Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

thegodmode

New Member
Сега сам почнал с тази програма,според има потенциал но трябва да имаш повече реферали и парите се правят бързо.Плаштат па Epay and Paypal. Aко се интересавате повече: http://www.richptc.com/index.php?ref=thegodmode . Пробвайте ништо не губите
icon11.gif
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

Еее, как така нищо не губиш? А времето, което ще изкараш на сайта там? :) Или загубеното време е нищо? :) Аз така си го тълкувам. Не се занимавайте с глупости, там не е хавата, само да подметна пак. :)
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

ка сте такива разбирачи някой да е пробвал там или еи тей кан едни не плащат значи сички не плащат.Постнете пик да ме убедите че не плащат то тей секи може да прикааа
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

чшшшш, алоуууу и нагъл даже... ходи си кликай там и не се занимавай с нас какви сме разбирачиак
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

ка сте такива разбирачи някой да е пробвал там или еи тей кан едни не плащат значи сички не плащат.Постнете пик да ме убедите че не плащат то тей секи може да прикааа

У "вашто" село може и да "плаштат" "па Epay and Paypal." па и по пощата даже :lol:
От "сичките" ти думи една вярна нямаше. Оди научи български па ела пак да "прикаааш". :lol:

Ти клицай там нас "разбирачите" ни остави да си живеем в заблуда :lol:
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

ка сте такива разбирачи някой да е пробвал там или еи тей кан едни не плащат значи сички не плащат.Постнете пик да ме убедите че не плащат то тей секи може да прикааа

Поне едно изречение да имаше вярно написано. Вече почнаха да спамят още от детската градина.
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

ка сте такива разбирачи някой да е пробвал там или еи тей кан едни не плащат значи сички не плащат.Постнете пик да ме убедите че не плащат то тей секи може да прикааа

Програмата е капан за неграмотни. ;)
 
От: От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

Програмата е капан за неграмотни. ;)
Тук съм повече от съгласен. Няма такива наивници, които да си мислят, че това е начин да правят пари онлайн. ;)
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

брао радвам се че се разбрахме.Пак не виждам с нещо да ме оборите само приказки :p :D
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

брао радвам се че се разбрахме.Пак не виждам с нещо да ме оборите само приказки :p :D

Когато нищо не знаеш никой не може да те обори. Бягай да правиш оборка в задния двор.
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

Не е нужно да те обеждаваме, само ще го откриеш. ;)

Никой няма да плати $1 на клик, повярвай? Особедно толкова евтино направен сайт като този. Но успехи все пак от нас. Щом си решил, че това е начина, добре, само не спами тук с глупости (според нас само де). ;)
 
От: Не лоша програма P2T po 1 $ плаштат на 1000...

Еми..... мерси надявам се скоро да кача pic с първото ми плащата... дано стани ;)
 

Горе