Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

radev

Well-Known Member
Гледам току що всички сайтове с променен PageRank. (поне тия си отварям и моите)
Един стана от N/A на PR3
Друг от N/A на PR1
.. я при вас как е положението?

_______________________
Личен блог на Антон Радев
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Май да, хванах пр 3 и пр 4. Жалко за Манчестер :(
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Ама тоя ъпдейт току що ли беше, че не забелязах през деня как беше.
Вчера със сигурност нямаше такова нещо.

_______________________
Личен блог на Антон Радев
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Не мога да мръдна от ПР 3 от няколко месеца ... :( Някакви идеи освен директории и размяна на линкове ?
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

На мен наскоро имаше нарастване на PR на вътрешни страници (една от които се изравни с главната), но не и на главната.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Не мога да мръдна от ПР 3 от няколко месеца ... :( Някакви идеи освен директории и размяна на линкове ?

Comment Kahuna може да ти помогне, пиши смислени коментари.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Мисля че коментара ми е смислен макар и не много на място.От последните 3 ъпдейта не съм хванал нищо и реших да попитам.Благодаря за предложението.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Хвана ме леко не подготвен… таман почвах събмит, но нищо все пак едно ново проектче на 3 седмици вече е с ПР 2
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Мисля че коментара ми е смислен макар и не много на място.От последните 3 ъпдейта не съм хванал нищо и реших да попитам.Благодаря за предложението.




Повече статии и връзки в самите статии към други статии. И това го прави като редовна практика. Направи си една сателитка със сходна тематика и процедурата с вътрешното линкване не я прави също като от време на време линкваш основния сайт.
Ще потръгнат нещата.

Нови сайтове не бързайте да ги субмитвате тук и там.


_______________________
Личен блог на Антон Радев
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Аз само със submit по директории достигнах PR3 и невероятно добро SERP класиране за важни думи, но след това прецакаха алгоритъма и сега по-трудно се гради PR и особено трудно е с добре познатия метод размени на линкове.
Това че не си хванал PR през тези месеци е логично, тъй като сега алгоритмите са толкова строги, че почти не допускат малките нагоре. Тези дето са си били горе обикновено си остават там.

П.П.:
Не знам защо толкова хора препоръчват не-submit по директории на новите сайтове. Аз бих препоръчал точно обратното, тъй като така преди време подходих и скочих много (към 10-тина) страници напред.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Не знам защо толкова хора препоръчват не-submit по директории на новите сайтове.

ако искаш да минаваш между капките с новите строги алгоритми, трябва максимално натурално да се случва всичко с твоя сайт. А нов сайт не става да му се появят 1000 линка изведнъж. Това е толкова изтъркана тема вече.

Ако искам да ранквам за "чубрица от павликени", сигурно ще стане номера и ще идеш на първо място.
На който му се занимава да се учи в дългосрочен план и експериментира, да си хване примерно да ранква за думата "бизнес" и готово.

_______________________
Добави сайта си в уеб директорията
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

ако искаш да минаваш между капките с новите строги алгоритми, трябва максимално натурално да се случва всичко с твоя сайт. А нов сайт не става да му се появят 1000 линка изведнъж. Това е толкова изтъркана тема вече.

Ако искам да ранквам за "чубрица от павликени", сигурно ще стане номера и ще идеш на първо място.
На който му се занимава да се учи в дългосрочен план и експериментира, да си хване примерно да ранква за думата "бизнес" и готово.
Тук обикновенно би почнала много спорна тема, но с казаното от теб просто ме сърби да я започна.
Когато един сайт няма никакво класиране, не го притесняват наказания от типа 4-7 дни out от търсачката, защото така или иначе не може да се каже, че го има в нея. Е, ако имаш други сайтове, по-добре от тях да му налепиш линкове с по-голям ранк, но някои започват от нулата. Такива трябва да играят каскадьорски. Спамът от този тип не се наказва строго от Google, а е по-скоро символичен, така че не си струват паниките от камарите линкове от раз.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Мисля че коментара ми е смислен макар и не много на място.От последните 3 ъпдейта не съм хванал нищо и реших да попитам.Благодаря за предложението.

Не се изразих много правилно, с това исках да кажа да пишеш смислени коментари с програмата, за да ги публикуват на сайтовете,които ще спамиш. :)
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Наистина имаше частичен ъпдейт. Малко преди него котката започна да мяука жално и аз усетих, че става нещо. Веднага застанах под рамката на вратата и секунди по-късно връхлетя PR ъпдейта. За щастие беше слаб, около четвърта степен и нямаше много сривове, разрушения и наказания. Дано и другия път мине така леко.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Защо частичен, при мен си и съвсем пълен? Нямам големи промени, основно са 3->4 и 4->3.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

При мен главните проекти с които се занимавам отидоха на ПР6, само един скочи от ПР1 на ПР5.
Разбира се всички тези са чуждоезични страници. Ще взема да се захвана и някоя сеиозна българска, може да е интересно :)

Edit: Единственият български, с който се занимавам хвана ПР4 за месец и малко работа. Ще се радвам, ако някой помогне да го избутаме до ПР5 или 6.
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Не съм много доволен от новия ъпдейт.
Първия ми сайт N/A - ПР3 (чаках 4) Втория N/A ПР4 (Надявах се за 5)
Ама здраве да е, следващия :)
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

скромно PR1 на няколко странички които бяха N/А, ама съм доволна щото нищо не съм правила по сайта междувременно само поразчистих някой линкове ...дано това е добра индикация ...
 
От: Нечастичен PR ъпдейт ли имаше току що?

Ехе, не било толкова зле.
Единия ми сайт с ПР 3 главната и всички останали статии и страници ПР2 :)
Хич не е зле даже.

п.п.
Поредния пример за качеството на УНИКАЛНИЯ контент :)
 

Горе