Не получих PIN от Adsense до адрес.

Kalcho50

New Member
Здравейте, имам акаунт в Adsense, на който така и не получих ПИН кода. Поисках до 4 пъти, но така и не дойде. Има ли някакъв друг начин за верификация?
 
Здравейте, имам акаунт в Adsense, на който така и не получих ПИН кода. Поисках до 4 пъти, но така и не дойде. Има ли някакъв друг начин за верификация?
Имам същия проблем, бг пощи са върха :)
 
Моят дойде наскоро буквално за 4-5 дена. Проверете как сте въвели адреса си.
 
Ако не дойде преди имаше опция за лична карта.
Вече няма други опции, освен писмо. Тъпото е, че писмото не е препоръчано и в бг пощи немогат да го намерят къде е, пишат, гледат в едни тетратки и ти викат няма. След като ходих поне десет пъти, една от служителките ме посъветва да потърся в друг клон на бг пощи, ама в кой, не се знае :)
 
Вече няма други опции, освен писмо. Тъпото е, че писмото не е препоръчано и в бг пощи немогат да го намерят къде е, пишат, гледат в едни тетратки и ти викат няма. След като ходих поне десет пъти, една от служителките ме посъветва да потърся в друг клон на бг пощи, ама в кой, не се знае :)
То трябва да ти дойде на адреса, какво го търсиш в бг пощи? Кажи им, че е от Калифорния и веднага ще го намерят, ма като знам какви лели са там...
 
То трябва да ти дойде на адреса, какво го търсиш в бг пощи? Кажи им, че е от Калифорния и веднага ще го намерят, ма като знам какви лели са там...
Трябва, ама при нас не идват от години, ходя да си търся пратките в местния клон. Пробвах с няколко различни адреса в Пловдив и не става.
 
То трябва да ти дойде на адреса, какво го търсиш в бг пощи? Кажи им, че е от Калифорния и веднага ще го намерят, ма като знам какви лели са там...
Защо от Калифорния? При мен дойде от Франция и беше на български.
 
На жената последно от Калифорния дойде, моя акаунт е от мн години и не помня какво беше :)
Значи и нейния май е стар, едно време нямаха много офиси по света и всичко идваше от САЩ. Или поне голяма част. Говоря за периода преди Гугъл Ирландия, който ни е поело нас.
 

Горе