Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Ако си имам сайт на мой домейн и хостинг, може ли някой да се оплаче от него - примерно на Google? Или те не обръщат внимание на писма от случайни хора, обръщат внимание само за Blogger.com/WordPress.com ?
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

+1 защото и аз изпитах омразата на хейтърите на свой гръб (и 100% бяха от тоя форум, колкото и да е тъжно)
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Гледам, че блога функционира в момента (преди малко извеждаше съобщение за грешка).
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Няма значение с какъв статус е един потребител във форума - Senior Member, Playa, Mleya или каквото и да е. За съжаление хора има всякакви. Репортавали са ме вече не знам колко пъти. Не коментирам "предположението ти" - смятам, че е излишно.

Блога ти е добър и няма причина да бъде деиндексиран. Ако не си го проспамил или тествал с блек хет им пиши на съпорта.
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

SSH_ON, след като вече си постнах мнението реших да проверя за какво става дума и виждам следното :

- http://pochistvane.wordpress.com/. - работи
- site:pochistvane.wordpress.com - сайта е в индекса
- и при търсене на pochistvane.wordpress.com сайта си излиза 1 ви домейна

За какво са те репортанали ? В емайла какво пише ?
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Ами нормално. Нещо друго да имаш да споделиш ? Намек, твърдек ...

 
Последно редактирано:
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

+1 защото и аз изпитах омразата на хейтърите на свой гръб (и 100% бяха от тоя форум, колкото и да е тъжно)

О да и аз знам .. и аз съм го изпитал същото и съм сигурен, че са от този форум ! Тъжно , но факт!
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Искам да предопредя за пореден път и аз....внимавайте тук, вече сме близо до 3 000 члена. Както приятели, тук ще намерите и злонамерени типове, които са хейтърли по душа и при тях е несъзнателно, а такива които го правят съзнателно - освен да се лекуват, нищо друго не мога да им препоръчам за момента. ;)

След като стваме все повече, вероятността това да става по-често срещано е нормално, като изключим факта, че такова ни е обществото. Тук това не се толерира, както и се наказва. Аз съм на мнение, че човек имащ заложби на си насочва силите в това да прецаква някой, вместо да се напъне да направи нещо креативно за себе си - не струва и мястото му тук е меко казано нежелателно. ;)

И в този ред на мисли искам да кажа, че свичко се следи в детайли, както виждате - трият се теми, банват се олигофрени, убиват се "тарикатите" в зародиш, и всичко това за да се държи форума качествен и чист....искам и да благодаря за подкрепата Ви, в голяма степен и Вие ни помагате за това. ;)

Още веднъж.....ВНИМАВАЙТЕ!!!
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Освен да не правя бизнес с непознати ... друго не се сещам.

П.С. добре, че не ми се налага да модерирам форуми.
 
biks каза:
Няма значение с какъв статус е един потребител във форума - Senior Member, Playa, Mleya или каквото и да е.
Напълно съм съгласен, но предпочитам да мисля, че хората с репутация, са по-надеждни от новобранците.

biks каза:
За съжаление хора има всякакви.
Така е.

biks каза:
Репортавали са ме вече не знам колко пъти.
Затова съм пуснал и темата - за да предупредя хората какво може да се случи.

biks каза:
Не коментирам "предположението ти" - смятам, че е излишно.
Не съм правил никакви предположения в тази тема.

biks каза:
Блога ти е добър и няма причина да бъде деиндексиран.
Блогът никога не е бил деиндексиран. Кой е казал подобно нещо?

biks каза:
Ако не си го проспамил или тествал с блек хет им пиши на съпорта.
Миналото на блога е чисто и съпорта на WordPress оцени това.

biks каза:
Да, 1-2 часа след като изпратих email на съпорта, активираха блога отново. Преди да се оплача, блогът беше suspended.

biks каза:
- siteochistvane.wordpress.com - сайта е в индекса
Блогът никога не е бил деиндексиран. Кой е казал подобно нещо?

biks каза:
- и при търсене на pochistvane.wordpress.com сайта си излиза 1 ви домейна
Нормално. Репортването и спирането на блога се е отразило само на SERP-а за ключови думи.

biks каза:
За какво са те репортанали?
Идея си нямам. Блогът не нарушава нито едно от правилата на WordPress.

biks каза:
В емайла какво пише?
WordPress не изпращат email-и, когато деактивират блогове. При евентуална реабилитация - само се извиняват за грешката. Инфо какво и как - не се дава по някаква причина.

biks каза:
Ами нормално. Нещо друго да имаш да споделиш ? Намек, твърдек ...
Кое е нормално? Изложих цялата информация, с която разполагам.

biks каза:
Освен да не правя бизнес с непознати ... друго не се сещам.
С какви непознати си правил бизнес и какво общо има това с настоящата тема?

biks каза:
П.С. добре, че не ми се налага да модерирам форуми.
Модераторската работа не е лесна, какво общо има това с настоящата тема?

Не знам, защо приемаш темата лично. Не съм те обвинил в нищо.
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

biks, "тона" с който пишеш постовете си към SSH_ON изглежда сякаш се заяждаш. Той е един от високоценените от мен хора във форума, въпреки че почти не съм комуникирал с него и това недоразумение не ми харесва. Ще се радвам ако всичко се изясни и нещата си дойдат на мястото :)

П.п. biks, на колко години си, че не видях пост в съответната тема?
 
От: Никога не слагайте сайтове в подписите си в Български форуми!

Хубаво е че има комуникация между нас. А не мога да не отговоря на темата т.к. начина по който пишеш за проблема споменавайки ме останах с неприятното усещане че хронологията е следната : Ти си правиш блог - аз предлагам да го купя - не се разбираме за цената и изведнъж от WP са ти го били изтрили. А това спокойно може да се изтълкува като "причина - следствие" от хората във форума.

"biks искаше да купи блога, но не се споразумяхме за цената. Няколко дни по-късно някой репортва блога. Разбира се, не мога и да предположа, че уважаван потребител би направил нещо подобно."

@voic4e
Нямам нищо против ssh-on. Напротив - блога за който става дума е супер / това беше и причината да искам да го купя /. Имахме нормална комуникация по скайп, учтив е, и останах с мн. добро впечателние въпреки, че не се разбрахме за цената. На никой не му харесва темата, но когато се коментира тема точния изказ е много важен според мен.
 
Последно редактирано:

Горе