Не ме приемат в Mobio

От: Не ме приемат в Mobio

А искам да попитам след като отворя всичко как потребителите да получават достъп до всичко?

Искам да попитам на Invitation Code в Fortumo при регистация
какво трябва да напиша?
 
От: От: Не ме приемат в Mobio

Какъв празен форум? Как очаквате потребителите да си закупуват SMS услуги. Всичко съм написал, форума е написан с правила и т.н. SMS услугите - в раздел информация.

П.С. Искам да попитам на Invitation Code в Fortumo при регистация
какво трябва да напиша?
Лапешка работа, направи си отделна страница в сайта (не тема) и опиши всичко както е изискването и ще те одобрят.
Тема във форум не примеат.
 
  • Like
Реакции: zbm
От: Не ме приемат в Mobio

Дървени философи навсякъде.. Направих сайт, форум, описах всичко в сайта дори добавих екстри ( галерия, видеоклипове и т.н. ) и пак не ме приеха. Занимавах се над 1 месец, за да го направя и успях, но отново не ме приеха. Някаква друга алтернатива?
 
От: Не ме приемат в Mobio

Дървени философи навсякъде.. Направих сайт, форум, описах всичко в сайта дори добавих екстри ( галерия, видеоклипове и т.н. ) и пак не ме приеха. Занимавах се над 1 месец, за да го направя и успях, но отново не ме приеха. Някаква друга алтернатива?

Дай го тоя сайт.
 
От: Не ме приемат в Mobio

И като го дам какво? В момента е спрян, защото не съм платил хоста и нямам причина да го правя след като не ме приемат. Без смс услуги не мога да започна това, което съм замислил. Моля някой да помогне.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Няма да чета цялата тема, само ще кажа на автора: НЕ ТИ И ТРЯБВА. ;)
 
От: Не ме приемат в Mobio

Някой, който има желанието да ми помогне?
 
От: Не ме приемат в Mobio

Mobio са боклуци, така че по-добре ползвай Forumo. Много разбрани хора.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Всичко друго от което искаш да спечелиш веднага освен предлагане на услуги или онлайн магазин е обречено на провал. :wink:
 
От: Не ме приемат в Mobio

А фортумо как изпращат парите? В евро или в лева?
 
От: Не ме приемат в Mobio

Не разбрахте, че при мобио дребните тарикатлъци и схемички не минават :) После били боклуци защото не ви одобрявали сайтовете с крадени скриптове или мп3-ки
 
Re: От: Не ме приемат в Mobio

Не разбрахте, че при мобио дребните тарикатлъци и схемички не минават :) После били боклуци защото не ви одобрявали сайтовете с крадени скриптове или мп3-ки

Имат ли портфолио със сайтове, с който си партнират, за да се види реално какво може да се яви и като образец. Някои, които са по-малки проекти де, не от големите. :) Но и аз мисля, че ако не одобряват е добре да споменат причина, малко по-детайлна. Я дизайн, я някакви липсващи страници, беден от към съдържание сайт, недоизпипан. Нещо по-конкретно, за да може и собственика да се поправи. Но не пълно ревю де, но поне една от тези точки. Но само идея де. :)
 
От: Не ме приемат в Mobio

Принципно сайта го правих доста време, определено всичко съм направил, изпипал и т.н. Проблема е, че нямам много регистрирани потребители в сайта и форума и може би това е проблема. Искам да вметна само, че бях писал на съпорта и след около 5 дни ми отговориха, че просто не искали да ми одобрят услугите. Какво ли не правих, за да покрия всички изисквания, които са поставили, но уви оставам без одобрение. А ако е заради потребителите аз не виждам как тези потребители ще си закупуват екстрите, които предлагаме, ако имат това желание.
 
Re: От: Не ме приемат в Mobio

Може ли помощ?

Казвай. Нямам опит с Мобио, но поне едно ревю да изплескаме за да го подобрим като стил, дизайн и контент. :) И работи върху популярността му също, важно е и това...ако си е име, ще играе само за теб. :)
 
От: Не ме приемат в Mobio

Напълно наясно съм, че тези разплащателни фирми плащат малко от печалбата, но нямам друг избор. Ако може да ми предложите нещо, чрез което да се плаща бързо и лесно за потребители във възрастова група от 12 до 20 години.
 
От: Не ме приемат в Mobio

Дай едни 50 лева и ще ти разреша проблемите с Мобио. Може да пише в скайп.
 

Горе