Не се пререждайте! Има място за всеки.

Weblion

Active Member
Рейтинг - 100%
36   0   0
5930031X.png


Виждали сте този знак на пътя и сигурно всеки от Вас знае, какво значи той, но сега ще Ви кажа, каква е причината той да се намира на почетно място в темата ми. Официално можете да стопирате търсенето си на млад и креативен дизайнер, който да материализира всички вашите идеи и мисли. Ако искате фирмения Ви стил да се отличи сред огромната конкуренция във всяка една област, значи се нуждаете от лого за вашия бизнес или личен сайт. Черното е вечната класика, както креативните и запомнящи се банери ще са винаги на мода. За да не бъда празнословна, ще „облека” думите си с лични примери.​


5833816H.gif


5833812f.gif


5831639V.jpg


5831637v.jpg


5831642d.jpg
5831643A.jpg


5831645l.jpg


Цени на услугите ми:

Изработка на лога:

  • една концепция - 30 лв.;
  • три концепции - 80 лв.;
  • пет концепции - 120 лв.;

Изработка на банери:

  • статичен банер - 20 лева;
  • анимиран банер - 25-40 лева(в зависимост от броя на фреймовете в него);

За контакти:

Скайп - nikol89_
Е-майл - nikol89_@abv (dot) bg

Ако се интересувате от предлаганите от мен услуги, моля пишете лично съобщение с вашите искания.
 
Последно редактирано:
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Страхотни свежи лога, и на мен ми харесаха. Успех, Никол!
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Последно редактирано:
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Благодаря за положителните мнения. :) Сега относно коментара на ReminD. Целта на заглавието ми беше да предизвика интерес и да не се разбира много ясно, какви точно услуги предлагам. Този път си направих един малък експеримент, а именно пуснах двете теми едновременно, като според мен и двете заглавия бяха интересни, но и с доза хумор в тях. Както сами можете да видите, другата ми тема е два пъти по-малко отваряна в сравнение с тази, която има малко непонятно заглавие. В моята работа лично съм се убедили, че именно заглавието е петдесет процента от успеха. Никога не съм си мислила, че един продукт може да се хареса на 100%, а и досега съм на това мнение. Ще спра до тук, че ако продължа, няма да спра с разсъжденията си по темата. :wink: Пожелавам приятна и усмихната вечер на всички колеги от форума. :)
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Приемам нови поръчки. Цените са намалени до 31 март!

Изработка на лога:

една концепция - 25 лв.;
три концепции - 70 лв.;
пет концепции - 100 лв.;

Изработка на банери:

статичен банер - 15 лева;
анимиран банер - 20-35 лева(в зависимост от броя на фреймовете в него);
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Този 100% efecct ме втрещи...
На мен лично не ми харесват, но аз не съм критерии...
Успех! :)
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Този 100% efecct ме втрещи...
На мен лично не ми харесват, но аз не съм критерии...
Успех! :)

Благодаря. На мен лично ми харесва, но разбира се уважавам и твоето мнение. За мен е най-важното продукта да допадне на клиента, а той се хареса. :)
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

В развитото бизнес общество хората уважават времето на другите. С това заглавие ти губиш времето на много хора, които като мен четат темата ти, въпреки че нямат нужда от твоите услуги.

Аз бях останал с впечатлението, че това е форум за предприемачи, а не за забавление и експерименти.

Нищо лично, но само заради неясното заглавието не бих работил с теб.

Поздрави,
Мануел
 
От: От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Благодаря. На мен лично ми харесва, но разбира се уважавам и твоето мнение. За мен е най-важното продукта да допадне на клиента, а той се хареса. :)

Имах предвид как е написана думата effect. Все пак ми се струва, че success би била по-добре :)
Щом се е харесало, това е най-важното :)
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

В развитото бизнес общество хората уважават времето на другите. С това заглавие ти губиш времето на много хора, които като мен четат темата ти, въпреки че нямат нужда от твоите услуги.

Аз бях останал с впечатлението, че това е форум за предприемачи, а не за забавление и експерименти.

Нищо лично, но само заради неясното заглавието не бих работил с теб.

Поздрави,
Мануел

Извинявам се, че отговарям вместо автора...

В развитото бизнес общество има и една сфера наречена маркетинг, където едни хора губят времето на други хора, привличайки тяхното внимание, след това облъчвайки ги с рекламата си. Ти попадна в една маркетингова схема, честито! Аз лично правя евала на авторката за маркетинговото решение, показва ерудираност, най-малкото...

Поздрави,
Иван.
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Подхода зависи от таргета, тукашния таргет не би следвало да бъде третиран като общ потребител, поради спецификата на форума, още повече предлаганата услуга.

Нямам против маркетинговите схеми, но съм сигурен, че могат да бъдат прилагани по начин, по който поне да се загатва за предлагания продукт или услуга. Нямам против майсторите, стига да се "упражняват" на правилния тезгях. В някои български и множество чуждестранни форуми в раздели "Пазар", "Купувам/Продавам" има правила за упоменаване на продукта или услугата в заглавието.

Поздрави,
Мануел
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Стига сте спамили на момичето темата де! Голям зор!

Така си е решила да си кръсти темата, така го е направила. Явно има ефект, щом коментирате...

Само да питам, защото ми стана интересно от "efecct"-а, нарочно ли е написано personal, а не personnel?
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Благодаря за подкрепата the.rampage.rado и IvanKarakov. :wink: Повече няма да си правя труда да отговарям на спама в темата ми. :)
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Извинявай, че те засегнах така сериозно, нищо лично.

Според мен тема с такова заглавие си е жив спам в раздела, абсолютно същия като спама, който получаваме всички на мейлите си.

Поздрави,
Мануел
 
От: Не се пререждайте! Има място за всеки.

Обявата е актуална. Ако се нуждаете от лого, банер или други неща, можете да се свържете с мен на посочените контакти! :)
 

Горе