Нещо се случи с CashBurners ?

От: Нещо се случи с CashBurners ?

Забелязал съм, че картинките на CashBurners се зареждат сравнително бавно, но не е имало случай да не се зареждат. Вероятно си имал временни проблеми с връзката.
 
От: Нещо се случи с CashBurners ?

Вероятно ползваш Интернет от БТК?
 
От: Нещо се случи с CashBurners ?

Ако можеш да си промениш DNS-ите,смени ги като използваш тези на OpenDNS:
208.67.222.222
208.67.220.220
 
От: Нещо се случи с CashBurners ?

добре де да не са ме бамнали да не мога да влизам с моито IP все още не ми го отваря ????????

Не пич, не са те баМнали, спокойно!!! Просто CashBurners решиха да се баМнат сами и да произвеждат фалшиви айфони в Китай!
 
Re: От: Нещо се случи с CashBurners ?

Просто CashBurners решиха да се баМнат сами и да произвеждат фалшиви айфони в Китай!
Оценявам чувството ти за хумор, но някой ще мине и прочел - недопрочел ще си изкара лошо мнение за програмата. То си е за него, но все пак...
 
От: Нещо се случи с CashBurners ?

Света е оцелял, защото се е смял, брат :D CB са сериозни, а аз набирам още по-сериозни реферали за тях :D
 
От: Нещо се случи с CashBurners ?

Ето каква е хавата:

Комисионата им за даунлай продажба е 10%, вече имат и 3-то ниво. Там още не мога да кажа % със сигурност, но предполагам че е 10% от този даунлайн под теб (2-ро ниво). ;) Сайта си се вижда и не съм го засичал до сега да е даун. Леки корекции в програмата им, което е супер добре, все пак трябва да се мисли логично когато се билдва селърска мрежа.
 

Горе