Не мога да едитвам мнения

Rabin

Well-Known Member
Тоя форум хептен умре, мъчих да едитна, мъчих нов пост... Да видим сега дали ще стане!
 
От: Избор на безплатен хостинг

Видях грешката в самото начало, но не дава да я оправя.
 
Re: Избор на безплатен хостинг

Каква грешка дава ?... вчера ноща се появи малко повече спам и пусна и акисме то

едит:


и рипернах базата
 
Последно редактирано от модератор:
От: Избор на безплатен хостинг

Въобще не мога да едитвам или reply-вам постове, върти и чака до безкрайност. Понякога дава, че няма домейна. Понякога, че искам да напускам страницата след "изпрати отговор".
 
От: Избор на безплатен хостинг

Все така бави. На Опера и на Мозила. Не мога да се логна с Мозилата под няколко минути, за да тествам едитването.
Другите сайтове по нета ми вървят (бозят е точната дума) нормално, само тук излезе някакъв проблем.
 
Re: Избор на безплатен хостинг

Нещо да си пипал по браузъра ако отваряш до стандартните 8 конекции за бразузър би трябвало да няма проблеми ...

все пак вдигбах секюрити лимита малко може да кажеш как е сега
 
другото което ми хрумва е да имаш някоя ъпдейтната версия на адблокъра която да блоква нещо по аякса

пробвай да го спреш...

някой друг ако го има този проблем да пробва това решение :)
 
От: Не мога да едитвам мнения

На Мозилата няма адблок, и пак бави по същия начин. Не знам да не се ебава нещо доставчика, от 2 седмици и Замундата не отварям. При другите колко бързо върви тоя сайт?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54547&page=2
Връзката беше прекъсната

Връзката със сървъра беше прекъсната по време на зареждане на страницата.

Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.
 
От: Не мога да едитвам мнения

На Мозилата няма адблок, и пак бави по същия начин. Не знам да не се ебава нещо доставчика, от 2 седмици и Замундата не отварям. При другите колко бързо върви тоя сайт?

http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=54547&page=2
Връзката беше прекъсната

Връзката със сървъра беше прекъсната по време на зареждане на страницата.

Сайтът може да е временно недостъпен или твърде зает. Опитайте пак след малко.
след малко:
Следните грешки се появиха,след като това съобщение беше изпратено
За да се намали спама,форума изисква да изчакате 30 секунди ,след като сте изпратили мнение,за да можете да го направите отново.Моля опитайте след 3 секунди.
 
някакъв уебаскелератор да има инсталиран ? не успявам да пресъздам пробема човек

това второто излиза да пази от дабъл пост тоест изпратил си рикуест преси 27 секунди
 
От: Re: Не мога да едитвам мнения

другото което ми хрумва е да имаш някоя ъпдейтната версия на адблокъра която да блоква нещо по аякса

пробвай да го спреш...

някой друг ако го има този проблем да пробва това решение :)

Стига де :lol: признайте си, че админите са виновни и са му спряли тази опция и готово ... ще се научи да пише и без редактиране :clap:
 
От: Re: Не мога да едитвам мнения

някакъв уебаскелератор да има инсталиран ? не успявам да пресъздам пробема човек

това второто излиза да пази от дабъл пост тоест изпратил си рикуест преси 27 секунди
Не мога да се доредя с мозилата да пробвам, буквално няколко минути зарежда страница. Сега сутрин сякаш върви, но нямам време, след малко изчезвам.

Стига де :lol: признайте си, че админите са виновни и са му спряли тази опция и готово ... ще се научи да пише и без редактиране :clap:
Ти си гледай плетките, турските сапунки и зодиите! Ней се занимава с несвойствени за теб неща!

п.с. Сега с Операта се редактира!
 

Горе