Неотчитане на кликове в адсенсе

pisara

Well-Known Member
Вчера адсенса не ми отчете никакъв клик. А има поне 17, това, което ми показва брояча statcounter (там нали се показват в син цвят изходящите). Проблема е само за вчера, но май и днес натам е тръгнало, все пак за днес е рано да се каже. Има ли някой с подобен проблем с неотчитане на кликове за вчера?
 
От: Неотчитане на кликове в адсенсе

Ти ли си цъкаш, та знаеш колко са :) Ако си цъкаш ти или някой твой познат ги филтрира, като може даже да изядеш и дървото.
 
От: Неотчитане на кликове в адсенсе

оф..., както казах виждам от брояч, ако използваш статкаунтър ще знаеш какво имам предвид. Взимам пари от две години, според теб цъкам ли си?? При мен тарикатлък не търси!!!
 
От: Неотчитане на кликове в адсенсе

Споко, не сме виновни ние. Пиши и-мейл на съпорта им. Може да има грешка и в статкаунтъра.
 
От: Неотчитане на кликове в адсенсе

оф..., както казах виждам от брояч, ако използваш статкаунтър ще знаеш какво имам предвид. Взимам пари от две години, според теб цъкам ли си?? При мен тарикатлък не търси!!!

Ползваш ли CloudFlare? Защото рабрах че с него имало подобен проблем.
 
От: Неотчитане на кликове в адсенсе

Ползваш ли CloudFlare? Защото рабрах че с него имало подобен проблем.

Не, не ползвам. Очевидно проблема беше само за 19-ти, засега всичко е както си беше. Писах им за всеки случай ако е възможно да проверят на тази дата какво е ставало.
 

Горе