Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

tuger

Well-Known Member
Много е бъгава версията. Излъгах се да я ъпдейтна и сега ще ми се наложи да и правя manula downgrade. Всички казват да се ъпдейтва версията винаги, обаче сега положението е плачевно ...
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Не бях прав за моя проблем, просто не се информирах навреме за новите промени в системата.
 
Последно редактирано:
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Какви са бъговете според теб? Несъвместимост на плъгини, теми, widgets ? Правил ли си промени по файловете на ядрото, докато си бил със старата версия? Грешките само във front-end ли са или има и в административната част?
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Нищо не съм пипал. Някои плъгини не работят нормално, админ частта крашва, не мога да едитвам постове/страници ... Засега това съм забелязал.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

А пък аз снощи инсталирах на чисто, за нов сайт най-новата версия. В админпанела липсва опцията "Връзки". Не знам дали това вече ще е стандарт за Уордпрес, но на мен не ми хареса и я махнах. Тук въпросите за разни плъгини и теми, които евентуално биха счупили системата не стои - инсталирам я на чисто с най-новата версия.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Явно не изповядвате добрата стара максима - щом работи не се пипа. :beer:
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Явно не изповядвате добрата стара максима - щом работи не се пипа. :beer:

В случая инсталирам на нов сайт, на чисто системата и реших да видя най-новата версия - просто не работи.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

А пък аз снощи инсталирах на чисто, за нов сайт най-новата версия. В админпанела липсва опцията "Връзки". Не знам дали това вече ще е стандарт за Уордпрес, но на мен не ми хареса и я махнах. Тук въпросите за разни плъгини и теми, които евентуално биха счупили системата не стои - инсталирам я на чисто с най-новата версия.
'Връзки"? На български ли са ви уордпресите? Как ги побългарявате и откъде точно ги теглите първоначално? Не се бъзикам, интересно ми е просто.
Гледам че българска версия в http://bg.wordpress.org/ все още няма. Значи някакви локализационни файлове ползвате...

Иначе Вордпрес 3.5 си е ок. Ако не беше, отдавна щеше да е фикснат. Оправете си плъгините/сайтовете/компютрите.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Странно ползвам я от няколко дни и нямам проблем засега.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Какви бъгове има? Още от първия ден когато я пуснаха ъпдейтнах всички сайтове. Проблеми съм имал с 1-2 зареди мои поправки в кода. Преди това и бетата ползвах. Като инсталирате random добавки ще имате проблеми. :rolleyes:

Що се отнася до преводите, тук съм пас, аз сам си ги правя.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

'Връзки"? На български ли са ви уордпресите? Как ги побългарявате и откъде точно ги теглите първоначално? Не се бъзикам, интересно ми е просто.
Гледам че българска версия в http://bg.wordpress.org/ все още няма. Значи някакви локализационни файлове ползвате...

Ползвам този начин, съветите от т.3, друг начин досега не ми е познат. Досега всичко се е получавало, не го правя за първи път, когато се окаже, че няма превод на български на някоя опция, то тя ми излиза на английски език. Ако се окаже, че това "побългаряване" е проблема - то защо го прави сега, а не на старите версии, какво му пречи, при положение, че инсталацията и всичко си е на чисто?
 
От: От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Ползвам този начин, съветите от т.3, друг начин досега не ми е познат. Досега всичко се е получавало, не го правя за първи път, когато се окаже, че няма превод на български на някоя опция, то тя ми излиза на английски език. Ако се окаже, че това "побългаряване" е проблема - то защо го прави сега, а не на старите версии, какво му пречи, при положение, че инсталацията и всичко си е на чисто?

Където и да е проблема, не е в ядрото на Wordpress. Или е от добавките или е от нещо друго. А правилното място да се докладват бъгове (ако има такива) е тук http://wordpress.org/support/
 
От: От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Където и да е проблема, не е в ядрото на Wordpress. Или е от добавките или е от нещо друго. А правилното място да се докладват бъгове (ако има такива) е тук http://wordpress.org/support/

Няма добавки никакви, няма никакви теми - дефолтна инсталация, дефолтна тема, нова база данни, а не да ползвам стара, не инсталирам за първи път... . не знам що се получи така, освен да си поиграя и да загубя малко време с нова инсталация и да видя дали пак ще ми направи този проблем.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

Странникът каза:
Е сподели все пак за да знаят и другите

Написал съм самият проблем малко по-нагоре, ето тук.

Просто не ми се влиза в излишни спорове, темата става на чат и става смешно на другите, не виждам смисъл д аописвам по няколко пъти нещо, което вече съм направил. :)

In fresh 3.5 installations, the links menu will be disabled by default, in order to make WordPress’ core lighter. If you already have links when you update, they will continue to exist.

http://codex.wordpress.org/Version_3.5#Links

@Noke - да, защото отбягвам добавки до колкото мога и когато не ме мързи.
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

...Проблеми съм имал с 1-2 зареди мои поправки в кода...
Да не се дописвал core-a нещо? :-o
 
От: Не инсталирайте WORDPRESS 3.5

При мен бачка с 23 плъгина, като само един не иска и не иска за тръгне колкото и да го ръчках. След ъпа единствено къстъм галимациите дет сте правили трее си фикснете.
Иначе и аз забелязах крашове и грешки в панела няколко дена и после се оправи. Гаранция беше нещо свързано с адресите и по-скоро касаеше самият хостинг, отколкото системата.
 

Горе