Не проверявайте домейн през Godaddy

DomainS

New Member
Има оплаквания из нета, а и аз го забелязах, че от godaddy следят за проверките на домейни и регват някои от тях, ако вие не го направите при проверката. Целта е после да ви продадат домейна и да приберат повече пари.
 
От доста време е така. Дори и по-зле. След проверка същия домейн не ти струва $14, а примерно $100 или повече, защото се води премиум или е ангажиран от тях. Всяка голяма компания по някакъв начин успява да изпед***стее и това удря потребителите им. В IT бранша се наблюдава най-агресивно. :)
 
От: Не проверявайте домейн през Godaddy

А какво ще кажете да направим KUR-капан и всеки от профила си да почне да проверява ЯКИ ЩУРОТИИ! Би трябвало автоматично да ги резервира на база на брой заявки? Да пробваме с тестове от сорта на: онвтаоь435454.кон бля бля?
 
От: Не проверявайте домейн през Godaddy

А какво ще кажете да направим KUR-капан и всеки от профила си да почне да проверява ЯКИ ЩУРОТИИ! Би трябвало автоматично да ги резервира на база на брой заявки? Да пробваме с тестове от сорта на: онвтаоь435454.кон бля бля?
Предполагам са помислили и за подобни варианти, заради конкуренцията и зулумите, които могат да им се причинят :)
 
От: Не проверявайте домейн през Godaddy

Предполагам са помислили и за подобни варианти, заради конкуренцията и зулумите, които могат да им се причинят :)

Бълха ги ухапала, че ще резервират домейн, на който никой не му трябват...
 
От: Не проверявайте домейн през Godaddy

Супер са олигофрени тия, мен окончателно ме изгубиха като клиент. Сега си влизам в профила и без предупреждение са ми изтрили един от имейл акаунтите, просто го няма вече като използван продукт, а домейна си ми е активен и платен за време напред. Да не говорим още колко пъти съм имал проблеми с тях, пълни безхаберници. И не знам дали е само при мен (скоро не съм влизал), обаче тикет система вече няма, само чат и телефон.
 

Горе