Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравейте колеги, доста време не съм писал във форума. Имах доста работа и около безплатните логота , учих нещо ново и то е как се прави цялостен дизайн на уебсайт с фотошоп. Още не мога да разбера как точно се определя резолюцията на един уебсайт, но аз я направих 1200 на 1200. Ще сложа и снимка ,за да изкажете мнение. Надявам се по опитни от мен да се включат и да ми дадат съвет или да изкажат мнение.

f9og.jpg




Поздрави!

П.С. Ако някой иска дизайн в PSD може да се пробвам да направя няколко дизайна с няколко страници. /но да не очаква чудеса/
 
Последно редактирано:
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравейте, имам доста заявки и отделно доста работа офлайн. За това се бавя с някои поръчки ,за което се извинявам!

Ето част от проектите.
Виж файлът 7637Виж файлът 7638Виж файлът 7639Виж файлът 7640Виж файлът 7641
Виж файлът 7642

Надявам се колегите да са останали доволни.
Поздрави,
Георги

GoHappy Designs
Пусни ги тези банери във фул сайз, извлечи ползва от ревютата на макс, разучи как работи вбюлетин за да ги пуснеш, нали това е целта на темата - да покажеш своите способности, иначе за безплатен обяд тук ще те заринат с лични съобщения.
 
От: От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Пусни ги тези банери във фул сайз, извлечи ползва от ревютата на макс, разучи как работи вбюлетин за да ги пуснеш, нали това е целта на темата - да покажеш своите способности, иначе за безплатен обяд тук ще те заринат с лични съобщения.

Мерси колега. И все пак в момента не предлагам безплатни банери или логота, просто исках да използвам темата /да не правя нова/ да питам как е станало целия дизайн на сайта от по горния пост.
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Продължавай в същия дух братле , който се бори винаги достига целите си , това е тайната на успеха !
 
От: Новак във форума прави БЕЗПЛАТНИ банери/логота.

Здравей, вчера ти писах, че се интересувам дали можеш да направиш банер и лого на туристически сайт. Ако имаш възможност отговори ми ! Благодаря предварително! Нов съм във форума и не мога да ти изпратя ЛС.
 

Горе