Не ме приемат в Mobio

Bustah

New Member
Здравейте, имам проблем със въпросната компания. Направих какво ли не, за да ме приемат и все още не ме. Дори си смених хостинга и домейна на платени и все още не ме приемат. Пиша им те ми отговарят след 2 дена или дори не отговарят както сега и само ме мотаят с дни. За мен са много несериозна фирма, ако може да ми предложите друга такава, която предлага същите услуги, споделете.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Не зависи от домейна, още по-малко пък от хостинга. Важно е какво ти е съдържанието в сайта и причината заради, която искаш да работиш с тях.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Имам профил там от 2008-ма и тогава ме бяха одобрили бързичко. Прочети им внимателно условията за ползване.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Всичко е точно и все още не ме приемат..
 
От: Не ме приемат в Mobio

Поредната люта схема за топла смс вода която " лошите " момчета от Мобио не одобряват :) Bustah явно съдържанието на сайта ти нарушава някакви права, закони, разпоредби. Коригирай незаконните неща в него и ще те одобрят за по-малко от 10 мин
 
От: Не ме приемат в Mobio

Пиши им и питай какъв е проблемът.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Писах им - без отговор. Чакам вече 3 ден - не ми отговарят. Ако може някаква друга алтернатива..
 
Re: От: Не ме приемат в Mobio

Писах им - без отговор. Чакам вече 3 ден - не ми отговарят. Ако може някаква друга алтернатива..

Телефон имат сигурно, опитай се там да се свържеш с тях. Ако не друго, поне да задвижат тикета към по-висок левъл, макар че е работа на някой едитор това да ти ревизира сайта и прецени дали отговаряш на условията. ;)
 
От: Не ме приемат в Mobio

Отговориха ми с най-точния отговор:
Код:
За съжаление не можем да активираме услуги за Вашия акаунт. Моля, потърсете друга фирма, с която да работите.
Няма смисъл повече да се занимавам с тях.
 
Re: От: Не ме приемат в Mobio

Отговориха ми с най-точния отговор:
Код:
За съжаление не можем да активираме услуги за Вашия акаунт. Моля, потърсете друга фирма, с която да работите.
Няма смисъл повече да се занимавам с тях.

Причини, или не дават?
 
От: Не ме приемат в Mobio

Само това е съобщението, не са ми написали причина.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Здравейте, имам проблем със въпросната компания. Направих какво ли не, за да ме приемат и все още не ме. Дори си смених хостинга и домейна на платени и все още не ме приемат. Пиша им те ми отговарят след 2 дена или дори не отговарят както сега и само ме мотаят с дни. За мен са много несериозна фирма, ако може да ми предложите друга такава, която предлага същите услуги, споделете.

Изглежда ми че проблема е от теб и от качеството на сайта ти. Болднатата част ми звучи като "Незнам защо не ми върви с жените, на последната среща на която ходих даже пробвах да си измия зъбите преди това и пак нямаше успех.."
 
От: Не ме приемат в Mobio

Силно се съмнявам да е от сайта, ако беше от сайта щяха кратко, точно и ясно да си го напишат.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Силно се съмнявам да е от сайта, ако беше от сайта щяха кратко, точно и ясно да си го напишат.
Щом си сигурен, че не е от сайта дай да го видим.
 
От: Не ме приемат в Mobio

За да не те удобряват значи съдържанието нарушава правилата на сайта им.
Пробвай , ако искаш fortumo те са на световен мащаб и мисля,че можеш да получаваш смс-и от цял свят,като ти се отчитат всички + това удобряват и п*рно сайтове дори поне така съм чувал не съм ги пробвал,но ги водят най - добрата смс компания в света! Успех
 
От: Не ме приемат в Mobio

Какъв празен форум? Как очаквате потребителите да си закупуват SMS услуги. Всичко съм написал, форума е написан с правила и т.н. SMS услугите - в раздел информация.

П.С. Искам да попитам на Invitation Code в Fortumo при регистация
какво трябва да напиша?
 
Последно редактирано:
От: Не ме приемат в Mobio

Не че нещо, но аз потребители не виждам? Развий го малко тоя форум и тогава кандидатсвай пак. Тия 4 - 5 теми дето си ги отворил вобще не са достатъчни...
 

Горе