Не много доволен от правилата в сайта!!!

tiberii

Member
Здравейте искам да изкажа разочарование от не много справедливите ви ограничения! Например аз имам акаун от близо 4 години но по една или друга причина на моя имеил не можах да си възтановя паролата и се наложи да направя нов.Днес исках да пусна тема за сайт за запознанства в раздел Пазар че искам да купя или да платя на някой който да ми качи готова система и да я модне без превод на български,но уви трябва да спамя 10 пъти за да имам удоволствието. Някак си е безмислен целият спам който трябва да повторя 10 пъти :(
 
От: Не много доволен от правилата в сайта!!!

Не е добра идея да спамиш. Потребителите, които биха могли да ти помогнат, вероятно ще се ядосат, че им губиш времето да ти четат спама и в крайна сметка няма да свършиш това, за което си дошъл. Ограниченията са защото форумът не е сайт за обяви. Пускането на оферти е привилегия на редовните потребители, които са взели участие по някакъв начин в дискусиите преди това.
 
От: Не много доволен от правилата в сайта!!!

Върху алтернативата да напишеш 10 смислени мнения замислял ли си се?
 
От: Не много доволен от правилата в сайта!!!

Здравейте искам да изкажа разочарование от не много справедливите ви ограничения! Например аз имам акаун от близо 4 години но по една или друга причина на моя имеил не можах да си възтановя паролата и се наложи да направя нов.Днес исках да пусна тема за сайт за запознанства в раздел Пазар че искам да купя или да платя на някой който да ми качи готова система и да я модне без превод на български,но уви трябва да спамя 10 пъти за да имам удоволствието. Някак си е безмислен целият спам който трябва да повторя 10 пъти :(
А защо не се свърза с някой от админите? Няма начин да не ти помогнем с ресетването. А реално то си работи ОК. Ако мейла е абв.бг, не знам - от години, тези не могат да си оправят филтрите. Не, че нещо но форумът като домейн е много далеч от каквито и да е било спам листи. Още някой такъв случай и ще върнем съобщението за регистрациите с такава поща.

А този акаунт, който си имал от няколко години, пусни го тук, за да помогнем с каквото можем и ние. ;)
 
От: Не много доволен от правилата в сайта!!!

Благодаря че откликнахте толкова бързо.Пощата ми беше в ABV и след хак на пощата ми бяха влезли в хостинг акаунт и ми направиха големи щети.Имейла не можах да го отворя повече но как то и да е.Днес се поразрових за готова платворма за запознанства и попаднах на няколко вече изтекли обяви за продажба на сайт от подобен вид.Писах на един потребител който беше продал вече няколко но ще трябва да изчакам за отговор.Аз имам няколко сайта но са на wordpress и ползвам готови темплейти на които правя някои не значителни корекций.И тъй не съм много на ти със скриптове и дизайн мисля че няма да е много приятно на хора които са в час да ми четат "смислените мнения" няколко пъти :) за това бих помолил ако има начин да мога да пусна подобна тема в раздел пазар.Благодаря ви!
 

Горе