавиш в игнор листата си, ще ти върна жеста незабавно.

М др не знам защо не виждаш кой ти дава репутация - би трябвало да виждаш. Вероятно противно на очакванията ти, аз все още не съм ти давал репутация. Наистина ще се радвам ако не ме провокираш повече. (залагам репутацията си, че не влагам грам сарказъм в последното изречение)
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз почти никога не давам репутация, но на теб ти дадох една червена, защото разсъждаваш по малоумен начин. Колкото и да обвиняваш другите, виновния за червените си репи си само ти. Не те били опознали още и ти давали червени, че тя репутацията се дава за конкретното мнение, не за да ти оценяват живота и характера :)
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Ти май се вживя в ролята си на свети Петър?

Такива харесваш такива не... откъде знаеш че не съм супер хубавец и няма да си представяш как езика ти рисува по тялото ми?
Спокойно малко, как па прецени от 10 мнения какво и как?
Ми нормално да имам мнения които не ти харесват, я се замисли според теб днес колко неща си направил които не са се харесали на някой друг?
Ако всеки на който не му харесва вземе да ти слага червени точки? утре ще си като разгонена калинка.
Човече, репутация се дава за конкретно мнение, а не за последните ти 99999999999999 мнения дето ги нямаш. Изобщо не ми дреме дали си хубавец. Ако си мислиш, че на някой сериозен форумец му дреме за външния ти вид, сериозно се лъжеш. А за да реша с език да рисувам по нечие тяло, трябва първо да си от женски пол и второ - сериозно, ама наистина сериозно да ме впечатлиш. Тук (във форумите) са важни изказванията ти, т.е. това дето пишеш. До тук създаваш впечатление с несериозни изказвания в сериозни теми. Мен това ме дразни, но не е достатъчен повод за червена репутация. С пускането на тази тема определено не създаваш добро впечатление и особено със заплашителния тон, с който си се засилил. Ако бях Св. Петър (радвай се, че не съм), определено бих те задържал продължително време пред портите докато се ориентираш и спреш да нападаш хората без сериозна причина. Аз, може би, съм един от малкото, които не са ти лепнали червена ряпа и които имат голямо желание да не ти лепят такава, но с достатъчно страние може и да постигнеш заветната зачервяваща цел.
 
От: Re: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

AM-RA, мненията ти са доста далеч от нормалните. В почти всички мнения, които са ми попадали се държиш агресивно предизвикателно. Провокираш ответна реакция и откровено заплашваш.


Точно пък ти ли ще тръгнеш да поучаваш кой се е държал негативни?

Ти който на 1-вият ми ден на форума ми каза нещо от сорта,
"Внимавай щото ми се набиваш в очите" и ми шляпна част от негативноста си?
И стана ли ти по добре?

Та точно ти да ми казваш че съм бил агресивен...
Тва да пуснеш малка рибка при дъртите акули и да я наказваш че била агресивна и им пречи?
Май не си в ред?
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Човече, репутация се дава за конкретно мнение, а не за последните ти 99999999999999 мнения дето ги нямаш. Изобщо не ми дреме дали си хубавец. Ако си мислиш, че на някой сериозен форумец му дреме за външния ти вид, сериозно се лъжеш. А за да реша с език да рисувам по нечие тяло, трябва първо да си от женски пол и второ - сериозно, ама наистина сериозно да ме впечатлиш. Тук (във форумите) са важни изказванията ти, т.е. това дето пишеш. До тук създаваш впечатление с несериозни изказвания в сериозни теми. Мен това ме дразни, но не е достатъчен повод за червена репутация. С пускането на тази тема определено не създаваш добро впечатление и особено със заплашителния тон, с който си се засилил. Ако бях Св. Петър (радвай се, че не съм), определено бих те задържал продължително време пред портите докато се ориентираш и спреш да нападаш хората без сериозна причина.

Нещо набра по баира а? :)
Спри малко пий вода и едитни.
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Аз почти никога не давам репутация, но на теб ти дадох една червена, защото разсъждаваш по малоумен начин. Колкото и да обвиняваш другите, виновния за червените си репи си само ти. Не те били опознали още и ти давали червени, че тя репутацията се дава за конкретното мнение, не за да ти оценяват живота и характера :)

Кого обвинявам мвмрънк?
Ти се почуства засегнат ли?
ТИ какъв капацитет си за да прецениш кой как разсъждава?
С три докторски степени по психология ли си или си правил тройка с комбайнерки в платен отпуск?
Какво спечели с репутацията си?

Само гоните новите. Ми затворете форума и си стойте само вие вътре а ви е готЯно?

Гузния негонен бяга а?
Я виж колко гузни защитници скочиха наведнъж. Браво бре... акулиииииии
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

КЪМ ОБСЛУЖВАЩИЯ ПЕРСОНАЛ:

ПРЕМАХНЕТЕ РЕПУТАЦИЯТА ЗА ДА НЕ ВИ ГОНЯТ АКУЛИТЕ РИБАТА...
 
Re: От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

КЪМ ОБСЛУЖВАЩИЯ ПЕРСОНАЛ:

ПРЕМАХНЕТЕ РЕПУТАЦИЯТА ЗА ДА НЕ ВИ ГОНЯТ АКУЛИТЕ РИБАТА...

Във форума няма обслужващ персонал или някаква прислуга, която да тича да ти удовлетворява исканията. Всички сме колеги или поне се опитваме да се държим като такива. Не знам, толкова ли не се усети, че не всички подхождат негативно към теб.

Едит: едно червено от мен за последното ти обръщение. Защо - ами наистина не си губя времето да си пиша с тебе просто за да се заяждам. Ти явно определено предпочиташ да се конфронтираш. Постарах се да игнорирам няколкото ти провокации и да ти пожелая добре дошъл. Не знам доколко си е проличало от последните ми мнения - ако искаш изчети ги в тази светлина.
 
От: От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Нещо набра по баира а? :)
Спри малко пий вода и едитни.
Радвам се, че забеляза любимия ми навик да edit-вам. Държа мненията ми да са максимално правописно вярни, точни като съдържание, ясни и лесно разбираеми за тези, към които ги адресирам. Ти обаче, май, като децата нямаш спирачки и това най-вероятно се дължи на много слушане на не чак толкова новата песен на Миро и Дивна (пояснение: нямам нищо против песента). Поне танцувай цяла нощ без с това да изнервяш другите. Ако продължаваш със заяжданията, дори и негладните акули могат да огладнеят.
 
От: Необходимо е да се забрани репутацията за нови потребители

Според мен автора на темата има право в частта че прекалено много червени репи се раздават на новите във форума и предполагам, че това със сигурност отказва доста от тях да продължават да пишат и ако продължавеме така накрая ще си останем банда заядливи старчета.

Това със сигурност вреди на развитието на форума и съвсем сериозно призовавам админите да вземат мерки срещу тази тенденция защото не може заради кефа на няколко стари потребителя да се подбива трудът който са положили за да създадат и развият този форум.

На колегите като Алън Фрот които много уважавам и на които съм сигурен че този форум не им е безразличен ще ги помоля следващият път когато тръгнат да раздават червени репутации за щяло или нещяло да помисля не само за това дали автора ги кефи а и за това дали това им действие е полезно за развитието на форума.
 
  • Like
Реакции: Brad

Горе